Direkt zum Inhalt
Logo von Huis & Vos Bedrijfsmakelaars

Roswinkelerstraat 71

7895AN Roswinkel • Drenthe

Verfügbar

€ 1.095.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 23.750

2 % Übertragungssteuer (€ 21.900) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 1.118.750

Kaufpreis /m²: € 2.852

Fotoalbum

Beschreibung

Huis & Vos bedrijfsmakelaars biedt te koop aan: Vrijstaand woonhuis met 384 m² woonoppervlakte met inpandige kantoorruimte, showroom, opslagruimte en kantine. Naast de woning bevindt zich nog een zeer royale vrijstaande stenen garage van circa 69 m². Achter op het perceel bevindt zich een vrijstaande, volledig geïsoleerde bedrijfsruimte van circa 607 m². Welkom aan de Roswinkelerstraat 71 in Roswinkel. Een unieke kans voor wie wonen en werken op één locatie wil combineren! Op een royaal perceel van maar liefst 4.500 m² bevindt zich deze in 1987 gebouwd vrijstaand woonhuis met bestemming bedrijfswoning. Wat maakt dit object uniek: * Woonhuis van ca. 384 m² woonoppervlakte; * Woonhuis en zakelijke gedeelte voorzien van kunststof kozijnen, dakgoten en windveren; * Woonhuis is op de begane grond voorzien van vloerverwarming; * Bedrijfshal van ca. 607 m² gebruiksoppervlakte; * Volledig geïsoleerde bedrijfshal van bouwjaar 2002 voorzien van vloerverwarming. Indeling woonhuis: Entree/hal, toilet, woonkamer, woonkeuken met inbouwapparatuur, bijkeuken, badkamer (voorzien van ligbad, douchecabine, toilet en wastafel) en 3 slaapkamers. Verdieping: Overloop met dakkapel en 3 ruime slaapkamers. Buiten: Vrijstaande dubbele garage met bergzolder. Extra informatie woonhuis: - Bouwjaar 1987; - Cv-ketel Intergas HR combi; - Besloten zijtuin op het zuiden. Zakelijk gedeelte: Begane grond voorzien van een showroom, toiletruimte, opslagruimte/workshop en een kantine. Verdieping: Kantoorruimte via aparte trapopgang vanuit showroom bereikbaar. Buiten: Fabriek/loods. Extra informatie zakelijk gedeelte: - De machines voor het produceren/fabriceren van kunststof kozijnen/onderdelen daarvan en overige zakelijke roerende zaken zijn ter overname; - De showroom en het kantoor zijn voorzien van airco's; - De opslagruimte/workshop is ca. 125 m²; - Groot buitenterrein voor het stallen van materiaal en voertuigen; - Fabriek/loods is voorzien van een aparte cv-ketel (Vaillant HR combi) en wordt verwarmd middels vloerverwarming; - Fabriek/loods is volledig geïsoleerd. Roswinkel is een sfeervol en landelijk dorp gelegen in de gemeente Emmen, omringd door rust en natuur. Het dorp beschikt over voorzieningen als een basisschool en meerdere sportaccommodaties. Overige faciliteiten bevinden zich in omringende dorpen en zijn bereikbaar binnen enkele autominuten. Dankzij goede bereikbaarheid via de N391 en A37 bent u binnen enkele minuten in Emmen en Duitsland. Roswinkel is uitstekend geschikt voor wie op zoek is naar rust, ruimte en een gemoedelijke dorpssfeer.

Hypothek berekenen

€ 1.095.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 23.750

2 % Übertragungssteuer (€ 21.900) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 1.118.750

3,04%

Jährlich

%

€ 54.750

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 1.095.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Indelung

Zimmer
7 Zimmer
Schlafzimmer
6 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
384 m²
Fläche des Grundstücks
4529 m²
Inhalt
2101 m³
Sonstiger Innenraum
146 m²
Externe Berghalle
111 m²

Bau und Energie

Baujahr
1987
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heizung
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Intergas-HR (gas gestookt combiketel, eigendom)
Energieausweis
B

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Landelijk gelegen en open ligging
Garten
Zijtuin
Gartenlage
Gelegen op het zuiden
Bergung
Vrijstaande stenen berging
Parken
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garagenart
Vrijstaande stenen garage
Garagekapazität
2 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
10-10-2025

Badezimmer Ausstattung

Douche, ligbad, toilet, en wastafel

Garagen Einrichtungen

Elektrische deur, vliering en elektra

Zusätzliche Merkmale

  • Airconditioning
  • natuurlijke ventilatie
  • en schuifpui

Karten

Postkarten

Postkarten für 7895

Google Karten

Karte von Roswinkel

Entdecken Sie, wo Makler in Roswinkel aktiv sind

Wohn- und Viertelzahlen in Roswinkel

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Roswinkel. In 2026 waren da 847 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 318.000.

Einwohner

847

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 318.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 29.400

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

23

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Roswinkel
Jahr Einwohner
2021 820
2022 825
2023 825
2024 860
2025 850
2026 847

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Roswinkel
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 220.000
2022 EUR 255.000
2023 EUR 292.000
2024 EUR 302.000
2025 EUR 318.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 175 0-15: 130 15-25: 100 25-45: 185 45-65: 280

Ausbildungsstufe

Hoger

100

Praktisch

210

Middelbaar

340

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

35

Nederland

785

Buiten Europa

30

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 23
Appartementen 10
Tussenwoningen 16
Vrijstaande woningen 278
Twee-onder-één-kap woningen 40

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 13
1900 tot 1925 88
1925 tot 1950 108
1950 tot 1970 46
1970 tot 1980 44
1980 tot 1990 25
1990 tot 2000 26
2000 tot 2010 20
2010 tot 2020 11
2020 en later 11

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung G

139

Bezeichnung C

65

Bezeichnung A

41

Bezeichnung B

39

Bezeichnung F

32

Bezeichnung D

30

Bezeichnung E

18

Bezeichnung A+

4

Bezeichnung A++

1

Bezeichnung A+++

1

Bezeichnung A++++

0

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Roswinkel
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.780 3.470
2021 2.040 3.630
2022 1.550 3.560
2023 1.250 3.290
2024 1.200 3.520

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.140 • Strom: 2.520

Huurwoning

Gas: 1.160 • Strom: 2.770

Koopwoning

Gas: 1.260 • Strom: 3.390

Appartement

Gas: 1.430 • Strom: 3.240

Tussenwoning

Gas: 840 • Strom: 2.210

Vrijstaande woning

Gas: 1.300 • Strom: 3.480

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.070 • Strom: 2.860

Betriebsaktivität in Roswinkel (2025)

Handel en HORECA 20
Nijverheid en energie 15
Zakelijke dienstverlening 15
Overheid, onderwijs en zorg 20
Landbouw, bosbouw en visserij 25
Vervoer, informatie en communicatie 5
Financiele diensten en onroerendgoed 5
Cultuur, recreatie en overige diensten 15

Gesamtanzahl der Firmensitze: 125

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Roswinkel
Periode Verbrechen
jan 2026 0
jul 2025 1
jun 2025 2
mei 2025 5
mrt 2025 0
mrt 2026 2
nov 2024 3
nov 2025 2
okt 2024 2
okt 2025 2
sep 2024 1
sep 2025 1

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Roswinkel.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Roswinkel

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Roswinkel?

Roswinkel telt in 2026 ongeveer 847 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Roswinkel?

De gemiddelde WOZ-waarde in Roswinkel is in 2025 circa € 318.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Roswinkel?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Roswinkel ligt rond € 29.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Roswinkel?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 23 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Roswinkel?

In Roswinkel komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 278 woningen.

Meer Häuser in Roswinkel

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.