Direkt zum Inhalt
Logo von Hiele & Dalsem Makelaardij

Kleinebogerd 3

3999NH Tull en 't Waal • Utrecht

Verkauft unter Vorbehalt

€ 569.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 13.230

2 % Übertragungssteuer (€ 11.380) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 582.230

Kaufpreis /m²: € 4.863

Fotoalbum

Beschreibung

In het fraaie buitengebied gelegen moderne energiezuinige (A+) tussenwoning met 4 slaapkamers, voor- en achtertuin en bovenal een hele gezellige overkapping. Tull en 't Waal is gelegen aan de Lek en tussen Schalkwijk en Nieuwegein in, binnen enkele minuten rijafstand van de oprit A27 Nieuwegein. De relatief jonge wijk 2009 is gebouwd tussen bestaande boerderijen en andere type woningen. De lek is om de hoek waar je kunt wandelen, hardlopen of gezellig recreëren op een picknick kleed. Voor dagelijkse boodschappen is Nieuwegein of de Spar in Schalkwijk een prima uitvalsbasis. Daarnaast zijn er natuurlijk de bekende supermarkten met bezorgservice. Indeling: Begane grond: Voortuin, entree, hal, zwevend toilet met fonteintje, meterkast, trapopgang, ruime tuin gerichte woonkamer. Aan de voorzijde L-vormige keuken voorzien van inbouwapparatuur tw gasfornuis, afzuigkap, vaatwasser, combi magnetron/oven, koel- vriescombinatie. Aan de achtergevel is een bijzonder sfeervolle overkapping gebouwd waar je in het voor- en najaar al heel snel lekker kunt zitten met vrienden. De glazen schuifdeuren zijn in de zomer in zijn geheel open te zetten. In zowel de voor- als achtertuin kan je genieten van zon en schaduw. 1e verdieping: Overloop, slaapkamer voorzijde met dakkapel en airco, ruime slaapkamer achterzijde met vaste kastenwand en airco, 3e slaap- werkkamer, vergrote badkamer voorzien van ligbad, douche, wastafel en zwevend toilet. 2e verdieping: Voorzolder met extra bergruimte aan de achterzijde onder dakbeschot, voorzijde ruimte met aansluiting wasmachine en droger, tevens opstelling CV ketel en mechanische ventilatie. 4e slaap-, hobby- of werkkamer met speelse hoge nok en voor en achterzijde een dakvenster en airco. Bijzonderheden: - bouwjaar 2009; - energielabel A+; - woonoppervlakte 117 m2, exclusief overkapping 18 m2 en berging 8 m2; - schilderwerk buitenzijde 2022 en in 2026 nagelopen; - HR ++ glas; - verwarming dmv CV combi ketel, Intergas HR 107, bouwjaar 2009; - 2 airco's Midea 2017; - 1 airco LG 2025; - 11 zonnepanelen 2023; - oplevering in overleg.

Hypothek berekenen

€ 569.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 13.230

2 % Übertragungssteuer (€ 11.380) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 582.230

3,04%

Jährlich

%

€ 28.450

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 569.000 k.k.
Status
Verkauft unter Vorbehalt
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, tussenwoning

Indelung

Zimmer
5 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
3 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
117 m²
Fläche des Grundstücks
144 m²
Inhalt
493 m³
Gebäude mit Außenbereich
18 m²
Externe Berghalle
8 m²
Hinterhof Fläche
36 m²

Bau und Energie

Baujahr
2009
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2009, eigendom)
Energieausweis
A+

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In woonwijk en landelijk gelegen
Garten
Achtertuin en voortuin
Gartenlage
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Bergung
Vrijstaande houten berging
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
13-03-2026
Verkaufsdatum
08-04-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, ligbad, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Airconditioning
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 3999

Google Karten

Geografische Übersicht Tull en 't Waal

Räumliche Übersicht des Arbeitsgebiets in Tull en 't Waal

Wohn- und Viertelzahlen in Tull en 't Waal

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Tull en 't Waal. In 2025 waren da 735 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 626.365.

Einwohner

735

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 626.365

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 35.818

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

10

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Tull en 't Waal
Jahr Einwohner
2021 765
2022 765
2023 770
2024 750
2025 735

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Tull en 't Waal
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 452.442
2022 EUR 479.977
2023 EUR 600.703
2024 EUR 613.703
2025 EUR 626.365

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 180 0-15: 70 15-25: 90 25-45: 155 45-65: 240

Ausbildungsstufe

Hoger

160

Praktisch

180

Middelbaar

210

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

40

Nederland

670

Buiten Europa

20

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 36
Appartementen 8
Tussenwoningen 59
Vrijstaande woningen 154
Twee-onder-één-kap woningen 58

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 30
1900 tot 1925 18
1925 tot 1950 25
1950 tot 1970 68
1970 tot 1980 41
1980 tot 1990 43
1990 tot 2000 26
2000 tot 2010 32
2010 tot 2020 39
2020 en later 15

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

86

Bezeichnung G

43

Bezeichnung C

42

Bezeichnung F

37

Bezeichnung B

32

Bezeichnung D

32

Bezeichnung E

7

Bezeichnung A++

2

Bezeichnung A+++

1

Bezeichnung A+

0

Bezeichnung A++++

0

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Tull en 't Waal
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.582 3.576
2021 1.665 3.451
2022 1.268 3.207
2023 1.044 2.983
2024 1.016 3.011

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 755 • Strom: 2.293

Huurwoning

Gas: 783 • Strom: 2.126

Koopwoning

Gas: 1.091 • Strom: 3.142

Appartement

Gas: 345 • Strom: 1.659

Tussenwoning

Gas: 690 • Strom: 2.265

Vrijstaande woning

Gas: 1.259 • Strom: 3.515

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.147 • Strom: 2.993

Betriebsaktivität in Tull en 't Waal (2025)

Handel en HORECA 15
Nijverheid en energie 20
Zakelijke dienstverlening 50
Overheid, onderwijs en zorg 10
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 10
Financiele diensten en onroerendgoed 5
Cultuur, recreatie en overige diensten 10

Gesamtanzahl der Firmensitze: 145

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Tull en 't Waal
Periode Verbrechen
jan 2026 0
jul 2025 2
jun 2025 1
mei 2025 0
mrt 2025 0
mrt 2026 1
nov 2024 0
nov 2025 0
okt 2024 1
okt 2025 0
sep 2024 0
sep 2025 0

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Tull en 't Waal.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Tull en 't Waal

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Tull en 't Waal?

Tull en 't Waal telt in 2025 ongeveer 735 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Tull en 't Waal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Tull en 't Waal is in 2025 circa € 626.365.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Tull en 't Waal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Tull en 't Waal ligt rond € 35.818 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Tull en 't Waal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 10 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Tull en 't Waal?

In Tull en 't Waal komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 154 woningen.

Meer Häuser in Tull en 't Waal

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.