Direkt zum Inhalt
Logo von Makelaardij Luckerhof

De Savornin Lohmanstraat 99

3904AP Veenendaal • Utrecht

Verkauft

€ 450.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.850

2 % Übertragungssteuer (€ 9.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 460.850

Kaufpreis /m²: € 4.591

Fotoalbum

Beschreibung

Welkom in deze sfeervolle en uitgebouwde twee-onder-een-kapwoning waar comfort, karakter en eigentijdse stijl prachtig samenkomen. Zodra je aankomt, voel je meteen de warme uitstraling van het huis. De woning is met zorg onderhouden en is uitgebouwd, waardoor er verrassend veel leefruimte is ontstaan. Aan de voorzijde zorgt de erker voor een prettige lichtinval en een karakteristiek aanzicht, terwijl de schouw met haard in de woonkamer direct het gevoel van huiselijkheid versterkt. Aan de achterzijde is de woning flink vergroot, met als resultaat een royale woonkeuken in landelijke stijl met een complete keukenopstelling inclusief inbouwapparatuur. Deze ruimte vormt écht het hart van het huis. Dankzij de lichtstraat komt er veel daglicht binnen, wat zorgt voor een lichte en open sfeer. De keuken biedt volop ruimte voor een grote eettafel waar familie en vrienden samen kunnen komen voor lange, gezellige avonden. Vanuit deze praktische ruimte zijn de complete badkamer, de toiletruimte en de kast met witgoedaansluitingen bereikbaar, wat bijdraagt aan een overzichtelijke en functionele indeling van de woning. Op de eerste verdieping vind je drie slaapkamers. Alle kamers zijn netjes afgewerkt en bieden voldoende mogelijkheden voor het hele gezin. De zolder, die bereikbaar is via een vaste trap vanuit de ouderslaapkamer, biedt nog extra ruimte voor het creëren van een vierde slaapkamer, werkkamer of hobbyruimte. Ook buiten is het volop genieten. De achtertuin ligt gunstig op het zuidoosten en heeft een mooie afwisseling van groen en bestrating, waardoor er altijd wel een plekje in de zon of schaduw te vinden is. Achter op het perceel staat de vrijstaande schuur, een ruime en praktische plek waar je onder andere fietsen kunt stallen en (tuin)gereedschap kunt opbergen. De veranda vormt een eigentijdse buitenruimte waar je het hele jaar door kunt genieten van het buitenleven, of het nu gaat om een zomerse barbecue of een knusse avond met een plaid en wat sfeerverlichting. De locatie maakt het plaatje compleet. Op korte afstand vind je het gezellige winkelcentrum Bruineplein, diverse basisscholen en het NS-station, voor wie veel met het openbaar vervoer reist. En wie van de natuur houdt, hoeft niet ver te gaan. Binnen een paar minuten sta je in de prachtige bossen van Prattenburg, perfect voor een wandeling of fietstocht. Kortom, deze woning biedt alles wat je zoekt: ruimte, sfeer, een praktische indeling en een heerlijke ligging. Een huis om verliefd op te worden en waar je jarenlang met plezier zult wonen. Bijzonderheden: Deze woning is met zorg onderhouden én toekomstgericht verbeterd. Zo zijn er zonnepanelen geplaatst, is er vloerverwarming in de keuken, een warmtepomp geïnstalleerd en is de woning grotendeels voorzien van vloerisolatie. Dat betekent niet alleen comfortabel wonen, maar ook lagere energiekosten. Indeling woning Je stapt binnen in de hal die toegang geeft tot de kelderkast en woonkamer. De L-vormige woonkamer, is een gezellige woonruimte die vloeiend overloopt naar de woonkeuken van de woning. De keukenopstelling van de keuken is voorzien van een gasfornuis, afzuigkap, combi-oven, koelkast, vriezer en vaatwasser. Aansluitend kom je in de hal/bijkeuken met een aparte toiletruimte, een kast voorzien van witgoedaansluitingen en ook de toegang naar de badkamer. De badkamer is geheel betegeld met een hoekligbad, aparte douche, dubbele wastafel inclusief meubel, toiletkast en designradiator. Op de eerste verdieping bevinden zich 3 slaapkamers. Vanuit de slaapkamer aan de voorzijde is er een vaste trap naar de zolderverdieping. Op dit moment is de zolder een open ruimte maar is eventueel in te richten als extra (slaap) kamer. Extra gegevens: - Bouwjaar: ca.1935 - Kadastrale gegevens: Gemeente Veenendaal sectie B nr. 4537 - Grondoppervlakte: 259 m³ - Verwarming: CV + openhaard - Inhoud: ca. 345 m³ - Woonoppervlakte: ca. 98 m³ - Parkeerruimte: ja, op eigen terrein - Ligging van terras: zuidoost - Staat van onderhoud: goed Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Lees de volledige omschrijving

Hypothek berekenen

€ 450.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.850

2 % Übertragungssteuer (€ 9.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 460.850

2,78%

Jährlich

%

€ 22.500

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 450.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen en een zolder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
98 m²
Fläche des Grundstücks
259 m²
Inhalt
345 m³
Externe Berghalle
32 m²
Hinterhof Fläche
153 m²

Bau und Energie

Baujahr
1935
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, muurisolatie en vloerisolatie
Heizung
Cv-ketel, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Remeha ( combiketel uit 2011, eigendom)
Energieausweis
NIET BESCHIKBAAR

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In woonwijk
Garten
Achtertuin en voortuin
Gartenlage
gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Bergung
Vrijstaande houten berging
Parken
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
06-11-2025
Verkaufsdatum
26-02-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, dubbele wastafel, ligbad, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Glasvezelkabel
  • rookkanaal
  • en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 3904

Google Karten

Veenendaal auf der Karte

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Veenendaal

Wohn- und Viertelzahlen in Veenendaal

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Veenendaal. In 2026 waren da 70.799 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 394.000.

Einwohner

70.799

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 394.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.400

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

2.223

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Veenendaal
Jahr Einwohner
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Veenendaal
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Ausbildungsstufe

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

8.354

Bezeichnung C

8.320

Bezeichnung B

5.401

Bezeichnung D

2.259

Bezeichnung E

1.833

Bezeichnung G

1.497

Bezeichnung F

1.367

Bezeichnung A+

999

Bezeichnung A+++

962

Bezeichnung A++

716

Bezeichnung A++++

77

Bezeichnung A+++++

15

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Veenendaal
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 860 • Strom: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Strom: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Strom: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Strom: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Strom: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Strom: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Strom: 3.160

Betriebsaktivität in Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Gesamtanzahl der Firmensitze: 9.020

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Veenendaal
Periode Verbrechen
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Veenendaal.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Veenendaal

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer Häuser in Veenendaal

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.