Einwohner
70.799
Letztes Jahr: 2026
Ben je op zoek naar een 4-kamerappartement met nette badkamer dat je verder naar eigen smaak kunt inrichten? Dan is dit hoekappartement op de 9e verdieping, met een mooi uitzicht, van circa 99 m² precies wat je zoekt. De woning beschikt over drie slaapkamers, een royaal balkon op het zuidwesten en een praktische berging in de onderbouw. Een ideale basis voor wie niet bang is om de handen uit de mouwen te steken en hier weer een fijn thuis van wil maken. Het appartement bevindt zich op een prettige locatie in Veenendaal. Sportliefhebbers zitten hier helemaal goed: diverse voetbalverenigingen en zwembad De Vallei liggen op korte afstand. Voor de dagelijkse boodschappen ben je binnen enkele minuten in het kleinschalige winkelcentrum De Ellekoot, waar ook station Veenendaal-West is gelegen. Daarnaast is de A12 snel bereikbaar, waardoor je een uitstekende verbinding hebt richting zowel Utrecht als Arnhem. Alle kenmerken op een rij: + Ruim 4-kamer hoekappartement + Drie slaapkamers + Recent gemoderniseerde badkamer + Balkon op het zuidwesten van circa 12 m² + Vrij uitzicht vanuit de woonkamer + Berging in de onderbouw van ca. 6 m² + Openbaar parkeren rondom het complex + VVE-kosten 240,91 per maand (exclusief stookkosten €75,60) Appartement Beneden vind je het bellentableau en de brievenbussen. Zodra je binnen bent, kun je via de trap of de lift naar de 9e verdieping gaan. Indeling Via de entree kom je binnen in de hal met de meterkast en een vaste kastenwand. Vanuit hier loop je door naar de ruime woonkamer, waar je direct het vrije uitzicht en de prettige lichtinval ervaart. De woonkamer geeft toegang tot het balkon, gelegen op het zuidwesten, een heerlijke plek waar je een groot deel van de dag van de zon kunt genieten. Daarnaast is er in de woonkamer een vaste inbouwkast, handig voor extra bergruimte. Vanuit de woonkamer (voorzien van HR+ glas) heb je toegang tot de keuken. Deze is eenvoudig uitgevoerd, maar biedt voldoende kastruimte en vormt daarmee een praktische basis. Via een sierlijke boogopening loop je vanuit de woonkamer bovendien rechtstreeks de eetkamer in. Vanuit de eetkamer kom je in de gang die toegang geeft tot de drie slaapkamers, waarvan één slaapkamer circa 12 m² groot is en twee slaapkamers circa 7 m². Deze kamers zijn geschikt als slaap-, werk- of hobbyruimte. Het toilet is separaat van de badkamer. De badkamer verkeert in goede staat, is recent vernieuwd en uitgerust met een douche, een wastafel met meubel, een designradiator en een kolomkast voor extra opbergruimte. Buitenruimte Het balkon van circa 12 m², gelegen op het zuidwesten, biedt volop ruimte voor een zitje en is een fijne plek om buiten te zijn. Daarnaast beschikt het appartement over een berging van ongeveer 6 m² in de onderbouw. Ook is er een gezamenlijke fietsenstalling aanwezig. Samenvatting Een ruim en praktisch ingedeeld appartement met drie slaapkamers en een zonnig balkon, dat vraagt om een nieuwe eigenaar met visie. Zie jij de mogelijkheden en maak jij hier jouw nieuwe thuis van? Dan is een bezichtiging zeker de moeite waard. Koopovereenkomst Bij de verkoop zal een standaard NVM-koopovereenkomst met hierin een niet-bewonersclausule worden gehanteerd. Bij woningen ouder dan 20 jaar worden de volgende clausules opgenomen: - Ouderdomsclausule - Asbestclausule De overdracht zal plaatsvinden via een vaste notaris in Kampen. Deze informatie is met zorg samengesteld. Er wordt geen aansprakelijkheid aanvaard voor eventuele onjuistheden of onvolledigheden. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Lees de volledige omschrijving
€ 290.000
Kosten Kupfer (geschätzt): € 7.650
2 % Übertragungssteuer (€ 5.800) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)
Gesamtkauf (inkl. USt.): € 297.650
2,78%
Jährlich
€ 14.500
Direkt verfügbar
Schätzliche Hypothek
Indikative Brutomonatsrate
Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit
Indikative Nettokosten pro Monat
iHaftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).
Douche, wastafel, en wastafelmeubel
Geografische Orientierung und Maklerdichte in Veenendaal
Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Veenendaal. In 2026 waren da 70.799 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 394.000.
Einwohner
70.799
Letztes Jahr: 2026
Durchschnittliche WOZ
EUR 394.000
Letztes Jahr: 2025
Durchschnittliches Einkommen pro Person
EUR 32.400
Quelle : AlleZahlen
Verbrechen (Dieses Jahr)
2.223
Gesamt registriert
| Jahr | Einwohner |
|---|---|
| 2022 | 67.671 |
| 2023 | 68.525 |
| 2024 | 69.440 |
| 2025 | 70.352 |
| 2026 | 70.799 |
| Jahr | Durchschnittliche WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 275.000 |
| 2022 | EUR 303.000 |
| 2023 | EUR 374.000 |
| 2024 | EUR 388.000 |
| 2025 | EUR 394.000 |
Hoger
28
Praktisch
27
Middelbaar
44
Europa
3.700
Nederland
54.861
Buiten Europa
11.791
Bezeichnung A
8.354
Bezeichnung C
8.320
Bezeichnung B
5.401
Bezeichnung D
2.259
Bezeichnung E
1.833
Bezeichnung G
1.497
Bezeichnung F
1.367
Bezeichnung A+
999
Bezeichnung A+++
962
Bezeichnung A++
716
Bezeichnung A++++
77
Bezeichnung A+++++
15
| Jahr | Gas (m3) | Strom (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.000 | 2.810 |
| 2021 | 1.130 | 2.860 |
| 2022 | 880 | 2.670 |
| 2023 | 740 | 2.510 |
| 2024 | 720 | 2.560 |
Hoekwoning
Gas: 860 • Strom: 2.770
Huurwoning
Gas: 620 • Strom: 2.010
Koopwoning
Gas: 830 • Strom: 2.840
Appartement
Gas: 570 • Strom: 1.970
Tussenwoning
Gas: 740 • Strom: 2.550
Vrijstaande woning
Gas: 1.320 • Strom: 4.310
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 980 • Strom: 3.160
Gesamtanzahl der Firmensitze: 9.020
| Periode | Verbrechen |
|---|---|
| jan 2026 | 211 |
| jul 2025 | 197 |
| jun 2025 | 175 |
| mei 2025 | 206 |
| mrt 2025 | 214 |
| mrt 2026 | 211 |
| nov 2024 | 191 |
| nov 2025 | 173 |
| okt 2024 | 191 |
| okt 2025 | 192 |
| sep 2024 | 175 |
| sep 2025 | 182 |
Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Veenendaal.
Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.
Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.
Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.
3905EN Veenendaal
€ 1.200.000 k.k.
€ 2.727/m²
3903GB Veenendaal
€ 699.000 k.k.
€ 5.683/m²
3903GS Veenendaal
€ 669.000 k.k.
€ 4.883/m²
3901PB Veenendaal
€ 350.000 k.k.
€ 4.217/m²
3904MB Veenendaal
€ 1.350.000 k.k.
€ 7.337/m²
3905LB Veenendaal
€ 800.000 k.k.
€ 3.030/m²
3905LH Veenendaal
€ 599.000 k.k.
€ 6.051/m²
3901CP Veenendaal
€ 375.000 k.k.
€ 4.213/m²