Inhabitantes
70.799
Último año: 2026
Ben je op zoek naar een 4-kamerappartement met nette badkamer dat je verder naar eigen smaak kunt inrichten? Dan is dit hoekappartement op de 9e verdieping, met een mooi uitzicht, van circa 99 m² precies wat je zoekt. De woning beschikt over drie slaapkamers, een royaal balkon op het zuidwesten en een praktische berging in de onderbouw. Een ideale basis voor wie niet bang is om de handen uit de mouwen te steken en hier weer een fijn thuis van wil maken. Het appartement bevindt zich op een prettige locatie in Veenendaal. Sportliefhebbers zitten hier helemaal goed: diverse voetbalverenigingen en zwembad De Vallei liggen op korte afstand. Voor de dagelijkse boodschappen ben je binnen enkele minuten in het kleinschalige winkelcentrum De Ellekoot, waar ook station Veenendaal-West is gelegen. Daarnaast is de A12 snel bereikbaar, waardoor je een uitstekende verbinding hebt richting zowel Utrecht als Arnhem. Alle kenmerken op een rij: + Ruim 4-kamer hoekappartement + Drie slaapkamers + Recent gemoderniseerde badkamer + Balkon op het zuidwesten van circa 12 m² + Vrij uitzicht vanuit de woonkamer + Berging in de onderbouw van ca. 6 m² + Openbaar parkeren rondom het complex + VVE-kosten 240,91 per maand (exclusief stookkosten €75,60) Appartement Beneden vind je het bellentableau en de brievenbussen. Zodra je binnen bent, kun je via de trap of de lift naar de 9e verdieping gaan. Indeling Via de entree kom je binnen in de hal met de meterkast en een vaste kastenwand. Vanuit hier loop je door naar de ruime woonkamer, waar je direct het vrije uitzicht en de prettige lichtinval ervaart. De woonkamer geeft toegang tot het balkon, gelegen op het zuidwesten, een heerlijke plek waar je een groot deel van de dag van de zon kunt genieten. Daarnaast is er in de woonkamer een vaste inbouwkast, handig voor extra bergruimte. Vanuit de woonkamer (voorzien van HR+ glas) heb je toegang tot de keuken. Deze is eenvoudig uitgevoerd, maar biedt voldoende kastruimte en vormt daarmee een praktische basis. Via een sierlijke boogopening loop je vanuit de woonkamer bovendien rechtstreeks de eetkamer in. Vanuit de eetkamer kom je in de gang die toegang geeft tot de drie slaapkamers, waarvan één slaapkamer circa 12 m² groot is en twee slaapkamers circa 7 m². Deze kamers zijn geschikt als slaap-, werk- of hobbyruimte. Het toilet is separaat van de badkamer. De badkamer verkeert in goede staat, is recent vernieuwd en uitgerust met een douche, een wastafel met meubel, een designradiator en een kolomkast voor extra opbergruimte. Buitenruimte Het balkon van circa 12 m², gelegen op het zuidwesten, biedt volop ruimte voor een zitje en is een fijne plek om buiten te zijn. Daarnaast beschikt het appartement over een berging van ongeveer 6 m² in de onderbouw. Ook is er een gezamenlijke fietsenstalling aanwezig. Samenvatting Een ruim en praktisch ingedeeld appartement met drie slaapkamers en een zonnig balkon, dat vraagt om een nieuwe eigenaar met visie. Zie jij de mogelijkheden en maak jij hier jouw nieuwe thuis van? Dan is een bezichtiging zeker de moeite waard. Koopovereenkomst Bij de verkoop zal een standaard NVM-koopovereenkomst met hierin een niet-bewonersclausule worden gehanteerd. Bij woningen ouder dan 20 jaar worden de volgende clausules opgenomen: - Ouderdomsclausule - Asbestclausule De overdracht zal plaatsvinden via een vaste notaris in Kampen. Deze informatie is met zorg samengesteld. Er wordt geen aansprakelijkheid aanvaard voor eventuele onjuistheden of onvolledigheden. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Lees de volledige omschrijving
€ 290.000
Coste del comprador (estimado): € 7.650
2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.800) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)
Total de compra (incl. gastos de envío): € 297.650
2,78%
Anualmente
€ 14.500
Disponible directamente
Hipoteca estimada
Gasto mensual bruto indicativo
Basado en anualidad y plazo de 30 años
Costo mensual neto indicativo
iAviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).
Douche, wastafel, en wastafelmeubel
Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Veenendaal
Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Veenendaal. En 2026 había 70.799 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 394.000.
Inhabitantes
70.799
Último año: 2026
Promedio WOZ
EUR 394.000
Último año: 2025
Ingreso promedio por persona
EUR 32.400
Fuente: AlleCijfers
Delitos (año actual)
2.223
Total registrado
| Año | Inhabitantes |
|---|---|
| 2022 | 67.671 |
| 2023 | 68.525 |
| 2024 | 69.440 |
| 2025 | 70.352 |
| 2026 | 70.799 |
| Año | Promedio WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 275.000 |
| 2022 | EUR 303.000 |
| 2023 | EUR 374.000 |
| 2024 | EUR 388.000 |
| 2025 | EUR 394.000 |
Hoger
28
Praktisch
27
Middelbaar
44
Europa
3.700
Nederland
54.861
Buiten Europa
11.791
Etiqueta A
8.354
Etiqueta C
8.320
Etiqueta B
5.401
Etiqueta D
2.259
Etiqueta E
1.833
Etiqueta G
1.497
Etiqueta F
1.367
Etiqueta A+
999
Etiqueta A+++
962
Etiqueta A++
716
Etiqueta A++++
77
Etiqueta A+++++
15
| Año | Gas (m3) | Electricidad (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.000 | 2.810 |
| 2021 | 1.130 | 2.860 |
| 2022 | 880 | 2.670 |
| 2023 | 740 | 2.510 |
| 2024 | 720 | 2.560 |
Hoekwoning
Gas: 860 • Electricidad: 2.770
Huurwoning
Gas: 620 • Electricidad: 2.010
Koopwoning
Gas: 830 • Electricidad: 2.840
Appartement
Gas: 570 • Electricidad: 1.970
Tussenwoning
Gas: 740 • Electricidad: 2.550
Vrijstaande woning
Gas: 1.320 • Electricidad: 4.310
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 980 • Electricidad: 3.160
Número total de establecimientos empresariales: 9.020
| Periodo | Delitos |
|---|---|
| jan 2026 | 211 |
| jul 2025 | 197 |
| jun 2025 | 175 |
| mei 2025 | 206 |
| mrt 2025 | 214 |
| mrt 2026 | 211 |
| nov 2024 | 191 |
| nov 2025 | 173 |
| okt 2024 | 191 |
| okt 2025 | 192 |
| sep 2024 | 175 |
| sep 2025 | 182 |
Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Veenendaal.
Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.
Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.
Ver más viviendas en este lugar.
3903CT Veenendaal
€ 499.500 k.k.
€ 4.420/m²
3901GD Veenendaal
€ 485.000 k.k.
€ 3.975/m²
3905EN Veenendaal
€ 1.200.000 k.k.
€ 2.727/m²
3903GB Veenendaal
€ 699.000 k.k.
€ 5.683/m²
3903GS Veenendaal
€ 669.000 k.k.
€ 4.883/m²
3901PB Veenendaal
€ 350.000 k.k.
€ 4.217/m²
3904MB Veenendaal
€ 1.350.000 k.k.
€ 7.337/m²
3905LB Veenendaal
€ 800.000 k.k.
€ 3.030/m²