Hofstede & Kamp Makelaars
"Active, Personal & Excellent Reviews"
Hofstede & Kamp Makelaars is uw betrouwbare partner in de regio Hof van Twente, Hengelo en omgeving. Met kantoren in Delden en Hengelo bieden wij persoonlijk contact op kleinere schaal, terwijl we tegelijkertijd een breed bereik hebben voor uw woning. Wij helpen u graag bij elke stap, van advies tot de volledige transactie. Onze specialisatie ligt in woningstyling en -fotografie, waarbij we samenwerken met professionele experts die uw w...
Current housing stock
-
- Available
Benteloseweg 149
7491XA Delden
€ 400.000 k.k.
€ 4.301/m²
CSave as favorite- Living area
- 93 m²
- Land area
- 437 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
De Eschmolen 116
7491HV Delden
€ 585.000 k.k.
€ 4.007/m²
ESave as favorite- Living area
- 146 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Available
Weegbree 23
7491LK Delden
€ 575.000 k.k.
€ 3.783/m²
DSave as favorite- Living area
- 152 m²
- Land area
- 400 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Beckumerschoolweg 24
7554PZ Hengelo
€ 625.000 k.k.
€ 3.906/m²
ESave as favorite- Living area
- 160 m²
- Land area
- 1030 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Muldersweg 10
7491AZ Delden
€ 675.000 k.k.
€ 4.856/m²
BSave as favorite- Living area
- 139 m²
- Land area
- 683 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Kastanjestraat 19
7497NZ Bentelo
€ 645.000 k.k.
€ 2.150/m²
BSave as favorite- Living area
- 300 m²
- Land area
- 464 m²
- Bedrooms
- 9
Reviews (36)
Review platforms
BronscoresTotal score
36 total reviews
Funda
19 reviews on Funda
17 reviews on Google
-
Averinkstraat 7
10Wij zijn erg tevreden over de begeleiding van Hofstede & Kamp Makelaars. De makelaar, Niek Kamp, is deskundig, beschikt over veel marktkennis en heeft ons tijdens het hele verkoopproces goed meegenomen. Ook de medewerkers, Angela en Ellemijn, op kantoor waren betrokken en behulpzaam. Het contact was altijd prettig, duidelijk en persoonlijk. Wat wij vooral waardeerden, is dat de makelaar en het team regelmatig met goede suggesties kwamen. Daardoor verliep de verkoop soepel e…
-
Kastanjeplein 98
9Het contact was altijd concreet ,duidelijk en vriendelijk, alles verliep in goed overleg en er werd goed naar onze wensen geluisterd en meegedacht. Ik zou deze betrouwbare en vriendelijke makelaar zeker aanraden voor de verkoop van je huis! :)
-
Hannie
10Translated by AIA very pleasant and valuable contact with the real estate agent and the staff at the office during both the process of buying a home as well as the subsequent sale of my own home. The clarity I asked for, I have always received.
-
Kollenveldsweg 15
10Translated by AIFirst contact with the real estate agent as well as with the staff at the office.
-
Marijkestraat 32
9Translated by AIFirst contact with clear communication and a lot of expertise. I will certainly recommend this real estate agent.
-
Cramerstraat 14
10Translated by AINiek Kamp was my sales agent. There was always time for a clear conversation, also about the backgrounds of decisions - and he was critical enough to keep me on track. Where I wanted to involve other parties, he had good advice (and a welcome knowledge of the local 'market'). We were able to conclude everything within a good timeframe and to full satisfaction.