Woonaccent Makelaars Emmen
"WELCOME TO WIJNANDS' LIVING ROOM"
Woonaccent Makelaars Emmen staat sinds 2005 voor betrouwbare en persoonlijke hulp op de woningmarkt in Emmen. Ons kantoor ligt op Westerstraat 43, waar het logo van Woonaccent zichtbaar is. Het interieur straalt een warme, stijlvolle sfeer uit met vintage fotolijsten, grote Perzische vloerkleden en een gezellige stamtafel. Het is een plek waar je niet alleen komt voor verkoop of taxatie, maar ook om even te rusten met een kop koffie of...
Current housing stock
-
- Available
Boslaan 8
7811GJ Emmen
€ 575.000 k.k.
CSave as favorite- Living area
- 183 m²
- Land area
- 665 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold subject to confirmation
Buitenweg 59
7811JZ Emmen
€ 375.000 k.k.
€ 2.907/m²
DSave as favorite- Living area
- 129 m²
- Land area
- 645 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold
Grauwe Gans 24
7827SW Emmen
€ 315.000 k.k.
€ 2.863/m²
BSave as favorite- Living area
- 110 m²
- Land area
- 281 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Under consideration
Holtlaan 1
7824SB Emmen
€ 245.000 k.k.
€ 2.526/m²
GSave as favorite- Living area
- 97 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Purchased
Koereiger 10
7827VL Emmen
€ 589.000 k.k.
€ 3.308/m²
BSave as favorite- Living area
- 178 m²
- Land area
- 630 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Sold subject to confirmation
De Blinken 42
7824XE Emmen
€ 245.000 k.k.
€ 2.207/m²
ASave as favorite- Living area
- 111 m²
- Land area
- 173 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (47)
Review platforms
BronscoresTotal score
47 total reviews
Funda
40 reviews on Funda
7 reviews on Google
-
Laan van de Marel 152
10Richard is en blijft een fijne makelaar. 15 jaar geleden deze woning aangekocht met Richard als aankoopmakelaar en nu voor de verkoop, waarbij het eigenlijk direct voelde als oude bekenden die elkaar na lange tijd weer spraken. Zoek je een makelaar die je echt ontzorgt? Dan ben je hier aan het goede adres. Waar bij ons de bezichtigingen een uitdaging werden door een vertraagde vakantie en wij een week later pas thuis konden komen, sprong Richard fijn in om toch alle bezichtigin…
-
Boskamp 23
10Contact met woonaccent verliep zeer goed. Contact met het kantoor verliep zeer goed. Geen verdere opmerkingen. Huis verkopen in Emmen en omstreken? neem Woonaccent Emmen in de arm inmiddels 2 woningen verkocht van ons met positief resultaat.
-
Mark
10 -
Zuiderkruis 7
10Bij de grootste aankoop in je leven wil je een team zoals woonaccent makelaar Emmen. Empathisch, zakelijk , afspraken nakomen en vertrouwen. Ik raad iedereen dit aan . Volledig ontzorgt zijn met de kennis en kunde van dit team .
-
Emmerweg 2
10Translated by AIWe had Richard Weinands and his team handle the guidance as a buying and selling broker and are very satisfied with them. We have come to know Woonaccent Makelaars Emmen as professional, passionate, knowledgeable, attentive, dedicated and focused on detail, which makes the difference in the buying and/or selling of a home - truly recommended!