Suelmann Makelaardij
"The realtor nearby!"
Suelmann Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening in Emmen en de omgeving. Wij zijn er voor je bij het kopen of verkopen van een woning en zorgen ervoor dat ieder proces soepel verloopt. Onze klantgerichte aanpak en ervaring zorgen voor een rustige en doordachte benadering van de woningmarkt. Met een uitstekende reputatie en veelvuldig positieve feedback, zijn wij er trots op dat we een 9 score halen voor onze...
Current housing stock
-
- Available
Ratelaar 57
7761KE Schoonebeek
€ 350.000 k.k.
€ 2.632/m²
ASave as favorite- Living area
- 133 m²
- Land area
- 199 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Kerspellaan 76
7824JK Emmen
€ 219.000 k.k.
€ 2.190/m²
CSave as favorite- Living area
- 100 m²
- Land area
- 216 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Under consideration
Zweelerbrink 136
7812JN Emmen
€ 249.500 k.k.
€ 2.803/m²
CSave as favorite- Living area
- 89 m²
- Land area
- 354 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Under consideration
De Loegen 15
7894DA Zwartemeer
€ 265.000 k.k.
€ 2.137/m²
CSave as favorite- Living area
- 124 m²
- Land area
- 189 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Under consideration
Landschaplaan 40
7824BK Emmen
€ 165.000 k.k.
€ 2.171/m²
DSave as favorite- Living area
- 76 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Sold
Het Spaan 11
7884PV Barger-Compascuum
€ 275.000 k.k.
€ 2.594/m²
CSave as favorite- Living area
- 106 m²
- Land area
- 379 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (32)
Review platforms
BronscoresTotal score
32 total reviews
Funda
22 reviews on Funda
10 reviews on Google
-
Rene Mensen
10 -
Karin Schnieders
10Betrokken team en staan altijd voor je klaar. Ons huis was gelijk verkocht.
-
Berend Slingenbergstraat 6
10Fijne makelaar. Goede gesprekken en je wordt goed op de hoogte gehouden. Top ervaring voor ons. We zouden iedereen het aanbevelen.
-
Dagpauwoog 4 A
9Heel fijn contact vragen worden direct beantwoord. Ook de juiste kennis begeleiding tijden het verkoopproces.
-
Hoornwerk 52
9Door Tim en Monique vakkundig geholpen. Zowel bij advies als met invullen van move. Ze zijn op de hoogte van het bestaande aanbod en geven goede adviezen.
-
Splitting 155 G
10Wij hebben de prettige samenwerking met Suelmann Makelaardij erg gewaardeerd. Ook de service en kundigheid van medewerkers voelde goed. We willen hen hiervoor graag bedanken.
-
Neptunusbaan 23
10Goede service, vriendelijke medewerkers die alles prima voor je regelen en je met raad en daad bijstaan.
-
Wim Wijnands
10 -
De Hietbrink 2
10Zeer positieve ervaring met Suelmann Makelaardij. Tim en Monique zijn prettig in de omgang, flexibel en communiceren helder en snel met ons als verkoper. Professioneel en betrokken van begin tot eind.
-
Trumanstraat 54
10Translated by AIWell helped in selling the property. Well discussed together what is and what is not. Yes, I am satisfied with Top Real Estate Agency.
-
Willem Grolstraat 130
10Translated by AIWe are very satisfied, good guidance and advice. They help you with all your questions and everything is arranged for you. Big plume for Tim and Monique