Suelmann Makelaardij
"L'agent immobilier à proximité !"
Suelmann Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening in Emmen en de omgeving. Wij zijn er voor je bij het kopen of verkopen van een woning en zorgen ervoor dat ieder proces soepel verloopt. Onze klantgerichte aanpak en ervaring zorgen voor een rustige en doordachte benadering van de woningmarkt. Met een uitstekende reputatie en veelvuldig positieve feedback, zijn wij er trots op dat we een 9 score halen voor onze...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Posthoorn 25
7884PA Barger-Compascuum
€ 225.000 k.k.
€ 2.296/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 98 m²
- Superficie du terrain
- 271 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Ratelaar 57
7761KE Schoonebeek
€ 350.000 k.k.
€ 2.632/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 133 m²
- Superficie du terrain
- 199 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Kerspellaan 76
7824JK Emmen
€ 219.000 k.k.
€ 2.190/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 100 m²
- Superficie du terrain
- 216 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Sous réserve
Zweelerbrink 136
7812JN Emmen
€ 249.500 k.k.
€ 2.803/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 89 m²
- Superficie du terrain
- 354 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Sous réserve
De Loegen 15
7894DA Zwartemeer
€ 265.000 k.k.
€ 2.137/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 124 m²
- Superficie du terrain
- 189 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Sous réserve
Landschaplaan 40
7824BK Emmen
€ 165.000 k.k.
€ 2.171/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 76 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (32)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
32 avis total
Funda
22 commentaires sur Funda
10 commentaires sur Google
-
Rene Mensen
10 -
Karin Schnieders
10Traduit par l'IAL'équipe impliquée et la maison étaient prêts à vous accueillir. Notre maison a été vendue immédiatement.
-
Berend Slingenbergstraat 6
10Fijne makelaar. Goede gesprekken en je wordt goed op de hoogte gehouden. Top ervaring voor ons. We zouden iedereen het aanbevelen.
-
Dagpauwoog 4 A
9Heel fijn contact vragen worden direct beantwoord. Ook de juiste kennis begeleiding tijden het verkoopproces.
-
Hoornwerk 52
9Door Tim en Monique vakkundig geholpen. Zowel bij advies als met invullen van move. Ze zijn op de hoogte van het bestaande aanbod en geven goede adviezen.
-
Splitting 155 G
10Wij hebben de prettige samenwerking met Suelmann Makelaardij erg gewaardeerd. Ook de service en kundigheid van medewerkers voelde goed. We willen hen hiervoor graag bedanken.
-
Neptunusbaan 23
10Goede service, vriendelijke medewerkers die alles prima voor je regelen en je met raad en daad bijstaan.
-
Wim Wijnands
10 -
De Hietbrink 2
10Zeer positieve ervaring met Suelmann Makelaardij. Tim en Monique zijn prettig in de omgang, flexibel en communiceren helder en snel met ons als verkoper. Professioneel en betrokken van begin tot eind.
-
Trumanstraat 54
10Traduit par l'IABien aidé dans la vente de la maison . Ensemble bien discuté ce qui est et ce qui n'est pas . Oui, je suis satisfait de la top agence immobilière