In Leeuwarden staat WESSEL Makelaardij voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Wij combineren kennis van de lokale markt met een klantgerichte aanpak om jou te helpen bij het kopen of verkopen van je woning. Onze ervaring en toewijding zorgen voor een rustige en succesvolle transactie. WESSEL Makelaardij biedt dienstverlening in verkoop en aankoop. Wij werken met een transparante en persoonlijke benadering, waarbij we onze kla...
Current housing stock
-
- Available
Aggemastate 248
8926PH Leeuwarden
€ 269.500 k.k.
€ 2.495/m²
ASave as favorite- Living area
- 108 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Available
de Jokse 143
8918GR Leeuwarden
€ 275.000 k.k.
CSave as favorite- Living area
- 119 m²
- Land area
- 122 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Lijsterbesstraat 4
8924EA Leeuwarden
€ 259.000 k.k.
€ 2.490/m²
CSave as favorite- Living area
- 104 m²
- Land area
- 153 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Skaverij 23
9001DA Grou
€ 325.000 k.k.
€ 2.826/m²
ASave as favorite- Living area
- 115 m²
- Land area
- 100 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Accamastraat 34
8921ER Leeuwarden
€ 275.000 k.k.
€ 2.455/m²
CSave as favorite- Living area
- 112 m²
- Land area
- 105 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Under consideration
Nicolaes Maesstraat 7
8932LT Leeuwarden
€ 250.000 k.k.
€ 3.289/m²
DSave as favorite- Living area
- 76 m²
- Land area
- 119 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (43)
Review platforms
BronscoresTotal score
43 total reviews
Funda
2 reviews on Funda
41 reviews on Google
-
Ben Mor
10We hebben van februari 2025 tot september 2025 met Wessel samengewerkt om een huis in Leeuwarden te vinden. De ervaring was fantastisch. Wessel was gedurende het hele proces vriendelijk, geduldig, eerlijk en professioneel. We hadden echt het gevoel dat hij zijn volledige aandacht en inzet op ons richtte. Uiteindelijk hebben we een prachtig huis gevonden en een geweldige ervaring gehad. Een echte aanrader.
-
Melanie During
10Wessel heeft ons doelgericht en professioneel begeleid in de zoektocht naar een huis. Zijn advies tijdens bezichtigingen bleek erg waardevol en Wessel dacht strategisch mee over de kansen die zich voordeden. Uiteindelijk konden we met zijn hulp een huis vinden dat aan onze voorwaarden en verwachtingen voldoet. Het contact met Wessel is tijdens dit traject altijd aangenaam en vertrouwd geweest.
-
David Lageveen
10Translated by AIReliable friendly real estate agent
-
Kitty van Houten
10Translated by AIVery satisfied with the entire good service from Wessel during the sale. He works proactively and diligently, ensures clear communication, and clearly has a lot of knowledge. The problems during the process were skillfully and pleasantly resolved.
-
Petra de Vries
10Translated by AIA friendly and good real estate agent who gives clear explanations and makes good appointments is a real recommendation!!