Demonie Makelaardij
"Your realtor in Alkmaar and surrounding areas!"
Demonie Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke begeleiding op de woningmarkt in Alkmaar en omstreken. Met veel plezier en energie adviseren wij klanten bij het aankopen, verkopen of verhuren van een woning. Onze benadering is transparant en gericht op de wensen van onze klanten, zodat elke stap in het proces soepel verloopt. Bij Demonie Makelaardij leggen we de nadruk op kwaliteit en professionaliteit. Wij zijn gespecialisee...
Current housing stock
-
- Available
Elgerweg 46
1825KC Alkmaar
€ 395.000 k.k.
€ 3.726/m²
A+Save as favorite- Living area
- 106 m²
- Land area
- 148 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold subject to confirmation
Spoorstraat 55 B
1815BH Alkmaar
€ 189.000 k.k.
€ 7.000/m²
GSave as favorite- Living area
- 27 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Sold
Lambert Doomerstraat 73
1816EN Alkmaar
€ 250.000 k.k.
€ 5.555/m²
GSave as favorite- Living area
- 45 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Under consideration
Esdoornlaan 68
1829HH Oudorp
€ 450.000 k.k.
€ 3.879/m²
CSave as favorite- Living area
- 116 m²
- Land area
- 184 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold
Huibert Pootlaan 132
1813MK Alkmaar
€ 289.000 k.k.
€ 4.250/m²
BSave as favorite- Living area
- 68 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Sold
Vlietwaard 174
1824LG Alkmaar
€ 425.000 k.k.
€ 3.244/m²
ASave as favorite- Living area
- 131 m²
- Land area
- 149 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (89)
Review platforms
BronscoresTotal score
89 total reviews
Funda
53 reviews on Funda
36 reviews on Google
-
Lekerwaard 216
10We zijn zeer tevreden, goed contact en het proces liep soepel en in goed overleg . Het huis met een reële prijs op de markt gezet waardoor het snel verkocht is .
-
Sharon De Reus
10Translated by AIWe would absolutely recommend Christian. We were lucky enough to be able to inspect with him and were warmly welcomed and super well guided. What a nice contact during the purchasing process and a real person-to-person interaction. Thank you Christian!
-
Karveelstraat 99
10Christiaan Demonie is een erg prettige makelaar. Hij heeft kennis van zaken en geeft snel antwoord op alle vragen. Hij is gemakkelijk bereikbaar en geeft alle noodzakelijke informatie. De omgang is professioneel, maar ook informeel en flexibel. Samenvattend dus enorm tevreden.
-
Broekerwaard 76
10Christiaan Demonie straalt integerheid uit en gedurende het hele proces is dat ook gebleken!! Vakkundig, meedenken maar nooit opdringerig. Altijd bereikbaar met woord en daad. Ik kan voor honderd procent deze makelaar aanbevelen.
-
Kwakelkade 4 J
10Translated by AIWhat a nice experience! Clear communication, honest expectations and a pleasant tuning. We highly recommend Demonie Makelaardij to everyone who is looking for a reliable real estate agent.
-
Herman Kaandorp
10Keurig op tijd, vriendelijk, goed en uitgebreid rapport.
-
Dark99skillz
10Wij zijn super blij dat onze nieuwe aanstaande woning getaxeerd is door Christiaan! Hield ons goed op de hoogte, de uitkomst was ook erg fijn en alles verliep op rolletjes, zeker een aanrader. Dees en Danny