René Doornbos makelaardij
"Professional, enthusiastic and engaged!"
René Doornbos makelaardij B.V. is een erkend kantoor dat zich specialiseert in de verkoop, aankoop en verhuur van woningen binnen de regio Scherpenzeel, Renswoude en omgeving. Bovendien worden taxaties uitgevoerd volgens de NWWI-standaard, zowel voor particuliere als zakelijke doeleinden. De dienstverlening is gekenmerkt door een marktconforme tariefstructuur en wordt ondersteund door samenwerking met betrouwbare deskundigen op het gebi...
Current housing stock
-
- Available
Doornboomspark 9
3925KL Scherpenzeel
€ 575.000 k.k.
€ 8.214/m²
GSave as favorite- Living area
- 70 m²
- Land area
- 710 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Beukenlaan 12
3927AK Renswoude
€ 569.000 k.k.
€ 4.626/m²
BSave as favorite- Living area
- 123 m²
- Land area
- 214 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Dorpsstraat 239 c
3925KC Scherpenzeel
€ 229.950 k.k.
€ 7.929/m²
DSave as favorite- Living area
- 29 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Available
Beekweide 76
3927SC Renswoude
€ 935.000 k.k.
€ 4.495/m²
A+Save as favorite- Living area
- 208 m²
- Land area
- 375 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Dorpsstraat 273
3925KD Scherpenzeel
€ 675.000 k.k.
€ 3.610/m²
CSave as favorite- Living area
- 187 m²
- Land area
- 213 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Berkenlaan 4
3925JG Scherpenzeel
€ 835.000 k.k.
€ 6.278/m²
ASave as favorite- Living area
- 133 m²
- Land area
- 409 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (45)
Review platforms
BronscoresTotal score
45 total reviews
Funda
27 reviews on Funda
18 reviews on Google
-
Paulus Potterlaan 24
10Een hele fijne en realistische makelaar met goede kennis van de type woning. Duidelijke communicatie voor en tijdens de verkoop. Prettige begeleiding met de afronding van de verkoop van het huis.
-
Industrielaan 13
10Wij zijn zeer tevreden over Manon bij de verkoop van onze bedrijfswoning. Het was geen standaard object, maar zij wist precies de juiste doelgroep te bereiken. Haar enthousiasme, eerlijkheid en het actieve meedenken hebben echt het verschil gemaakt. De communicatie was helder en prettig, waardoor we gedurende het hele proces goed op de hoogte bleven. Deze makelaar kunnen wij absoluut aanraden.
-
Ruwinkelseweg 1
9Vanaf begin goede communicatie. Juiste prijs inschatting. Goede afstemming met betrekking tot de afspraken. Alles is tot nu toe correct afgehandeld. Zou deze makelaar zo weer nemen en adviseren aan anderen koper of verkopers.
-
Stationsweg Oost 170
9Translated by AIGood and low-threshold contact with the real estate agent. We sold our house quickly. We look back on this process with satisfaction.
-
Gelderse Roos 8
8Translated by AIThe communication went very well, the service was pleasant. A very involved real estate agent who takes you consciously into the sales process.
-
Leidjeskamp 53
10Translated by AIManon is a top professional, she knows what she's doing! A nice real estate agent who likes to think along. I'll recommend her to others who want to sell their house.