Broekman Makelaars Heerhugowaard
"Expert, skilled and personal!"
Broekman Makelaars staat voor deskundigheid, vakbekwaamheid en persoonlijk contact. Met vier kantoren in de regio Alkmaar, Heerhugowaard en De Rijp, zijn wij dichtbij jouw buurt. Onze ervaring van meer dan 20 jaar in de makelaardij zorgt voor betrouwbare en doordachte oplossingen. Of het nu gaat om de verkoop, aankoop of taxatie van een woning, wij staan voor je klaar met professionele adviezen en een persoonlijke aanpak. Ons team is ac...
Current housing stock
-
- Available
Jan Glijnisweg 117 B
1702PB Heerhugowaard
€ 975.000 k.k.
€ 5.478/m²
A+++Save as favorite- Living area
- 178 m²
- Land area
- 405 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Eiland van Surya 20
1705SH Heerhugowaard
€ 535.000 k.k.
A+Save as favorite- Living area
- 125 m²
- Land area
- 240 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Barnsteen 47
1718DG Hoogwoud
€ 375.000 k.k.
€ 3.348/m²
ASave as favorite- Living area
- 112 m²
- Land area
- 141 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Groenlingstraat 58
1706BL Heerhugowaard
€ 350.000 k.k.
€ 5.385/m²
A+++Save as favorite- Living area
- 65 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Albast 21
1703CX Heerhugowaard
€ 425.000 k.k.
€ 4.427/m²
BSave as favorite- Living area
- 96 m²
- Land area
- 260 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Gruttostraat 31
1715VJ Spanbroek
€ 475.000 k.k.
€ 5.000/m²
ASave as favorite- Living area
- 95 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
Reviews (90)
Review platforms
BronscoresTotal score
90 total reviews
Funda
79 reviews on Funda
11 reviews on Google
-
Stellingmolen 6
10Ontzettend fijne makelaar, duidelijk, vriendelijk, meedenkend, assertief, services gericht, Hollandse mentaliteit, helemaal goed!
-
Kwikstaart 4
9Uitstekend begeleiding tot succesvolle verkoop van de woning. De aanpak was in de huidige woning markt de juist. Communicatie was goed en begrijpelijk.
-
Spectrum 21
10Prettig contact en snel schakelen. Zakelijk, maar tegelijkertijd vriendelijk, met oog voor de huidige markt. De makelaar denkt actief mee en geeft eerlijk en deskundig advies, waardoor je niet over je eigen grenzen heen gaat. Dit zorgt voor vertrouwen en een soepel verloop van de aankoop. Al met al een zeer professionele en betrokken makelaar die ik zeker zou aanbevelen
-
Waardereiland 11
10Het contact verliep goed, ze stonden voor me klaar als ik ze nodig had en konden mij snel voorzien van informatie die ik soms nodig had.
-
A.V.H. Destreelaan 105
10Fantastisch, wat ging het verkopen van het huis snel. Binnen 4 weken verkocht. Jelle, Lisette en Nunzia zijn accuraat en efficient. We moesten wel even wennen dat alles digitaal ging. Na het tekenen zijn wij wel in contact gweest met de kopers, om elkaar even in het echt te onrmoeten.
-
de Eg 29
8Vanaf eerste gesprek goed gevoel bij makelaar Jelle...prettige samenwerking, regelmatig contact...overleg...met gewenst resultaat
-
Huygenhoekring 70
10Wij hebben ons huis verkocht via Broekman Makelaars en kijken daar zeer positief op terug. Vanaf het eerste contact verliep alles soepel en professioneel. Broekman heeft veel kennis van de lokale markt en nam het volledige verkoopproces uit handen, wat ons veel rust gaf. Daarnaast waren ze altijd goed bereikbaar voor vragen en kregen we snel en duidelijk antwoord. Wij bevelen deze makelaar dan ook van harte aan.