Jump to content
Logo of Tijs & Cyril Makelaardij

Rijksweg 178

6325AJ Berg en Terblijt • Limburg

Sold

€ 215.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 6.150

2% transfer tax (€ 4.300) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 221.150

Purchase price /m²: € 3.583

Photo Gallery

Rijksweg 178 Berg en Terblijt

Open house

Dinsdag 18-08 van 15:30 tot 17:00

Photo 23

Description

Open house

Dinsdag 18-08 van 15:30 tot 17:00

DEZE WONING WORDT U AANGEBODEN DOOR TIJS & CYRIL MAKELAARDIJ: Recent gebouwd en direct te bewonen 2-kamerappartement met loggia, tussen Maastricht en Valkenburg. Wilt u iedere jaar genieten van de Amstel Gold Race? Op een levendige plek in Vilt wordt een voormalig café, en later kantoorpand, verbouwt tot appartementen. Bij de appartementen is de bouw afgerond en staat er een kleinschalig, stijlvol appartementengebouw op een mooie plek in het Heuvelland. Dit 2-kamerappartement is gesitueerd op de begane grond, heeft veel lichtinval en een loggia op het oosten. Het instapklare appartement heeft een mooie visgraat pvc-vloer, een moderne keuken met inbouwapparatuur, een fraaie badkamer met toilet en recent afgerond schilderwerk. OPEN HUIS: Maandag 18 augustus van 15:30 tot 17:00 Vrijdag 22 augustus van 15:30 tot 17:00 Komt u een kijkje nemen? Laat het ons weten, mail uw gegevens naar en dan ontvangt u van ons de aanvullende informatie. Typering: Voor dagelijkse voorzieningen kunt u terecht in Berg en Terblijt, Margraten, Valkenburg en Maastricht. Iets verder aan de Rijksweg stopt de bus, richting de treinstations van Maastricht en Valkenburg. In de omgeving kunt u eindeloos fietsen, wandelen en genieten van het wisselende heuvellandschap. Het centrum van Maastricht ligt op circa 9 kilometer afstand, MUMC en Maastricht University op circa 10 kilometer en het centrum van Valkenburg is met de auto slechts een paar 5 minuten. Indeling: Begane grond: Aan de kant van de Rijksweg is de gezamenlijke entree, met de brievenbussen en het bellentableau. Vanaf hier loopt u verder naar de hal richting de voordeur van het appartement, nabij het trappenhuis. Bij het appartement hoort tevens een privéberging van circa 3 m2. Dit appartement bevindt zich aan de voorzijde van het gebouw, tegenover het trappenhuis. Achter de voordeur komt u direct uit in de woonkamer (circa 41 m2), voorzien van grote raampartijen met veel lichtinval, de loggia (2,30 x 1,42) en een bergruimte met de meterkast en de opstelplaats HR-ketel (Intergas, 2024/2025, eigendom). De pvc-visgraatvloer ligt in bijna het hele appartement en het schilderwerk is recent gedaan, waardoor u direct kunt verhuizen en inrichten. Aan de achterzijde van de woonkamer bevindt zich de recent geplaatste keuken met schiereiland, voorzien van inbouwapparatuur zoals koelkast met vriesvak, combi-magnetron, inductiekookplaat, afzuigkap, spoelbak en vaatwasser. Naast de keuken bevindt zich de moderne badkamer, voorzien van inloopdouche met glazen schuifdeur, wastafel met meubel, toilet en aansluitingen voor de wasmachine en droger. Aan de voorzijde van woonkamer is er aan de straatzijde nog een extra deur, die direct toegang geeft tot buiten. Handig om bezoek direct binnen te laten vanuit de straatzijde. De slaapkamer (3,80 x 2,89) bevindt zich aan de voorzijde van het appartement, te bereiken via de woonkamer. Algemeen: Bouwjaar: 1929 (algehele verbouwing afgerond in 2025) Gebruiksoppervlakte wonen: circa 60 m2, inhoud circa 214 m3 Verwarming en warm water via een HR-ketel (Intergas, 2024/2025, eigendom) Kunststof kozijnen met HR+++ glas 1 slaapkamer Loggia op het oosten Maandelijkse VvE-bijdrage: nader te bepalen Energielabel: A Aanvaarding: in onderling overleg Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (“schriftelijkheidsvereiste”). Indien er in de woning huurtoestellen aanwezig zijn zoals CV-ketel, boiler, zonnepanelen, mechanische ventilatie etc. dan dienen deze door de koper te worden overgenomen. De termijn die wordt opgenomen voor eventuele (overeengekomen) ontbindende voorwaarden (bv. Financiering) is in de regel 4 tot 6 weken na het sluiten van de mondelinge wilsovereenkomst. De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 3 dagen ná het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren. Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud. Deze informatie is door ons, Tijs & Cyril Makelaardij met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuist of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.

Mortgage berekenen

€ 215.000

Cost of copper (estimated): € 6.150

2% transfer tax (€ 4.300) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 221.150

2,78%

Yearly

%

€ 10.750

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 215.000 k.k.
Status
Sold
Open house
Dinsdag 18-08 van 15:30 tot 17:00
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
appartement, portiekflat (appartement)

Index

Rooms
2 rooms
Bedrooms
1 bedroom
Floors
1 woonlaag

Areas and volumes

Living area
60 m²
Content
214 m³
Building bound outdoor space
3 m²
External storage space
3 m²

Construction and Energy

Year of construction
1929
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Samengesteld dak bedekt met pannen
Insulation
Driedubbel glas
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
HR (gas gestookt uit 2025, eigendom)
Energy label
A

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom
Registered VvE KvK
No
VvE annual meeting
No
VvE periodic contribution
No
VvE reserve fund present
No
VvE maintenance plan
No
VvE opstalverzekering
No

Outdoor space and parking

Outdoor space
In woonwijk
Salvage
Inpandig
Parking
Openbaar parkeren

Planning

Available since
11-08-2025
Sale date
05-03-2026

Additional features

  • TV kabel

Maps

Postal code map

Postcode map for 6325

Google Maps

Geographical overview Berg en Terblijt

Spatial overview of the work area in Berg en Terblijt

Residential and neighborhood statistics in Berg en Terblijt

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Berg en Terblijt. In 2026 were there 4.375 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 376.000.

Residents

4.375

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 376.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 36.500

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

68

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Berg en Terblijt
Year Residents
2021 4.275
2022 4.270
2023 4.330
2024 4.305
2025 4.310
2026 4.375

Annual WOZ value

WOZ value per year in Berg en Terblijt
Year Average WOZ
2021 EUR 282.000
2022 EUR 297.000
2023 EUR 345.000
2024 EUR 348.000
2025 EUR 376.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 1.275 0-15: 560 15-25: 435 25-45: 840 45-65: 1.250

Education level

Hoger

1.060

Praktisch

820

Middelbaar

1.230

Origin of residents (2025)

Europa

440

Nederland

3.635

Buiten Europa

240

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 252
Appartementen 395
Tussenwoningen 361
Vrijstaande woningen 486
Twee-onder-één-kap woningen 536

Construction period of buildings

Voor 1700 6
1700 tot 1900 60
1900 tot 1925 105
1925 tot 1950 135
1950 tot 1970 539
1970 tot 1980 493
1980 tot 1990 280
1990 tot 2000 74
2000 tot 2010 46
2010 tot 2020 13
2020 en later 34

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

547

Label D

359

Label B

275

Label A

256

Label G

222

Label F

188

Label E

80

Label A+++

29

Label A+

22

Label A++++

6

Label A++

5

Label A+++++

0

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Berg en Terblijt
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.560 3.110
2021 1.760 3.180
2022 1.390 2.990
2023 1.160 2.910
2024 1.090 2.960

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 1.100 • Electricity: 2.740

Huurwoning

Gas: 850 • Electricity: 2.060

Koopwoning

Gas: 1.270 • Electricity: 3.220

Appartement

Gas: 790 • Electricity: 1.940

Tussenwoning

Gas: 970 • Electricity: 2.590

Vrijstaande woning

Gas: 1.510 • Electricity: 3.850

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.230 • Electricity: 2.970

Business activity in Berg en Terblijt (2025)

Handel en HORECA 80
Nijverheid en energie 55
Zakelijke dienstverlening 125
Overheid, onderwijs en zorg 85
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 20
Financiele diensten en onroerendgoed 25
Cultuur, recreatie en overige diensten 70

Total number of company establishments: 480

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Berg en Terblijt
Period Crimes
jan 2026 2
jul 2025 8
jun 2025 5
mei 2025 8
mrt 2025 9
mrt 2026 4
nov 2024 3
nov 2025 3
okt 2024 7
okt 2025 4
sep 2024 7
sep 2025 4

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Berg en Terblijt.

Frequently asked questions about living in Berg en Terblijt

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Berg en Terblijt?

Berg en Terblijt telt in 2026 ongeveer 4.375 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Berg en Terblijt?

De gemiddelde WOZ-waarde in Berg en Terblijt is in 2025 circa € 376.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Berg en Terblijt?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Berg en Terblijt ligt rond € 36.500 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Berg en Terblijt?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 68 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Berg en Terblijt?

In Berg en Terblijt komt vooral "Twee-onder-één-kap woningen" veel voor, met ongeveer 536 woningen.

Meer houses in Berg en Terblijt

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.