Jump to content
Logo of Dekker makelaardij o.g.

van Duivenvoordestraat 41

1711KD Hensbroek • Noord-Holland

Sold

€ 325.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 8.350

2% transfer tax (€ 6.500) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 333.350

Purchase price /m²: € 3.155

Photo Gallery

Description

In het vriendelijk dorp Hensbroek vindt u deze fijne 2/1 kapwoning (1965) met stenen berging, het huis is gelegen nabij de basisschool met veel groen en speelgelegenheid voor de kinderen. Op de begane grond vindt je de hal met toilet en meterkast, de doorzon-woonkamer en de gesloten keuken met een eenvoudig keukenblok. Op de 1e verdieping zijn er 3 slaapkamers. De douchecel beschikt over een wastafel en douche. De 2e verdieping is ingericht als zolder met omvormer en CV opstelling. Indeling: Begane grond: Entree/gang, meterkast, toilet, trapopgang, kelderkast, doorzon-woonkamer, gesloten keuken met een eenvoudig keukenblok, bijkeuken en aparte berging. 1e verdieping: Overloop (vaste trap naar 2e verdieping), vaste kasten, 3 slaapkamers, badkamer met wastafel en douche. 2e verdieping: Zolder (cv-unit) (omvormer) (Velux dakraam). Tuin: De woning heeft naast de zij tuin een voor- en achtertuin. De achtertuin is op het Noord-Westen gelegen en naar eigen inzicht te verfraaien. Totaal 218 m2 eigen grond. Parkeren: kan in de straat. Informatie: - Traditionele bouw. - Alle vloeren zijn van hout. - Kruipruimte in 2023 gevuld met Drowa chips - Buitengevels in spouw (voorzien van na-isolatie). - Dak (met 2 cm isolatie) van de woning is bedekt met pannen. - Houten kozijnen met HR++ beglazing. - Electra: 5 groepen (automaat) met 2x aardlekschakelaar. - Energielabel: label B. - Zonnepanelen 9 stuks (2023) - Verwarming: Intergas HRE combiketel, bouwjaar 2013. - Ventilatie: natuurlijke ventilatie. - Berging is voorzien van elektra aansluiting. - Aanvaarding in overleg Wilt u de woning bezichtigen vraag deze bezichtiging aan via Funda.nl Biedingen: uitsluitend via het biedingsformulier, sluitingsdatum/tijd is 3 juli 2025 11:00 uur. Projectnotaris: De akte van levering dient te worden gepasseerd via notariskantoor Appel te Obdam. Erfdienstbaarheid: De gebruikelijke erfdienstbaarheden zullen worden gevestigd. Bestaande huurders Woonschakel: Huurders die een sociale huurwoning huren van één van de woningcorporaties in West-Friesland (Intermaris, De Woonschakel, Het Grootslag of WelWonen), hebben de eerste vier weken na publicatie van deze woning op Funda voorrang op kandidaten die geen sociale huurwoning achterlaten. De vraagprijs van deze woning is gelijk aan de taxatiewaarde. Zelfbewoning clausule: Partijen komen overeen, teneinde een goed woonklimaat in de directe nabijheid van het gekochte te waarborgen en voor de toekomst te kunnen handhaven, dat koper het gekochte gedurende een aaneengesloten periode van 5 jaar na de datum van notariële levering en nadat koper de woning daadwerkelijk heeft betrokken, uitsluitend zal gebruiken voor eigen bewoning door de hemzelf, al dan niet met gezinsleden, levensgezel en/of een of meer inwonende huisgenoten. Koper mag het gekochte tijdens die periode niet geheel of gedeeltelijk verhuren of anderszins in gebruik aan derden afstaan. De feitelijke situatie zal bepalend zijn voor de bepaling of het gebruik afwijkt van het hiervoor bepaalde.

Mortgage berekenen

€ 325.000

Cost of copper (estimated): € 8.350

2% transfer tax (€ 6.500) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 333.350

2,78%

Yearly

%

€ 16.250

Direct available

€

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 325.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Index

Rooms
4 rooms
Bedrooms
3 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
3 woonlagen

Areas and volumes

Living area
103 m²
Land area
218 m²
Content
330 m³
Other enclosed space
10 m²
External storage space
9 m²
Backyard area
92 m²

Construction and Energy

Year of construction
1965
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Zadeldak bedekt met pannen
Insulation
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, HR-glas en muurisolatie
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Intergas HR (gas gestookt combiketel uit 2013, eigendom)
Energy label
B

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan rustige weg en in woonwijk
Garden
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Garden location
gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Salvage
Vrijstaande stenen berging
Parking
Openbaar parkeren

Planning

Available since
13-06-2025
Sale date
03-09-2025

Bathroom facilities

Douche en wastafel

Additional features

  • Dakraam
  • glasvezelkabel
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Maps

Postal code map

Postcode map for 1711

Google Maps

Map of Hensbroek

Spatial overview of the work area in Hensbroek

Residential and neighborhood statistics in Hensbroek

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Hensbroek. In 2025 were there 1.640 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 457.000.

Residents

1.640

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 457.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 34.600

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

33

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Hensbroek
Year Residents
2021 1.585
2022 1.565
2023 1.610
2024 1.590
2025 1.640

Annual WOZ value

WOZ value per year in Hensbroek
Year Average WOZ
2021 EUR 331.000
2022 EUR 370.000
2023 EUR 418.000
2024 EUR 445.000
2025 EUR 457.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 385 0-15: 240 15-25: 190 25-45: 340 45-65: 480

Education level

Hoger

280

Praktisch

370

Middelbaar

550

Origin of residents (2025)

Europa

95

Nederland

1.450

Buiten Europa

90

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 71
Appartementen 64
Tussenwoningen 120
Vrijstaande woningen 318
Twee-onder-één-kap woningen 96

Construction period of buildings

Voor 1700 2
1700 tot 1900 61
1900 tot 1925 46
1925 tot 1950 38
1950 tot 1970 174
1970 tot 1980 125
1980 tot 1990 69
1990 tot 2000 44
2000 tot 2010 52
2010 tot 2020 32
2020 en later 72

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

161

Label A

108

Label G

106

Label D

96

Label B

74

Label F

34

Label A+++

25

Label A++++

22

Label E

17

Label A+

7

Label A++

4

Label A+++++

0

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Hensbroek
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.450 3.260
2021 1.640 3.370
2022 1.250 3.100
2023 1.060 3.030
2024 1.020 3.060

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 950 • Electricity: 2.500

Huurwoning

Gas: 870 • Electricity: 1.960

Koopwoning

Gas: 1.100 • Electricity: 3.280

Appartement

Gas: 860 • Electricity: 2.330

Tussenwoning

Gas: 830 • Electricity: 2.000

Vrijstaande woning

Gas: 1.230 • Electricity: 3.650

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 930 • Electricity: 2.860

Business activity in Hensbroek (2025)

Handel en HORECA 20
Nijverheid en energie 75
Zakelijke dienstverlening 50
Overheid, onderwijs en zorg 25
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 15
Financiele diensten en onroerendgoed 15
Cultuur, recreatie en overige diensten 20

Total number of company establishments: 280

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Hensbroek
Period Crimes
jan 2025 4
jan 2026 1
jul 2025 1
jun 2025 2
mei 2025 1
mrt 2025 1
nov 2024 1
nov 2025 3
okt 2024 1
okt 2025 5
sep 2024 5
sep 2025 3

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Hensbroek.

Frequently asked questions about living in Hensbroek

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Hensbroek?

Hensbroek telt in 2025 ongeveer 1.640 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hensbroek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Hensbroek is in 2025 circa € 457.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hensbroek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hensbroek ligt rond € 34.600 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hensbroek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 33 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Hensbroek?

In Hensbroek komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 318 woningen.

Meer houses in Hensbroek

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.