Jump to content
Logo of Best Living NVM makelaars & financieel adviseurs

Eerbeekseweg 31 L

7371CB Loenen • Gelderland

Sold subject to confirmation

€ 419.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 10.230

2% transfer tax (€ 8.380) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 429.230

Purchase price /m²: € 5.238

Photo Gallery

Description

Zoekt u een energiezuinig appartement met een A label? Bekijk dan eens Eerbeekseweg 31L te Loenen. In het landelijk gelegen dorp Loenen, nabij het prachtige natuurgebied de Loenermark en op slechts enkele autominuten van de A50 ligt dit mooie 3-KAMER APPARTEMENT op de 2e verdieping met berging en eigen parkeerplaats in afgesloten kelder. Het appartement met een woonoppervlakte van circa 80 m² is gelegen aan de rustige Horstweg met balkon op het zuidoosten, gesitueerd op de 2e en bovenste verdieping. Het 3-kamer appartement is opvallend licht en beschikt over een ruime woonkamer met open keuken, een zonnig balkon, twee slaapkamers, een toilet, een badkamer met douche en wastafel en een inpandige berging. Het gebouw is uiteraard voorzien van een lift en afgesloten entree met videofoon. De 1e bewoner heeft het appartement zorgvuldig onderhouden en laten afwerken met degelijke materialen, waaronder een moderne inbouwkeuken, laminaat vloer, separaat hangtoilet in de hal en ruime, geheel betegelde badkamer. Kenmerken • Op de 2e etage gelegen appartement • Woonkamer keuken van circa 35 m² • Balkon van 7 m² • Complete inbouwkeuken met koelkast, vaatwasser, combi en 4 pits gaskookplaat met afzuigkap • Apart toilet met fontein • Badkamer met douche, verwarming en wastafel • Inpandige berging in de woning met wasmachine-aansluiting • 2e berging in de parkeerkelder • Grote slaapkamer van bijna 14 m² • Kleine slaapkamer van bijna 8 m² • Eigen parkeerplaats in de onderliggende parkeergarage, overdekt • Ook is er voldoende parkeerruimte voor gasten achter het gebouw • er staan 2 laadpalen voor een elektrische auto voor het gebouw De actieve VVE, bestaand uit 17 appartementen, rekent maandelijks €186,83 servicekosten, hierin zit o.a. een bijdrage voor de brandverzekering en natuurlijk al het onderhoud aan de buitenzijde. Het geheel maakt een goed onderhouden indruk. De aanvaarding is in overleg, kan snel. In het kader van eventuele vervolginteresse wijzen wij u op onderstaande voor deze woning van toepassing zijnde toevoegingen op de standaard NVM koopovereenkomst: - Documentatie bij beroep op een eventueel opgenomen financieringsvoorbehoud. - Toelichting meetinstructie - Aanvulling notariskeuze. Een nadere uitleg over mogelijke clausules/ toevoegingen treft u aan achterin de verkoopbrochure, te downloaden op de website van de woning.  Voor deze woning is een eigen website met o.a. fullscreen foto's beschikbaar. U vindt de website door straatnaam en huisnummer achter elkaar te typen en af te sluiten met .nl

Mortgage berekenen

€ 419.000

Cost of copper (estimated): € 10.230

2% transfer tax (€ 8.380) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 429.230

2,78%

Yearly

%

€ 20.950

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 419.000 k.k.
Status
Sold subject to confirmation
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
Portiekflat

Index

Rooms
3 rooms
Bedrooms
2 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
2 woonlagen
Located on
2e woonlaag

Areas and volumes

Living area
80 m²
Content
255 m³
Other enclosed space
4 m²
Building bound outdoor space
7 m²
External storage space
4 m²

Construction and Energy

Year of construction
2016
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Insulation
Volledig geïsoleerd
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom)
Energy label
A

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom
Registered VvE KvK
Yes
VvE annual meeting
Yes
VvE reserve fund present
Yes
VvE maintenance plan
Yes
VvE opstalverzekering
Yes

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk
Salvage
Inpandig
Parking
Parkeergarage
Garage type
Parkeerkelder

Planning

Available since
25-03-2026

Bathroom facilities

Douche en wastafel

Additional features

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • en TV kabel

Maps

Postal code map

Postcode map for 7371

Google Maps

Location of Loenen

Spatial overview of the work area in Loenen

Residential and neighborhood statistics in Loenen

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Loenen. In 2026 were there 3.258 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 504.000.

Residents

3.258

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 504.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 38.900

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

85

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Loenen
Year Residents
2021 3.380
2022 3.360
2023 3.345
2024 3.330
2025 3.300
2026 3.258

Annual WOZ value

WOZ value per year in Loenen
Year Average WOZ
2021 EUR 365.000
2022 EUR 397.000
2023 EUR 473.000
2024 EUR 497.000
2025 EUR 504.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 910 0-15: 370 15-25: 310 25-45: 640 45-65: 1.020

Education level

Hoger

730

Praktisch

630

Middelbaar

1.190

Origin of residents (2025)

Europa

155

Nederland

2.965

Buiten Europa

180

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 198
Appartementen 139
Tussenwoningen 226
Vrijstaande woningen 627
Twee-onder-één-kap woningen 245

Construction period of buildings

Voor 1700 4
1700 tot 1900 82
1900 tot 1925 141
1925 tot 1950 206
1950 tot 1970 434
1970 tot 1980 125
1980 tot 1990 135
1990 tot 2000 91
2000 tot 2010 82
2010 tot 2020 125
2020 en later 27

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label A

307

Label C

283

Label G

271

Label B

191

Label D

156

Label F

146

Label E

77

Label A+

8

Label A+++

7

Label A++

4

Label A++++

3

Label A+++++

0

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Loenen
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.560 3.270
2021 1.760 3.370
2022 1.380 3.200
2023 1.110 3.020
2024 1.080 3.180

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 1.010 • Electricity: 2.290

Huurwoning

Gas: 990 • Electricity: 2.200

Koopwoning

Gas: 1.160 • Electricity: 3.340

Appartement

Gas: 670 • Electricity: 1.950

Tussenwoning

Gas: 890 • Electricity: 2.110

Vrijstaande woning

Gas: 1.350 • Electricity: 3.870

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.050 • Electricity: 2.910

Business activity in Loenen (2025)

Handel en HORECA 105
Nijverheid en energie 75
Zakelijke dienstverlening 105
Overheid, onderwijs en zorg 85
Landbouw, bosbouw en visserij 25
Vervoer, informatie en communicatie 20
Financiele diensten en onroerendgoed 25
Cultuur, recreatie en overige diensten 45

Total number of company establishments: 490

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Loenen
Period Crimes
jan 2026 6
jul 2025 5
jun 2025 9
mei 2025 2
mrt 2025 9
mrt 2026 7
nov 2024 13
nov 2025 5
okt 2024 3
okt 2025 7
sep 2024 9
sep 2025 8

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Loenen.

Frequently asked questions about living in Loenen

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Loenen?

Loenen telt in 2026 ongeveer 3.258 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Loenen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Loenen is in 2025 circa € 504.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Loenen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Loenen ligt rond € 38.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Loenen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 85 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Loenen?

In Loenen komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 627 woningen.

Meer houses in Loenen

View more homes in this location.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.