Jump to content
Logo of Aspekt Makelaars

Gerbrandypark 78

3437JZ Nieuwegein • Utrecht

€ 699.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 15.830

2% transfer tax (€ 13.980) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 714.830

Purchase price /m²: € 4.510

Photo Gallery

Description

Royaal wonen in het luxe appartementencomplex "De Terrastuinen" met tal van voorzieningen zoals zwembad, fitnessruimte, sauna, gastenkamers en lounge. Het royale appartement biedt een zeldzaam woonoppervlakte van maar liefst 155 m2. Door de prachtige hoekligging geniet het appartement van voldoende lichtinval. De woning beschikt o.a. over een ruime woon-/eetkamer, luxe keuken, twee goed bemeten slaapkamers, keurige badkamer, twee balkons zuid en noord gelegen, vrij uitzicht waar je zelfs de Dom toren kunt zien! De auto is eenvoudig te parkeren in je eigen garagebox onder het complex. Het appartement wordt centraal verwarmd door middel van stadsverwarming (reeds gasloos). Daarnaast is de locatie geweldig op loopafstand bevindt zich een gezondheidscentrum en winkelcentrum Galecop met o.a. bakker, bloemist, kaasboer, slijterij en supermarkt. Ook is er een bushalte met verbinding naar Utrecht centrum en Nieuwegein centrum. Kortom een zeldzaam royaal appartement met luxe voorzieningen en prachtig vrij uitzicht op een fantastische locatie. Ben jij ook al enthousiast over deze woning, dan laten wij je het graag ervaren tijdens een bezichtiging. Hiervoor kun je contact opnemen met ons kantoor. Indeling: BEGANE GROND: vanuit de zeer ruime luxe centrale hal met postboxen heb je toegang naar de hal met trappenhuis en liftinstallatie. Van hieruit heb je ook toegang naar de onderbouw met het zwembad, sauna, fitnessruimte, lounge en de logeerkamers. Vanuit deze ruimte heb je tevens toegang naar de parkeergarage waar je eigen afgesloten garage bevindt. 5de VERDIEPING: vanuit de entree bereik je de ruime hal die voorzien is van een keurige toiletruimte, meterkast en een aparte bergkast met aansluiting wasmachine droger. De ruime woonkamer van maar liefst 47,8 m2 is voorzien van een sfeervolle gashaard en fraaie stucwerk wanden en plafonds en heeft toegang naar het balkon welke gesitueerd is op het zonnige zuiden van 8,2 m2. De open keuken is vanuit de woonkamer te bereiken via de dubbele deuren en deze ruimte is voorzien van een luxe inbouwkeuken in L opstelling en beschikt over alle denkbare apparatuur. Aan de andere zijde van het appartement tref je de twee ruime slaapkamers aan van maar liefst ca. 27,8 m2 en 18,3 m2. Vanuit de kleinste slaapkamer heb je weer toegang naar het 2de balkon van maar liefst 10,6 m2 met indrukwekkend uitzicht naar de skyline van Utrecht met de Dom toren. De ruime badkamer is bereikbaar vanaf zowel de grote slaapkamer als de hal en is voorzien van een ligbad, tweede toilet, bidet, dubbele wastafel met meubel en douchecabine met stoomfunctie. BIJZONDERHEDEN: - Luxe wonen in appartementencomplex De Terrastuinen. - Royaal hoekappartement van 155 m2. - Veel lichtinval door de fraaie hoekligging. - Luxe keuken met inbouwapparatuur. - Twee grote slaapkamers. - Complete en verzorgde badkamer. - Twee balkons op het zuiden en noorden. - Beschikking over zwembad, sauna, fitnessruimte, lounge en gastenkamers. - Prachtig vrij uitzicht over de omgeving met zicht op de skyline van Utrecht en de Domtoren. - Eigen afgesloten garagebox onder het complex. - Servicekosten VvE bedragen € 349,79. - Gelegen nabij winkelcentrum Galecop en gezondheidscentrum. - Uitvalswegen in de directe omgeving en openbaar vervoer op korte afstand. - Een zeldzaam ruim appartement op een uitstekende locatie.