Jump to content
Logo of Alpina (Voorheen Verheul Makelaardij)

Staartploeg 11

1756VD 't Zand • Noord-Holland

Sold subject to confirmation

€ 475.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 11.350

2% transfer tax (€ 9.500) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 486.350

Purchase price /m²: € 3.231

Photo Gallery

Description

Bent u op zoek naar een instapklare, moderne gezinswoning met vier slaapkamers, hoogwaardige afwerking en een zonnige tuin? Dan is Staartploeg 11 in ’t Zand absoluut een bezichtiging waard. Met een woonoppervlakte van circa 147 m² combineert deze woning ruimte en comfort met een eigentijdse uitstraling. De ligging in een rustige, kindvriendelijke woonwijk met speelvoorzieningen, parkeergelegenheid voor de deur en een uitstekende bereikbaarheid maakt dit tot een ideale gezinswoning. Begane grond Via de verzorgde entree bereikt u de ruime hal met meterkast, toiletruimte en trapopgang. Aansluitend betreedt u de tuingerichte woonkamer, waar de grote raampartijen en openslaande deuren zorgen voor een overvloed aan licht en een prettige verbinding met de achtertuin. Aan de voorzijde van de woning bevindt zich de open keuken, uitgevoerd in een moderne betonlook. De keuken is uitgerust met luxe inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, combi-oven, aparte oven, vaatwasser en een koel-vriescombinatie. De ruime opzet biedt volop werkruimte en maakt dit de ideale plek voor kookliefhebbers die ook graag in contact blijven met gezelschap. De begane grond is afgewerkt met een lichte PVC-vloer en strak gestucte wanden, wat zorgt voor een rustige en moderne sfeer. Eerste verdieping Op de eerste verdieping bevinden zich drie goed bemeten slaapkamers, elk voorzien van grote ramen en een uniforme, nette afwerking. De luxe badkamer beschikt over een ruime inloopdouche, dubbele wastafel met meubel en een tweede toilet. De gekozen materialen en warme kleurstelling zorgen voor een stijlvolle en comfortabele uitstraling. Tweede verdieping De tweede verdieping herbergt een ruime vierde slaapkamer met dakkapel, die de ruimte voorziet van veel daglicht. Deze verdieping is uitermate geschikt als master bedroom, werkkamer of studio. Tevens bevindt zich hier een aparte berging met aansluitingen voor wasmachine en droger, evenals extra opbergruimte. Tuin De achtertuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd met grote tegels, verhoogde plantenbakken en een houten berging. Door de gunstige ligging geniet u hier van veel zonuren. De tuin biedt voldoende ruimte voor een grote eettafel, een loungeset én speelgelegenheid voor kinderen. Achterin de tuin is een handige achterom aanwezig. Bijzonderheden * Woonoppervlakte circa 147 m² * Vier volwaardige slaapkamers * Luxe open keuken met moderne inbouwapparatuur * Stijlvolle badkamer met inloopdouche en dubbel wastafelmeubel * Onderhoudsvriendelijke tuin met berging en achterom * Gelegen in een jonge, kindvriendelijke woonwijk * Ruime parkeergelegenheid voor de deur * Volledig instapklaar en hoogwaardig afgewerkt Staartploeg 11 in ’t Zand biedt alles wat u zoekt in een moderne en comfortabele gezinswoning. Maak een afspraak voor een bezichtiging en laat u verrassen door de ruimte, afwerking en sfeer die deze woning te bieden heeft.

Mortgage berekenen

€ 475.000

Cost of copper (estimated): € 11.350

2% transfer tax (€ 9.500) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 486.350

3,04%

Yearly

%

€ 23.750

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (zonder NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). For non-NHG, an 80% mortgage of the market value has been used in this indication.

Alle features

Basis

Asking price
€ 475.000 k.k.
Status
Sold subject to confirmation
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
Eengezinswoning, tussenwoning

Index

Rooms
6 rooms
Bedrooms
4 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
3 woonlagen

Areas and volumes

Living area
147 m²
Land area
135 m²
Content
515 m³
External storage space
5 m²
Backyard area
60 m²

Construction and Energy

Year of construction
2020
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Zadeldak bedekt met pannen
Insulation
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Heating
Gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Warm water
Elektrische boiler
Energy label
A

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom

Outdoor space and parking

Outdoor space
In woonwijk
Garden
Achtertuin en voortuin
Garden location
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Salvage
Vrijstaande houten berging
Parking
Openbaar parkeren

Planning

Available since
04-03-2026

Bathroom facilities

Dubbele wastafel, inloopdouche, toilet, vloerverwarming, en wastafelmeubel

Additional features

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Maps

Postal code map

Postcode map for 1756

Google Maps

Geographical overview 't Zand

View the location and discover the brokers in this region

Residential and neighborhood statistics in 't Zand

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in 't Zand. In 2025 were there 2.755 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 345.000.

Residents

2.755

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 345.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 31.300

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

84

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in 't Zand
Year Residents
2021 2.455
2022 2.495
2023 2.620
2024 2.630
2025 2.755

Annual WOZ value

WOZ value per year in 't Zand
Year Average WOZ
2021 EUR 252.000
2022 EUR 281.000
2023 EUR 322.000
2024 EUR 328.000
2025 EUR 345.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 600 0-15: 480 15-25: 335 25-45: 675 45-65: 670

Education level

Hoger

500

Praktisch

510

Middelbaar

1.010

Origin of residents (2025)

Europa

135

Nederland

2.425

Buiten Europa

195

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 264
Appartementen 180
Tussenwoningen 374
Vrijstaande woningen 381
Twee-onder-één-kap woningen 129

Construction period of buildings

Voor 1700 0
1700 tot 1900 24
1900 tot 1925 91
1925 tot 1950 98
1950 tot 1970 263
1970 tot 1980 266
1980 tot 1990 82
1990 tot 2000 86
2000 tot 2010 65
2010 tot 2020 77
2020 en later 274

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label A

274

Label C

246

Label B

163

Label G

125

Label A+++

120

Label D

93

Label F

65

Label E

62

Label A+

27

Label A++

24

Label A++++

8

Label A+++++

1

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in 't Zand
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.320 3.000
2021 1.490 3.050
2022 1.120 2.880
2023 930 2.750
2024 860 2.870

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 780 • Electricity: 2.380

Huurwoning

Gas: 780 • Electricity: 2.050

Koopwoning

Gas: 1.000 • Electricity: 3.060

Appartement

Gas: 660 • Electricity: 1.690

Tussenwoning

Gas: 710 • Electricity: 2.400

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricity: 3.660

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 880 • Electricity: 2.700

Business activity in 't Zand (2025)

Handel en HORECA 65
Nijverheid en energie 60
Zakelijke dienstverlening 70
Overheid, onderwijs en zorg 40
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 25
Financiele diensten en onroerendgoed 20
Cultuur, recreatie en overige diensten 35

Total number of company establishments: 370

Recent crime statistics

Recent crime statistics in 't Zand
Period Crimes
jan 2025 6
jan 2026 4
jul 2025 13
jun 2025 5
mei 2025 8
mrt 2025 7
nov 2024 11
nov 2025 8
okt 2024 7
okt 2025 5
sep 2024 7
sep 2025 4

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of 't Zand.

Frequently asked questions about living in 't Zand

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft 't Zand?

't Zand telt in 2025 ongeveer 2.755 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in 't Zand?

De gemiddelde WOZ-waarde in 't Zand is in 2025 circa € 345.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in 't Zand?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in 't Zand ligt rond € 31.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in 't Zand?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 84 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in 't Zand?

In 't Zand komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 381 woningen.

Meer houses in 't Zand

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.