Jump to content
Logo of Jähnig & ter Braak Makelaars BV

Barendtszenstraat 12

7651AE Tubbergen • Overijssel

Sold

€ 275.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 7.350

2% transfer tax (€ 5.500) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 282.350

Purchase price /m²: € 2.750

Photo Gallery

Description

Wonen aan de Barendtszenstraat 12 in Tubbergen. Rustig, ruim en centraal gelegen. Aan een rustige, doodlopende straat in het gezellige Tubbergen staat deze fijne eengezinswoning met verrassend veel ruimte te koop. Met vier slaapkamers, een zonnige tuin en een eigen oprit is dit de ideale plek voor gezinnen die comfortabel willen wonen in een prettige woonomgeving. De woning is goed onderhouden en met zorg geïsoleerd. Denk hierbij aan spouwmuurisolatie, dakisolatie, een geïsoleerde begane grondvloer, kunststof kozijnen en ramen met dubbele beglazing. Het energielabel is recent vastgesteld op een B. wat de energiezuinige staat van de woning onderstreept. Binnen biedt de woning een lichte doorzonwoonkamer met open keuken, compleet met diverse inbouwapparatuur. Aansluitend bevindt zich een praktische bijkeuken met toegang tot de achtertuin. Deze tuin ligt op het westen, wat betekent dat je hier de hele middag en avond van de zon kunt genieten. Een vrijstaande stenen berging, overkapping en achterom maken het plaatje compleet. Op de eerste verdieping bevinden zich drie ruime slaapkamers en een badkamer met inloopdouche, wastafelmeubel en tweede toilet. De zolderverdieping is bereikbaar via een vaste trap en biedt naast bergruimte en de opstelplaats van de CV-ketel ook een vierde slaapkamer, ideaal als werk- of hobbyruimte. De ligging van de woning is perfect: op loop- en fietsafstand vind je winkels, basisscholen, sportverenigingen en gezellige horecagelegenheden. Daarnaast nodigt het fraaie buitengebied van Tubbergen uit tot ontspannen wandelingen en fietstochten. Verken het idyllische Schultenwolde of bewonder de iconische Kroezeboom, plekken waar natuur en historie elkaar ontmoeten. Zoek je een fijne gezinswoning op een rustige locatie met volop leefruimte én alles binnen handbereik? Dan is Barendtszenstraat 12 absoluut een bezichtiging waard. Bijzonderheden: - Bouwjaar: 1971. - Woonoppervlakte: 100 m². - Inhoud: 421 m³. - Perceel: 166 m². - Eigen oprit aanwezig. - Netjes onderhouden. Voorzien van kunststof kozijnen en ramen. - Volledig geïsoleerd. - Energielabel: B. - Verzorgde voor- en achtertuin, achtertuin gelegen op het westen. - Vrijstaande stenen berging en overkapping. - Kindvriendelijke woonwijk met alle dagelijkse voorzieningen op loopafstand. In de koopovereenkomst zullen de navolgende zaken worden opgenomen: - Schriftelijkheidsvereiste: partijen zijn pas gebonden niet eerder dan dat er een schriftelijke koopovereenkomst is getekend door partijen. - Ouderdomsclausule. - Asbestclausule. - Het stellen van een bankgarantie/waarborgsom ter grootte van 10% van de koopsom. Aanvaarding: in overleg. Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM- aankoopmakelaar in. Uw NVM- aankoop makelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM- aankoopmakelaars in Twente vindt u op de website van NVM Twente.

Mortgage berekenen

€ 275.000

Cost of copper (estimated): € 7.350

2% transfer tax (€ 5.500) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 282.350

2,78%

Yearly

%

€ 13.750

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 275.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
woonhuis, tussenwoning

Index

Rooms
5 rooms
Bedrooms
4 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
2 woonlagen en een zolder

Areas and volumes

Living area
100 m²
Land area
166 m²
Content
421 m³
Other enclosed space
19 m²
Building bound outdoor space
3 m²
External storage space
10 m²
Backyard area
62 m²

Construction and Energy

Year of construction
1971
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Zadeldak bedekt met pannen
Insulation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Combi HR (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Energy label
B

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan rustige weg en in woonwijk
Garden
Achtertuin en voortuin
Garden location
gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Salvage
Vrijstaande stenen berging
Parking
Op eigen terrein

Planning

Available since
30-09-2025
Sale date
24-02-2026

Bathroom facilities

Inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Additional features

  • Dakraam
  • glasvezelkabel
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • en TV kabel

Maps

Postal code map

Postcode map for 7651

Google Maps

View Tubbergen on the map

View the location and discover the brokers in this region

Residential and neighborhood statistics in Tubbergen

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Tubbergen. In 2026 were there 5.900 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 391.000.

Residents

5.900

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 391.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 32.600

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

97

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Tubbergen
Year Residents
2021 5.768
2022 5.778
2023 5.850
2024 5.860
2025 5.900
2026 5.900

Annual WOZ value

WOZ value per year in Tubbergen
Year Average WOZ
2021 EUR 293.000
2022 EUR 331.000
2023 EUR 372.000
2024 EUR 383.000
2025 EUR 391.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 1.555 0-15: 910 15-25: 680 25-45: 1.350 45-65: 1.450

Education level

Hoger

1.230

Praktisch

1.090

Middelbaar

1.980

Origin of residents (2025)

Europa

260

Nederland

5.345

Buiten Europa

295

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 319
Appartementen 729
Tussenwoningen 424
Vrijstaande woningen 776
Twee-onder-één-kap woningen 461

Construction period of buildings

Voor 1700 2
1700 tot 1900 18
1900 tot 1925 40
1925 tot 1950 86
1950 tot 1970 442
1970 tot 1980 509
1980 tot 1990 363
1990 tot 2000 261
2000 tot 2010 342
2010 tot 2020 134
2020 en later 134

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label A

814

Label C

605

Label B

434

Label D

216

Label A+++

135

Label F

115

Label G

88

Label A++

62

Label A+

60

Label E

57

Label A++++

46

Label A+++++

0

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Tubbergen
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.400 3.220
2021 1.640 3.280
2022 1.290 3.000
2023 1.050 2.960
2024 960 3.050

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 970 • Electricity: 2.740

Huurwoning

Gas: 780 • Electricity: 2.060

Koopwoning

Gas: 1.210 • Electricity: 3.460

Appartement

Gas: 730 • Electricity: 1.990

Tussenwoning

Gas: 900 • Electricity: 2.500

Vrijstaande woning

Gas: 1.380 • Electricity: 3.970

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.120 • Electricity: 3.080

Business activity in Tubbergen (2025)

Handel en HORECA 160
Nijverheid en energie 95
Zakelijke dienstverlening 130
Overheid, onderwijs en zorg 125
Landbouw, bosbouw en visserij 50
Vervoer, informatie en communicatie 20
Financiele diensten en onroerendgoed 55
Cultuur, recreatie en overige diensten 60

Total number of company establishments: 685

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Tubbergen
Period Crimes
jan 2026 6
jul 2025 8
jun 2025 4
mei 2025 9
mrt 2025 12
mrt 2026 11
nov 2024 13
nov 2025 7
okt 2024 6
okt 2025 11
sep 2024 21
sep 2025 7

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Tubbergen.

Frequently asked questions about living in Tubbergen

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Tubbergen?

Tubbergen telt in 2026 ongeveer 5.900 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Tubbergen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Tubbergen is in 2025 circa € 391.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Tubbergen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Tubbergen ligt rond € 32.600 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Tubbergen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 97 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Tubbergen?

In Tubbergen komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 776 woningen.

Meer houses in Tubbergen

View more homes in this location.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.