Jump to content
Logo of Weusthuis Makelaardij

Everlostraat 21

7651JR Tubbergen • Overijssel

Sold subject to confirmation

€ 897.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 19.790

2% transfer tax (€ 17.940) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 916.790

Purchase price /m²: € 4.553

Photo Gallery

Description

Op een kindvriendelijke locatie aan de rand van Tubbergen staat deze levensloopbestendige woning, gelegen op Everlostraat 21. De vrijstaande woning is in 2020 gebouwd op een perceel van 584 m² en voorzien van uitsluitend hoogwaardige materialen. Het object biedt veel zichtlijnen, luxe details en moderne voorzieningen zoals een aardwarmtepomp, 19 zonnepanelen en WTW-installatie. De woning is geïsoleerd met vloerverwarming, heeft een laadpaal voor elektrische auto’s en is uitgerust met een waterontharder. Het energielabel A+++ zorgt voor comfortabel en energiezuinig wonen, terwijl de grote uitzichten, fraaie vide en risaliet een prachtig ruimtelijk gevoel creëren. Via de woonkamer of master bedroom is direct toegang tot het overdekte terras met uitzicht op de fraai aangelegde tuin. De woning biedt een gevarieerde interieurindeling: vanaf de begane grond wordt je ontvangen door een luxe hal met toegang tot de keuken, woonkamer en slaapkamers. Via een brede schuifpui kom je op het terras, terwijl uit de slaapkamer direct toegang is tot de tuin. Op de eerste verdieping zijn twee royale slaapkamers, een luxe badkamer met uitzicht en toegang tot het dakterras. De tweede verdieping bevat een bergzolder, bereikbaar via vlizotrap. De woning beschikt over 197 m² woonoppervlak, een perceel van 584 m² en is voorzien van vele moderne voordelen zoals een aardwarmtepomp, zonnepanelen en glazen balustrades.

Mortgage berekenen

€ 897.000

Cost of copper (estimated): € 19.790

Total purchase (incl. p.p.): € 916.790

3,04%

Yearly

%

€ 44.850

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (zonder NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). For non-NHG, an 80% mortgage of the market value has been used in this indication.

Alle features

Basis

Asking price
€ 897.000 k.k.

Rooms
7 rooms
Bedrooms
3 bedrooms
Bathrooms
2 badkamers en 2 aparte toiletten
Floors
2 woonlagen en een zolder

Areas and volumes

Living area
197 m²
Land area
584 m²
Content
820 m³
Other enclosed space
9 m²
Building bound outdoor space
52 m²
Backyard area
174 m²

Construction and Energy

Year of construction
2020
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Insulation
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Heating
Gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie
Warm water
Elektrische boiler
Energy label