Jump to content
Logo of VERRA Makelaars

Valetonlaan 40 D

3571NB Utrecht • Utrecht

Available

€ 1.845 p/m

Rental price /m²: € 23

Photo Gallery

Description

Een afspraak voor een bezichtiging kan alleen via de website worden gepland. Het is niet mogelijk om een afspraak te maken via telefoon of e-mail! Als u geïnteresseerd bent in deze woning en in aanmerking wilt komen voor een bezichtiging, kunt u zich online aanmelden via de advertentie op onze website. Op de advertentiepagina vindt u aan de rechterkant een knop "Plan een bezichtiging". Gebruik alsjeblieft deze knop om uw aanvraag in te dienen. Foto's zijn een impressie van het appartement Mooi, gemeubileerd en volledig gerenoveerd tweeslaapkamerappartement met label A+++ op de eerste verdieping van een appartementencomplex, gelegen in een gunstige locatie in de Tuindorp–Oost buurt van Utrecht. Het appartement is gelegen boven het vernieuwde winkelcentrum De Gaard, waar u een breed scala aan winkels en restaurants kunt vinden. Utrecht Centraal Station en het stadscentrum zijn binnen 15 minuten met het openbaar vervoer te bereiken, en uitvalswegen naar de A27 en A28 zijn eenvoudig toegankelijk. Indeling: Algemene entree met intercomsysteem en brievenbussen. Via de parkeerdek bereikt u de entree van het appartement, de trap of de lift naar de eerste verdieping. De hal geeft toegang tot alle kamers. Heldere woonkamer met toegang tot het balkon, aparte gloednieuwe keuken met inductiekookplaat met afzuigkap, combimagnetron/oven, vaatwasser en koelkast/vriezer. Er zijn twee slaapkamers aanwezig. De moderne badkamer is voorzien van een douche, wastafel met spiegel en een aansluiting voor de wasmachine. Aparte toilet met een wastafeltje toegankelijk vanuit de hal. Opmerkingen: Beschikbaar per 1 juni Beschikbaar voor een minimum van 12 maanden Energielabel A+++ Ongemeubileerd 2 slaapkamers Huurprijs is exclusief de kosten voor nutsvoorzieningen, TV & internet Vooruitbetaling van € 80,- voor servicekosten Vooruitbetaling van € 103,06 voor een parkeerplaats Totale maandlasten zijn €2.028,06 inclusief de vooruitbetaling voor parkeren, servicekosten 1 maand borg Opslagruimte is beschikbaar Utrecht Centraal Station is gemakkelijk te bereiken

Alle features

Basis

Rental price
€ 1.845 p/m

Rooms
3 rooms
Bedrooms
2 bedrooms
Bathrooms
1
Floors
1

Areas and volumes

Living area
79 m²
Land area
79 m²
Content
225 m³

Construction and Energy

Year of construction
2019
Construction method
Bestaande bouw
Energy label
A+++

Outdoor space and parking

Outdoor space
In een woonwijk Nabij het openbaar vervoer

Planning

Available since
01-05-2026

Bathroom facilities

Toilet

Additional features

  • Toilet

Maps

Postal code map

Postcode map for 3571

Google Maps

View Utrecht on the map

Explore Utrecht and the surrounding areas

Residential and neighborhood statistics in Utrecht

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Utrecht. In 2025 were there 325.510 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 474.416.

Residents

325.510

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 474.416

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 38.255

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

25.985

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Utrecht
Year Residents
2021 308.685
2022 310.610
2023 316.460
2024 323.020
2025 325.510

Annual WOZ value

WOZ value per year in Utrecht
Year Average WOZ
2021 EUR 349.277
2022 EUR 381.193
2023 EUR 442.579
2024 EUR 435.454
2025 EUR 474.416

Composition of residents

Age build-up

65+: 34.935 0-15: 47.675 15-25: 50.910 25-45: 126.675 45-65: 65.345