Jump to content
Logo of Diepeveen Makelaars

J.G. Sandbrinkstraat 1 10

3901EW Veenendaal • Utrecht

Sold

€ 349.500 k.k.

Cost of copper (estimated): € 8.840

2% transfer tax (€ 6.990) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 358.340

Purchase price /m²: € 4.922

Photo Gallery

Description

Midden in het gezellige centrum van Veenendaal ligt dit verrassende split-level 2-KAMERAPPARTEMENT op de hoogste verdieping van een kleinschalig appartementencomplex. Wat dit appartement uniek maakt, is het fantastische DAKTERRAS van ruim 26 m²! Hier geniet u van prachtig uitzicht richting de Utrechtse Heuvelrug. De woning is hoogwaardig afgewerkt en biedt een ruime living met open keuken, een riante slaapkamer en een vernieuwde badkamer (2021). Naast het dakterras is er ook een BALKON (4 m²) met een zonnige ligging op het zuidwesten. In de onderbouw van het complex beschikt u over een eigen BERGING en PARKEERPLAATS. Alles wat u nodig heeft, ligt letterlijk om de hoek: winkels, supermarkten, horeca, cultuur en het openbaar vervoer. Op loopafstand vindt u het theater, gezellige cafés en een ruim aanbod aan restaurants. Bovendien zijn de uitvalswegen richting de A12 en A30 snel en gemakkelijk bereikbaar. Komt u snel een kijkje nemen aan de J.G. Sandbrinkstraat 1 10? Bouwjaar: 2000. Woonoppervlakte: 71 m². Energielabel: B. Indeling: Begane grond: via de beveiligde entree met brievenbussentableau en intercom bereikt u de centrale hal. De lift brengt u naar de vierde verdieping, waar de overdekte galerij u droog naar het appartement leidt. Vierde verdieping: we betreden de entreehal, waar zich de garderobe en meterkast (9 groepen) bevinden. Vervolgens gaan we een trapje op naar de woonkamer met open keuken. Vanuit hier zijn ook de inpandige berging, toiletruimte en badkamer bereikbaar. Wat direct opvalt, is de fantastische lichtinval dankzij de kamerhoge schuifpui - wat een heerlijk lichte ruimte! De verdieping is keurig afgewerkt met een houtlook laminaatvloer, diverse inbouwspots en wanden met glasvliesbehang in neutrale tinten. Bovendien kan de ruimte worden gekoeld door de aanwezige airconditioning - geen overbodige luxe tijdens warme zomers! De schuifpui biedt toegang tot het balkon van circa 4 m². Door de ligging op het zuidwesten kunt u hier genieten van de middag- en avondzon. Het balkon is voorzien van een zonnescherm. En dan de keuken.. De luxe keuken (2021) bestaat uit een rechte opstelling met kookschiereiland, uitgevoerd met matzwarte paneelfronten en een kunststof aanrechtblad in betonlook. Achter het spoelgedeelte bevindt zich een wand met lichte hoogglans betegeling. Deze combinatie zorgt voor een tijdloos en modern geheel. De keuken is van alle gemakken voorzien, waaronder een inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging (Bora), koelkast met vrieslade, combi-oven, vaatwasser, Quooker-kraan, spoelbak. De inpandige berging is voorzien van de wasmachineaansluiting en opstelplaats voor de cv-ketel (Intergas Kombi Kompakt HRE 28/24A CW4, 2025). De betegelde toiletruimte is voorzien van een hangend toilet, afgeschermd van de rest van de badkamer. De badkamer zelf (6,2 m²) is in 2021 volledig vernieuwd en voorzien van diverse betegeling die fraai op elkaar aansluit. Deze moderne ruimte heeft een douchehoek met glazen wand, een wastafel met meubel, een vaste kast en een designradiator. Het zwarte garnituur en de ronde spiegel met verlichting geven de ruimte een luxe uitstraling. Er is mechanische ventilatie aanwezig Vijfde verdieping: via de trap bereikt u de overloop, die toegang biedt tot de ruime slaapkamer van respectievelijk 15,2 m². De slaapkamer beschikt over een grote kastenwand en dezelfde houtlook laminaatvloer als in de woonkamer. De trap leidt verder naar het dakterras: een fantastische buitenruimte van ruim 26 m², met een prachtig uitzicht richting de Heuvelrug. Hier kunt u meerdere zitjes creëren en heerlijk ontspannen in de zon na een dag werken. In de onderbouw van het complex beschikt u over een eigen berging van 5,6 m². De berging is voorzien van elektra en kan gebruikt worden voor bijvoorbeeld het stallen van uw fiets of opbergen van extra spullen. Direct bij de entree bevindt zich de parkeergelegenheid. Uw eigen parkeerplaats ligt op verdieping -1 en is bereikbaar via een autolift. Zo bent u, midden in het centrum, altijd verzekerd van een vaste parkeerplek. Ideaal! Aanvullend: - het gehele appartement is v.v. aluminium kozijnen; - aanvaarding: in overleg. Voorkeur verkopers: begin maart '26. Lees de volledige omschrijving

Mortgage berekenen

€ 349.500

Cost of copper (estimated): € 8.840

2% transfer tax (€ 6.990) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 358.340

2,78%

Yearly

%

€ 17.475

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 349.500 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
appartement, maisonnette (appartement)

Index

Rooms
2 rooms
Bedrooms
1 bedroom
Bathrooms
1 badkamer
Floors
2 woonlagen
Located on
4e woonlaag

Areas and volumes

Living area
71 m²
Content
262 m³
Building bound outdoor space
30 m²
External storage space
18 m²

Construction and Energy

Year of construction
2000
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Plat dak
Insulation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Intergas Kombi Kompakt HRE 28/24A CW4 (gas gestookt combiketel uit 2025)
Energy label
B

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom
Registered VvE KvK
Yes
VvE annual meeting
Yes
VvE reserve fund present
Yes
VvE maintenance plan
Yes
VvE opstalverzekering
Yes

Outdoor space and parking

Outdoor space
In centrum
Garden
Zonneterras
Garden location
gelegen op het zuidwesten
Parking
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeergarage

Planning

Available since
22-10-2025
Sale date
22-02-2026

Bathroom facilities

Douche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Additional features

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • schuifpui
  • en TV kabel

Maps

Postal code map

Postcode map for 3901

Google Maps

Veenendaal on the map

Geographic orientation and real estate agent density in Veenendaal

Residential and neighborhood statistics in Veenendaal

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Veenendaal. In 2026 were there 70.799 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 394.000.

Residents

70.799

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 394.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 32.400

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

2.223

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Veenendaal
Year Residents
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Annual WOZ value

WOZ value per year in Veenendaal
Year Average WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Education level

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origin of residents (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Construction period of buildings

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label A

8.354

Label C

8.320

Label B

5.401

Label D

2.259

Label E

1.833

Label G

1.497

Label F

1.367

Label A+

999

Label A+++

962

Label A++

716

Label A++++

77

Label A+++++

15

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Veenendaal
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricity: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Electricity: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Electricity: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Electricity: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Electricity: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricity: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Electricity: 3.160

Business activity in Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Total number of company establishments: 9.020

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Veenendaal
Period Crimes
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Veenendaal.

Frequently asked questions about living in Veenendaal

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer houses in Veenendaal

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.