Ir directamente al contenido
Logotipo de Diepeveen Makelaars

J.G. Sandbrinkstraat 1 10

3901EW Veenendaal • Utrecht

Vendido

€ 349.500 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 8.840

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.990) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 358.340

Precio de compra /m²: € 4.922

Galería de fotos

Descripción

Midden in het gezellige centrum van Veenendaal ligt dit verrassende split-level 2-KAMERAPPARTEMENT op de hoogste verdieping van een kleinschalig appartementencomplex. Wat dit appartement uniek maakt, is het fantastische DAKTERRAS van ruim 26 m²! Hier geniet u van prachtig uitzicht richting de Utrechtse Heuvelrug. De woning is hoogwaardig afgewerkt en biedt een ruime living met open keuken, een riante slaapkamer en een vernieuwde badkamer (2021). Naast het dakterras is er ook een BALKON (4 m²) met een zonnige ligging op het zuidwesten. In de onderbouw van het complex beschikt u over een eigen BERGING en PARKEERPLAATS. Alles wat u nodig heeft, ligt letterlijk om de hoek: winkels, supermarkten, horeca, cultuur en het openbaar vervoer. Op loopafstand vindt u het theater, gezellige cafés en een ruim aanbod aan restaurants. Bovendien zijn de uitvalswegen richting de A12 en A30 snel en gemakkelijk bereikbaar. Komt u snel een kijkje nemen aan de J.G. Sandbrinkstraat 1 10? Bouwjaar: 2000. Woonoppervlakte: 71 m². Energielabel: B. Indeling: Begane grond: via de beveiligde entree met brievenbussentableau en intercom bereikt u de centrale hal. De lift brengt u naar de vierde verdieping, waar de overdekte galerij u droog naar het appartement leidt. Vierde verdieping: we betreden de entreehal, waar zich de garderobe en meterkast (9 groepen) bevinden. Vervolgens gaan we een trapje op naar de woonkamer met open keuken. Vanuit hier zijn ook de inpandige berging, toiletruimte en badkamer bereikbaar. Wat direct opvalt, is de fantastische lichtinval dankzij de kamerhoge schuifpui - wat een heerlijk lichte ruimte! De verdieping is keurig afgewerkt met een houtlook laminaatvloer, diverse inbouwspots en wanden met glasvliesbehang in neutrale tinten. Bovendien kan de ruimte worden gekoeld door de aanwezige airconditioning - geen overbodige luxe tijdens warme zomers! De schuifpui biedt toegang tot het balkon van circa 4 m². Door de ligging op het zuidwesten kunt u hier genieten van de middag- en avondzon. Het balkon is voorzien van een zonnescherm. En dan de keuken.. De luxe keuken (2021) bestaat uit een rechte opstelling met kookschiereiland, uitgevoerd met matzwarte paneelfronten en een kunststof aanrechtblad in betonlook. Achter het spoelgedeelte bevindt zich een wand met lichte hoogglans betegeling. Deze combinatie zorgt voor een tijdloos en modern geheel. De keuken is van alle gemakken voorzien, waaronder een inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging (Bora), koelkast met vrieslade, combi-oven, vaatwasser, Quooker-kraan, spoelbak. De inpandige berging is voorzien van de wasmachineaansluiting en opstelplaats voor de cv-ketel (Intergas Kombi Kompakt HRE 28/24A CW4, 2025). De betegelde toiletruimte is voorzien van een hangend toilet, afgeschermd van de rest van de badkamer. De badkamer zelf (6,2 m²) is in 2021 volledig vernieuwd en voorzien van diverse betegeling die fraai op elkaar aansluit. Deze moderne ruimte heeft een douchehoek met glazen wand, een wastafel met meubel, een vaste kast en een designradiator. Het zwarte garnituur en de ronde spiegel met verlichting geven de ruimte een luxe uitstraling. Er is mechanische ventilatie aanwezig Vijfde verdieping: via de trap bereikt u de overloop, die toegang biedt tot de ruime slaapkamer van respectievelijk 15,2 m². De slaapkamer beschikt over een grote kastenwand en dezelfde houtlook laminaatvloer als in de woonkamer. De trap leidt verder naar het dakterras: een fantastische buitenruimte van ruim 26 m², met een prachtig uitzicht richting de Heuvelrug. Hier kunt u meerdere zitjes creëren en heerlijk ontspannen in de zon na een dag werken. In de onderbouw van het complex beschikt u over een eigen berging van 5,6 m². De berging is voorzien van elektra en kan gebruikt worden voor bijvoorbeeld het stallen van uw fiets of opbergen van extra spullen. Direct bij de entree bevindt zich de parkeergelegenheid. Uw eigen parkeerplaats ligt op verdieping -1 en is bereikbaar via een autolift. Zo bent u, midden in het centrum, altijd verzekerd van een vaste parkeerplek. Ideaal! Aanvullend: - het gehele appartement is v.v. aluminium kozijnen; - aanvaarding: in overleg. Voorkeur verkopers: begin maart '26. Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 349.500

Coste del comprador (estimado): € 8.840

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.990) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 358.340

2,78%

Anualmente

%

€ 17.475

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 349.500 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, maisonnette (appartement)

Índice

Habitaciones
2 habitaciones
Habitaciones de dormir
1 dormitorio
Baños
1 badkamer
Pisos
2 woonlagen
Ubicado en
4e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
71 m²
Contenido
262 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
30 m²
Espacio de almacenamiento externo
18 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2000
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas Kombi Kompakt HRE 28/24A CW4 (gas gestookt combiketel uit 2025)
Etiqueta energética
B

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In centrum
Jardín
Zonneterras
Ubicación del jardín
gelegen op het zuidwesten
Aparcar
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeergarage

Planificación

Ofrecido desde
22-10-2025
Fecha de venta
22-02-2026

Instalaciones del baño

Douche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • schuifpui
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3901

Mapas de Google

Veenendaal en el mapa

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Veenendaal

Estadísticas de vivienda y vecindario en Veenendaal

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Veenendaal. En 2026 había 70.799 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 394.000.

Inhabitantes

70.799

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 394.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

2.223

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Veenendaal
Año Inhabitantes
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Veenendaal
Año Promedio WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Nivel académico

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origen de los residentes (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

8.354

Etiqueta C

8.320

Etiqueta B

5.401

Etiqueta D

2.259

Etiqueta E

1.833

Etiqueta G

1.497

Etiqueta F

1.367

Etiqueta A+

999

Etiqueta A+++

962

Etiqueta A++

716

Etiqueta A++++

77

Etiqueta A+++++

15

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Veenendaal
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricidad: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Electricidad: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Electricidad: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricidad: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Electricidad: 3.160

Actividad empresarial en Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Número total de establecimientos empresariales: 9.020

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Veenendaal
Periodo Delitos
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Veenendaal.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Veenendaal

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer viviendas in Veenendaal

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.