Direkt zum Inhalt
Logo von Diepeveen Makelaars

J.G. Sandbrinkstraat 1 10

3901EW Veenendaal • Utrecht

Verkauft

€ 349.500 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.840

2 % Übertragungssteuer (€ 6.990) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 358.340

Kaufpreis /m²: € 4.922

Fotoalbum

Beschreibung

Midden in het gezellige centrum van Veenendaal ligt dit verrassende split-level 2-KAMERAPPARTEMENT op de hoogste verdieping van een kleinschalig appartementencomplex. Wat dit appartement uniek maakt, is het fantastische DAKTERRAS van ruim 26 m²! Hier geniet u van prachtig uitzicht richting de Utrechtse Heuvelrug. De woning is hoogwaardig afgewerkt en biedt een ruime living met open keuken, een riante slaapkamer en een vernieuwde badkamer (2021). Naast het dakterras is er ook een BALKON (4 m²) met een zonnige ligging op het zuidwesten. In de onderbouw van het complex beschikt u over een eigen BERGING en PARKEERPLAATS. Alles wat u nodig heeft, ligt letterlijk om de hoek: winkels, supermarkten, horeca, cultuur en het openbaar vervoer. Op loopafstand vindt u het theater, gezellige cafés en een ruim aanbod aan restaurants. Bovendien zijn de uitvalswegen richting de A12 en A30 snel en gemakkelijk bereikbaar. Komt u snel een kijkje nemen aan de J.G. Sandbrinkstraat 1 10? Bouwjaar: 2000. Woonoppervlakte: 71 m². Energielabel: B. Indeling: Begane grond: via de beveiligde entree met brievenbussentableau en intercom bereikt u de centrale hal. De lift brengt u naar de vierde verdieping, waar de overdekte galerij u droog naar het appartement leidt. Vierde verdieping: we betreden de entreehal, waar zich de garderobe en meterkast (9 groepen) bevinden. Vervolgens gaan we een trapje op naar de woonkamer met open keuken. Vanuit hier zijn ook de inpandige berging, toiletruimte en badkamer bereikbaar. Wat direct opvalt, is de fantastische lichtinval dankzij de kamerhoge schuifpui - wat een heerlijk lichte ruimte! De verdieping is keurig afgewerkt met een houtlook laminaatvloer, diverse inbouwspots en wanden met glasvliesbehang in neutrale tinten. Bovendien kan de ruimte worden gekoeld door de aanwezige airconditioning - geen overbodige luxe tijdens warme zomers! De schuifpui biedt toegang tot het balkon van circa 4 m². Door de ligging op het zuidwesten kunt u hier genieten van de middag- en avondzon. Het balkon is voorzien van een zonnescherm. En dan de keuken.. De luxe keuken (2021) bestaat uit een rechte opstelling met kookschiereiland, uitgevoerd met matzwarte paneelfronten en een kunststof aanrechtblad in betonlook. Achter het spoelgedeelte bevindt zich een wand met lichte hoogglans betegeling. Deze combinatie zorgt voor een tijdloos en modern geheel. De keuken is van alle gemakken voorzien, waaronder een inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging (Bora), koelkast met vrieslade, combi-oven, vaatwasser, Quooker-kraan, spoelbak. De inpandige berging is voorzien van de wasmachineaansluiting en opstelplaats voor de cv-ketel (Intergas Kombi Kompakt HRE 28/24A CW4, 2025). De betegelde toiletruimte is voorzien van een hangend toilet, afgeschermd van de rest van de badkamer. De badkamer zelf (6,2 m²) is in 2021 volledig vernieuwd en voorzien van diverse betegeling die fraai op elkaar aansluit. Deze moderne ruimte heeft een douchehoek met glazen wand, een wastafel met meubel, een vaste kast en een designradiator. Het zwarte garnituur en de ronde spiegel met verlichting geven de ruimte een luxe uitstraling. Er is mechanische ventilatie aanwezig Vijfde verdieping: via de trap bereikt u de overloop, die toegang biedt tot de ruime slaapkamer van respectievelijk 15,2 m². De slaapkamer beschikt over een grote kastenwand en dezelfde houtlook laminaatvloer als in de woonkamer. De trap leidt verder naar het dakterras: een fantastische buitenruimte van ruim 26 m², met een prachtig uitzicht richting de Heuvelrug. Hier kunt u meerdere zitjes creëren en heerlijk ontspannen in de zon na een dag werken. In de onderbouw van het complex beschikt u over een eigen berging van 5,6 m². De berging is voorzien van elektra en kan gebruikt worden voor bijvoorbeeld het stallen van uw fiets of opbergen van extra spullen. Direct bij de entree bevindt zich de parkeergelegenheid. Uw eigen parkeerplaats ligt op verdieping -1 en is bereikbaar via een autolift. Zo bent u, midden in het centrum, altijd verzekerd van een vaste parkeerplek. Ideaal! Aanvullend: - het gehele appartement is v.v. aluminium kozijnen; - aanvaarding: in overleg. Voorkeur verkopers: begin maart '26. Lees de volledige omschrijving

Hypothek berekenen

€ 349.500

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.840

2 % Übertragungssteuer (€ 6.990) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 358.340

2,78%

Jährlich

%

€ 17.475

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 349.500 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
appartement, maisonnette (appartement)

Indelung

Zimmer
2 Zimmer
Schlafzimmer
1 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer
Böden
2 woonlagen
Lage in
4e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
71 m²
Inhalt
262 m³
Gebäude mit Außenbereich
30 m²
Externe Berghalle
18 m²

Bau und Energie

Baujahr
2000
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak
Isolierung
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Intergas Kombi Kompakt HRE 28/24A CW4 (gas gestookt combiketel uit 2025)
Energieausweis
B

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In centrum
Garten
Zonneterras
Gartenlage
gelegen op het zuidwesten
Parken
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeergarage

Planung

Seit dem Angebot
22-10-2025
Verkaufsdatum
22-02-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • schuifpui
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 3901

Google Karten

Veenendaal auf der Karte

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Veenendaal

Wohn- und Viertelzahlen in Veenendaal

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Veenendaal. In 2026 waren da 70.799 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 394.000.

Einwohner

70.799

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 394.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.400

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

2.223

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Veenendaal
Jahr Einwohner
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Veenendaal
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Ausbildungsstufe

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

8.354

Bezeichnung C

8.320

Bezeichnung B

5.401

Bezeichnung D

2.259

Bezeichnung E

1.833

Bezeichnung G

1.497

Bezeichnung F

1.367

Bezeichnung A+

999

Bezeichnung A+++

962

Bezeichnung A++

716

Bezeichnung A++++

77

Bezeichnung A+++++

15

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Veenendaal
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 860 • Strom: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Strom: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Strom: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Strom: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Strom: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Strom: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Strom: 3.160

Betriebsaktivität in Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Gesamtanzahl der Firmensitze: 9.020

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Veenendaal
Periode Verbrechen
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Veenendaal.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Veenendaal

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer Häuser in Veenendaal

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.