Jump to content
Logo of Hoogveste B.V.

Hogebrugweg 11 B

1738JW Waarland • Noord-Holland

Available

€ 699.500 k.k.

Cost of copper (estimated): € 15.840

2% transfer tax (€ 13.990) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 715.340

Purchase price /m²: € 4.996

Photo Gallery

Description

Vakantiewoning te koop op standplaats Villa Watergloed (10 personen) Luxe villa met privé-zwembad €699.500 excl. btw (incl. privé-zwembad, meubilair, tuinaanleg en tegels) De Villa Watergloed is een exclusieve, tweelaagse vakantievilla ontworpen voor tien personen. De woning beschikt over drie luxe badkamers, waarvan iedere slaapkamer is voorzien van een eigen ensuite. Deze opzet zorgt voor optimale privacy en comfort — perfect voor families of vriendengroepen die samen willen genieten van een luxe vakantieverblijf. De kavelgrootte is circa 300 – 500 m², de definitieve oppervlakte wordt nog door het kadaster ingemeten. De villa is voorzien van hoogwaardige afwerkingen, duurzame materialen en een modern interieur. Met het inbegrepen privé-zwembad, stijlvolle tuin en compleet meubilair biedt deze villa een instapklaar totaalconcept. De Watergloed-villa is ideaal voor eigen gebruik én verhuur, met een uitstekend rendement en volledig beheerde verhuurservice. U hoeft zich nergens zorgen over te maken – van boekingen tot schoonmaak, alles wordt voor u geregeld. De Villa Watergloed is exclusief in Nederland dankzij het overdekte privézwembad, waardoor de villa het hele jaar door aantrekkelijk is voor gezinnen, groepen en bedrijven. Dit zorgt voor een hoge bezettingsgraad, zelfs buiten het hoogseizoen, wat garant staat voor een stabiel en aantrekkelijk rendement. U kunt kiezen voor een variabel rendement of een vast nettorendement van 7%. Over Vakantierijk Waarland Vakantierijk Waarland ligt in het groene hart van Noord-Holland, nabij Alkmaar en slechts enkele minuten van de kust. Het vernieuwde park combineert rust, ruimte en water met een moderne uitstraling en luxe faciliteiten. Het park beschikt over: - Binnenzwembad - Nieuw receptiegebouw - Restaurant De Smaak van Waarland met terras aan het water (in aanbouw) - Aanlegsteiger voor boten - Was- en droogruimtes - Speelvelden - Diverse fiets- en wandelroutes - Sloepverhuur - 24/7 bereikbaarheid in noodgevallen - Huisdiervriendelijke voorzieningen Of u nu kiest voor eigen gebruik of investeert voor verhuur, Vakantierijk Waarland biedt een waardevaste en comfortabele investering in een prachtige, natuurlijke omgeving. Parkinformatie Vakantierijk Waarland - Gehele jaar geopend (Indicatie parkkosten: Op aanvraag) - Honden toegestaan - Verhuur mogelijk (vraag naar de mogelijkheden) Heeft u interesse? Bel: +31 (0)226-748262