Van den Buijs Garantiemakelaars
"De un intermediario de garantía se le puede esperar más."
Van den Buijs Garantiemakelaars is sinds 2002 gevestigd in het centrum van Nuenen. Wij staan voor u klaar met persoonlijk advies en innovatieve oplossingen bij aankoop, verkoop of verhuur van woningen. Onze dienstverlening strekt zich uit over Nuenen, Geldrop, Eindhoven, Helmond en de omliggende regio’s. Bovendien verzorgen wij professionele taxaties voor diverse doeleinden, zodat u altijd op de hoogte bent van de waarde van uw woning....
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
De Heijbloem 24
5673PJ Nuenen
€ 725.000 k.k.
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 177 m²
- Área del lote
- 330 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Vincent van Goghstraat 27
5671GW Nuenen
€ 449.000 k.k.
€ 4.196/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 107 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
De Elshorst 23
5735JC Aarle-Rixtel
€ 500.000 k.k.
€ 4.385/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 114 m²
- Área del lote
- 338 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Bloemhoefstraat 10
5674NT Nuenen
€ 700.000 k.k.
€ 4.635/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 151 m²
- Área del lote
- 520 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Vendido
Hazelhoenhof 15
5672VE Nuenen
€ 500.000 k.k.
€ 3.731/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 134 m²
- Área del lote
- 244 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Vendido
Opwettenseweg 110
5674AD Nuenen
€ 475.000 k.k.
€ 4.094/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 116 m²
- Área del lote
- 292 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (54)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
54 reseñas total
Funda
21 opiniones en Funda
33 reseñas en Google
-
Barry Andrews
10Zeer tevreden over de verkoop van ons huis. De communicatie was helder en prettig, en we werden goed begeleid gedurende het hele proces. Dankzij het deskundige advies is onze woning snel en tegen een mooi resultaat verkocht. Zeker een aanrader!
-
Bastiaan Rats
10Eerlijke makelaar met verstand van zaken.
-
Frank Van de Klundert
10Patrice is een makelaar met veel kennis van de markt en altijd bereid tot het geven van het juiste advies.
-
Opwettenseweg 110
8Een goede begeleiding en een fijn persoon. Bij de vele vragen die wij hadden, wa deze makkelijk benaderbaar en gaf super snel antwoorden op de vragen die ik had.
-
Wederikdreef 19
9Patrice van den Buijs is een heel fijne makelaar. Heldere en genoeg communicatie, duidelijk belang van verkoper voor ogen, realistisch en zet zich hard in. Niet goedkoopste oplossing, maar zijn prijs was wel iets lager dan andere makelaars uit dorp. Helemaal tevreden.
-
Wilbert Bannenberg
10Traducido por IAmuy personal, competente y eficiente ayudado por Patrice.
-
Hans Lenssinck
10Patrice van den Buijs is een uiterst kundige makelaar die ons zeer goed geholpen heeft meerdere huizen in de familie te kopen en te verkopen. Hij is daarnaast ook nog attent en zeer vriendelijk, kortom aan iedereen aan te bevelen.
-
Ad Egelmeers
8Prima geholpen met de verkoop. Boven verwachting het huis (zeer) snel verkocht voor een prima prijs!