Ketelaars Van Zutphen Makelaardij
"¡Puedes contar con nuestro máximo esfuerzo!"
Bij Ketelaars van Zutphen staan klantgerichtheid en betrouwbare adviesgeving centraal. Met jaren ervaring in de makelaarsbranche bieden wij persoonlijk en gedetailleerd advies bij het kopen, verkopen of huren van woningen. Onze deskundigheid en toewijding zorgen ervoor dat wij onze klanten op de juiste manier begeleiden, van het eerste gesprek tot de overdracht. Wij zijn actief in Zutphen en omgeving, waar wij ons verdiepen in de lokale...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Windberg 25
5473PA Heeswijk-Dinther
€ 475.000 k.k.
A++Guardar como favorito- Superficie construida
- 100 m²
- Área del lote
- 191 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Abdijstraat 22
5473AE Heeswijk-Dinther
€ 585.000 k.k.
€ 4.091/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 143 m²
- Área del lote
- 586 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Vlasven 122
5464PP Veghel
€ 359.000 k.k.
€ 4.034/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 89 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Veldstraat 25
5473AH Heeswijk-Dinther
€ 895.000 k.k.
€ 4.222/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 212 m²
- Área del lote
- 1207 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Hoofdstraat 69 a
5473AP Heeswijk-Dinther
€ 1.295.000 k.k.
€ 4.761/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 272 m²
- Área del lote
- 2871 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Hoofdstraat 45 c
5473AP Heeswijk-Dinther
€ 613.000 ,-
€ 4.752/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 129 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (73)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
73 reseñas total
Funda
45 opiniones en Funda
28 reseñas en Google
-
Mike Strik
10Fijne service rondom de verkoop van ons huis!
-
De Streepen 9
10Ketelaars heeft ons prettig geholpen bij de verkoop van ons huis. Ze begeleiden het volledige proces van advies in verkoopklaar maken van de woning, geven updates na bezichtigingen en het keuze maken voor het juiste bod. Fijne mensen!
-
De Wisboom 5
9Wij kijken terug op een prettige samenwerking. Het algemene contact en jullie manier van handelen hebben wij als professioneel en prettig ervaren. Met name de manier waarop jullie ons op de hoogte hielden van de kijkers en de terugkoppeling na bezichtigingen vonden wij erg waardevol. De informatie was duidelijk, tijdig en gaf ons goed inzicht in de voortgang en de interesse in de woning. Dank daarvoor!
-
Voorbolst 3 A
9Bart is een fijne man die meedenkt en goed advies geeft maar zeker ook jij mening laat meetellen . Fijn samen gewerkt
-
Windberg 37
9We zijn erg snel en goed geholpen met de verkoop. Korte lijntjes en duidelijke en vlotte communicatie. Gewoon goede service.
-
Graaf Wernerstraat 10
9We zijn goed geholpen en ondersteund door onze makelaar. Luisterde goed naar onze wensen, is eerlijk en oprecht in zijn advies. Is to the point en realistisch in zijn adviezen. We zijn erg tervreden.
-
Jeroen Reeskamp
10Taxatie laten uitvoeren, afspraak was zo gemaakt en communicatie was duidelijk. De taxatie zelf was duidelijk. We werden goed meegenomen in het proces waardoor er voor ons geen verassingen stonden in het rapport!