House to sell
In de regio 's-Hertogenbosch en omgeving staat House to sell bekend als een betrouwbare partner bij het kopen of verkopen van uw woning. Wij begripvol en gedetailleerd aanpakken elke klant, met als doel dat u zich zorgeloos voelt tijdens deze belangrijke stap. Onze ervaring en persoonlijke benadering zorgen voor een rustige, succesvolle overstap naar uw nieuwe woning of het verkoopproces van uw huidige huis. Wij bieden dienstverlening i...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Groen van Prinstererlaan 122
5237CH 's-Hertogenbosch
€ 585.000 k.k.
€ 4.466/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 131 m²
- Área del lote
- 248 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Hinthamerstraat 37
5211ME 's-Hertogenbosch
€ 1.250.000 k.k.
€ 6.250/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 200 m²
- Área del lote
- 70 m²
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Vendido
Orduynenstraat 46
5231NP 's-Hertogenbosch
€ 465.000 k.k.
€ 4.115/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 113 m²
- Área del lote
- 117 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Johan van de Veldestraat 99
5213GV 's-Hertogenbosch
€ 350.000 k.k.
€ 4.730/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 74 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido bajo reserva
Sweelinckplein 130
5216EE 's-Hertogenbosch
€ 310.000 k.k.
€ 6.458/m²
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 48 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Vendido
Graafseweg 197
5213AE 's-Hertogenbosch
€ 549.000 k.k.
€ 4.692/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 117 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (40)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
40 reseñas total
Funda
31 opiniones en Funda
9 reseñas en Google
-
Ammerstraat 17
10Perfecte begeleiding door Carola, en haar collega's van House to Sell! Ze werkt zeer persoonlijk, is (voor ons gevoel) altijd bereikbaar en behoudt haar tomeloze energie, zelfs als de verkoop wat langer op zich laat wachten. Van het eerste vrijblijvende gesprek aan de keukentafel tot en met de huidige nazorg, is het hele proces dik in orde. Ook haar inzet bij de vele bezichtigingen was bewonderenswaardig. Wij kunnen Carola dan ook volmondig aan iedereen aanbevelen! …
-
Deiffelen 17
10Wij zijn zeer tevreden over de samenwerking met House to sell. De communicatie verliep altijd helder en prettig, en we voelden ons gedurende het hele proces goed begeleid. Zeker een aanrader!
-
Orduynenstraat 46
10Carola is een makelaar die met je meedenkt! Ze is snel met communiceren en voelt je precies aan. Voor mij was ze geweldig en heeft veel werk uit handen genomen. Staat altijd voor je klaar en denkt met je mee, zodat je een goed gevoel hebt met het loslaten van je vertrouwde stek! Ik kan ze echt iedereen aanbevelen!!
-
Wilhelminahof 13
10Fijne makelaar die open, transparant en snel in communicatie is! Denkt met je mee in mogelijkheden maar laat de keuze wel bij de verkoper, fijn. We hebben de samenwerking als zeer prettig ervaren en zouden Carola zeker aanbevelen!