Dames van Vermeer B.V. is een makelaarskantoor in Amsterdam dat zich richt op persoonlijke service en kennis van de lokale markt. Wij zoeken voor u de meest geschikte woningen in de regio en zorgen ervoor dat elke transactie soepel verloopt. Of u nu op zoek bent naar een woning om te huuren, kopen of verkopen, wij staan voor u klaar met professionele adviezen en ondersteuning. Onze dienstverlening omvat verkoop, verhuur, aanhuur, taxati...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Uiterwaardenstraat 284 2
1079DA Amsterdam
€ 495.000 k.k.
€ 8.390/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 59 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Sloterweg 81 32
1171CH Badhoevedorp
€ 625.000 k.k.
€ 5.841/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 107 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Domselaerstraat 23 H
1093JM Amsterdam
€ 1.149.000 k.k.
€ 8.838/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 130 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Montelbaanstraat 20
1011EG Amsterdam
€ 635.000 k.k.
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 72 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Westlandgracht 191 1
1059TL Amsterdam
€ 695.000 k.k.
€ 9.653/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 72 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Van Ostadestraat 328 2
1073TZ Amsterdam
€ 425.000 k.k.
€ 9.659/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 44 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
Reviews (50)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
50 reseñas total
Funda
37 opiniones en Funda
13 reseñas en Google
-
Papaverweg 47
10Fantastische, persoonlijke aanpak. Professioneel en integer, erg prettig en helaas bijna en uitzondering in het makelaarslandschap van Amsterdam. We kregen echt het gevoel dat ons belang voorop stond!
-
Van Woustraat 31 1
10Het contact was super eenvoudig en leuk, en we zijn goed deskundig geadviseerd op mogelijkheden in een huis en een goede koop zou zijn.
-
Utrechtsestraat 99 2
10José en haar collega’s van de Dames van Vermeer hebben ons uitstekend geholpen. Ze zijn uitermate kundig, vriendelijk, behulpzaam, secuur, punctueel, eerlijk en hebben het hele proces vlekkeloos laten verlopen. Wij zouden José en haar collega’s zeker aanbevelen!
-
Eerste Van der Helststraat 1 A17
10Traducido por IANuestra agente inmobiliaria Aranka Verheij de 'Dames van Vermeer' fue extremadamente competente, adecuada e íntegra. Tanto en la planificación del proceso de venta, precio de oferta, establecimiento de un plazo, como en la evaluación de una oferta específica y complicada.
-
Stadionkade 37 3
10Traducido por IAMuy buena agente inmobiliaria, asesoramiento profesional con mucha atención a tus deseos y experiencia relevante. Conoce bien el mercado de Amsterdam.
-
Kampervenuspad 28
10Traducido por IAMuy bien y profesionalmente ayudado. Te hace pensar en las cosas que quizás tú mismo te pierdas, tomar el tiempo y buena / clara comunicación. ¡Gracias!