Dames van Vermeer B.V. is een makelaarskantoor in Amsterdam dat zich richt op persoonlijke service en kennis van de lokale markt. Wij zoeken voor u de meest geschikte woningen in de regio en zorgen ervoor dat elke transactie soepel verloopt. Of u nu op zoek bent naar een woning om te huuren, kopen of verkopen, wij staan voor u klaar met professionele adviezen en ondersteuning. Onze dienstverlening omvat verkoop, verhuur, aanhuur, taxati...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Uiterwaardenstraat 284 2
1079DA Amsterdam
€ 495.000 k.k.
€ 8.390/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 59 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Sloterweg 81 32
1171CH Badhoevedorp
€ 625.000 k.k.
€ 5.841/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 107 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Domselaerstraat 23 H
1093JM Amsterdam
€ 1.149.000 k.k.
€ 8.838/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 130 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Montelbaanstraat 20
1011EG Amsterdam
€ 635.000 k.k.
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 72 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Westlandgracht 191 1
1059TL Amsterdam
€ 695.000 k.k.
€ 9.653/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 72 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Van Ostadestraat 328 2
1073TZ Amsterdam
€ 425.000 k.k.
€ 9.659/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 44 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
Bewertungen (50)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
50 Bewertungen insgesamt
Funda
37 Bewertungen auf Funda
13 Bewertungen bei Google
-
Papaverweg 47
10Fantastische, persoonlijke aanpak. Professioneel en integer, erg prettig en helaas bijna en uitzondering in het makelaarslandschap van Amsterdam. We kregen echt het gevoel dat ons belang voorop stond!
-
Van Woustraat 31 1
10Het contact was super eenvoudig en leuk, en we zijn goed deskundig geadviseerd op mogelijkheden in een huis en een goede koop zou zijn.
-
Utrechtsestraat 99 2
10José en haar collega’s van de Dames van Vermeer hebben ons uitstekend geholpen. Ze zijn uitermate kundig, vriendelijk, behulpzaam, secuur, punctueel, eerlijk en hebben het hele proces vlekkeloos laten verlopen. Wij zouden José en haar collega’s zeker aanbevelen!
-
Eerste Van der Helststraat 1 A17
10Übersetzt durch KIUnsere Maklerin Aranka Verheij von den 'Dames van Vermeer' war äußerst kompetent, angemessen und integra. Sowohl bei der Planung des Verkaufsprozesses, dem Festlegen eines Preises und der Einrichtung einer Frist als auch bei der Beurteilung einer bestimmten komplizierten Angebots.
-
Stadionkade 37 3
10Übersetzt durch KISehr guter Makler, fachkundige Begleitung mit viel Aufmerksamkeit für Ihre Wünsche und relevante Erfahrung. Kennt den Amsterdam-Markt gut.
-
Kampervenuspad 28
10Übersetzt durch KISehr fein und professionell geholfen. Hilft dir daran zu denken, die Dinge, die du selbst vielleicht übersehen hast, Zeit zu nehmen und gute / klare Kommunikation. Danke!