Dames van Vermeer B.V. is een makelaarskantoor in Amsterdam dat zich richt op persoonlijke service en kennis van de lokale markt. Wij zoeken voor u de meest geschikte woningen in de regio en zorgen ervoor dat elke transactie soepel verloopt. Of u nu op zoek bent naar een woning om te huuren, kopen of verkopen, wij staan voor u klaar met professionele adviezen en ondersteuning. Onze dienstverlening omvat verkoop, verhuur, aanhuur, taxati...
Current housing stock
-
- Available
Uiterwaardenstraat 284 2
1079DA Amsterdam
€ 495.000 k.k.
€ 8.390/m²
DSave as favorite- Living area
- 59 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Available
Sloterweg 81 32
1171CH Badhoevedorp
€ 625.000 k.k.
€ 5.841/m²
ASave as favorite- Living area
- 107 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Domselaerstraat 23 H
1093JM Amsterdam
€ 1.149.000 k.k.
€ 8.838/m²
Save as favorite- Living area
- 130 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Montelbaanstraat 20
1011EG Amsterdam
€ 635.000 k.k.
BSave as favorite- Living area
- 72 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Westlandgracht 191 1
1059TL Amsterdam
€ 695.000 k.k.
€ 9.653/m²
DSave as favorite- Living area
- 72 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Van Ostadestraat 328 2
1073TZ Amsterdam
€ 425.000 k.k.
€ 9.659/m²
DSave as favorite- Living area
- 44 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
Reviews (50)
Review platforms
BronscoresTotal score
50 total reviews
Funda
37 reviews on Funda
13 reviews on Google
-
Papaverweg 47
10Fantastische, persoonlijke aanpak. Professioneel en integer, erg prettig en helaas bijna en uitzondering in het makelaarslandschap van Amsterdam. We kregen echt het gevoel dat ons belang voorop stond!
-
Van Woustraat 31 1
10Het contact was super eenvoudig en leuk, en we zijn goed deskundig geadviseerd op mogelijkheden in een huis en een goede koop zou zijn.
-
Utrechtsestraat 99 2
10José en haar collega’s van de Dames van Vermeer hebben ons uitstekend geholpen. Ze zijn uitermate kundig, vriendelijk, behulpzaam, secuur, punctueel, eerlijk en hebben het hele proces vlekkeloos laten verlopen. Wij zouden José en haar collega’s zeker aanbevelen!
-
Eerste Van der Helststraat 1 A17
10Translated by AIOur real estate agent Aranka Verheij from the 'Dames van Vermeer' was extremely competent, adequate and honest. Both in the setup of the sales process, asking price, setting a deadline, as well as in the evaluation of a specific complicated offer.
-
Stadionkade 37 3
10Translated by AIExcellent real estate agent, expert guidance with a lot of attention to your wishes and relevant experience. Knows the Amsterdam market well.
-
Kampervenuspad 28
10Translated by AIVery fine and professional help. Makes you think about the things you yourself might overlook, taking the time and good / clear communication. Thank you!