Dames van Vermeer B.V. is een makelaarskantoor in Amsterdam dat zich richt op persoonlijke service en kennis van de lokale markt. Wij zoeken voor u de meest geschikte woningen in de regio en zorgen ervoor dat elke transactie soepel verloopt. Of u nu op zoek bent naar een woning om te huuren, kopen of verkopen, wij staan voor u klaar met professionele adviezen en ondersteuning. Onze dienstverlening omvat verkoop, verhuur, aanhuur, taxati...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Uiterwaardenstraat 284 2
1079DA Amsterdam
€ 495.000 k.k.
€ 8.390/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 59 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Sloterweg 81 32
1171CH Badhoevedorp
€ 625.000 k.k.
€ 5.841/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 107 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Domselaerstraat 23 H
1093JM Amsterdam
€ 1.149.000 k.k.
€ 8.838/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 130 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Montelbaanstraat 20
1011EG Amsterdam
€ 635.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 72 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Westlandgracht 191 1
1059TL Amsterdam
€ 695.000 k.k.
€ 9.653/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 72 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Van Ostadestraat 328 2
1073TZ Amsterdam
€ 425.000 k.k.
€ 9.659/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 44 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
Reviews (50)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
50 reviews totaal
Funda
37 reviews op Funda
13 reviews op Google
-
Papaverweg 47
10Fantastische, persoonlijke aanpak. Professioneel en integer, erg prettig en helaas bijna en uitzondering in het makelaarslandschap van Amsterdam. We kregen echt het gevoel dat ons belang voorop stond!
-
Van Woustraat 31 1
10Het contact was super eenvoudig en leuk, en we zijn goed deskundig geadviseerd op mogelijkheden in een huis en een goede koop zou zijn.
-
Utrechtsestraat 99 2
10José en haar collega’s van de Dames van Vermeer hebben ons uitstekend geholpen. Ze zijn uitermate kundig, vriendelijk, behulpzaam, secuur, punctueel, eerlijk en hebben het hele proces vlekkeloos laten verlopen. Wij zouden José en haar collega’s zeker aanbevelen!
-
Eerste Van der Helststraat 1 A17
10Onze makelaar Aranka Verheij van de 'Dames van Vermeer' was uiterst bekwaam, adequaat en integer. Zowel in de opzet van het verkoopproces, vraagprijs, stellen van een deadline, als in de beoordeling van een specifieke gecompliceerde bieding.
-
Stadionkade 37 3
10Zeer goede makelaar, deskundige begeleiding met veel aandacht voor je wensen en relevante ervaring. Kent de Amsterdamse markt goed.
-
Kampervenuspad 28
10Heel fijn en professioneel geholpen. Helpt je denken aan de zaken die je zelf misschien over het hoofd ziet, nemen de tijd en goede / heldere communicatie. Bedankt!
-
Jan van Goyenlaan 24