Dames van Vermeer B.V. is een makelaarskantoor in Amsterdam dat zich richt op persoonlijke service en kennis van de lokale markt. Wij zoeken voor u de meest geschikte woningen in de regio en zorgen ervoor dat elke transactie soepel verloopt. Of u nu op zoek bent naar een woning om te huuren, kopen of verkopen, wij staan voor u klaar met professionele adviezen en ondersteuning. Onze dienstverlening omvat verkoop, verhuur, aanhuur, taxati...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Uiterwaardenstraat 284 2
1079DA Amsterdam
€ 495.000 k.k.
€ 8.390/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 59 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Sloterweg 81 32
1171CH Badhoevedorp
€ 625.000 k.k.
€ 5.841/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 107 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Domselaerstraat 23 H
1093JM Amsterdam
€ 1.149.000 k.k.
€ 8.838/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 130 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Montelbaanstraat 20
1011EG Amsterdam
€ 635.000 k.k.
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 72 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Westlandgracht 191 1
1059TL Amsterdam
€ 695.000 k.k.
€ 9.653/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 72 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Van Ostadestraat 328 2
1073TZ Amsterdam
€ 425.000 k.k.
€ 9.659/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 44 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
Avis (50)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
50 avis total
Funda
37 commentaires sur Funda
13 commentaires sur Google
-
Papaverweg 47
10Fantastische, persoonlijke aanpak. Professioneel en integer, erg prettig en helaas bijna en uitzondering in het makelaarslandschap van Amsterdam. We kregen echt het gevoel dat ons belang voorop stond!
-
Van Woustraat 31 1
10Het contact was super eenvoudig en leuk, en we zijn goed deskundig geadviseerd op mogelijkheden in een huis en een goede koop zou zijn.
-
Utrechtsestraat 99 2
10José en haar collega’s van de Dames van Vermeer hebben ons uitstekend geholpen. Ze zijn uitermate kundig, vriendelijk, behulpzaam, secuur, punctueel, eerlijk en hebben het hele proces vlekkeloos laten verlopen. Wij zouden José en haar collega’s zeker aanbevelen!
-
Eerste Van der Helststraat 1 A17
10Traduit par l'IANotre agent immobilier, Aranka Verheij de 'Dames van Vermeer', était extrêmement compétente, adéquate et intègre. Autant dans la mise en place du processus de vente, prix demandé, fixation d'un délai, que dans l'évaluation d'une offre spécifique et complexe.
-
Stadionkade 37 3
10Traduit par l'IATrès bonne agence immobilière, accompagnement expert avec beaucoup d'attention portée à vos souhaits et expérience pertinente. Connaît bien le marché d'Amsterdam.
-
Kampervenuspad 28
10Traduit par l'IATrès bien et professionnellement aidé. Vous faites penser aux choses que vous pourriez peut-être manquer, prendre le temps et une bonne / claire communication. Merci !