Dokter Makelaars werd in 1989 opgericht en heeft zich sindsdien ontwikkeld tot een betrouwbare naam in de Amsterdamse makelaarswereld. Het kantoor is gekenmerkt door een netwerk van zelfstandige makelaars die samenwerken om een breed spectrum aan expertise te bieden. Deze samenwerking zorgt voor een veelzijdige en kwalitatief hoge dienstverlening, met aandacht voor zowel de koop- en verkoopbemiddeling als huur en verhuur in verschillend...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Admiraal De Ruijterweg 301 1
1055LW Amsterdam
€ 600.000 k.k.
€ 8.571/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 70 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Uiterwaardenstraat 85 3
1079BT Amsterdam
€ 635.000 k.k.
€ 8.699/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 73 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Eikenrodelaan 89
1181DG Amstelveen
€ 550.000 k.k.
€ 5.978/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 92 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Da Costakade 14 A
1052SJ Amsterdam
€ 1.100.000 k.k.
€ 9.402/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 117 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Leeuwendalersweg 129
1061BD Amsterdam
€ 925.000 k.k.
€ 6.903/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 134 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Oosterpark 85 H
1092AW Amsterdam
€ 900.000 k.k.
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 95 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (73)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
73 reseñas total
Funda
53 opiniones en Funda
20 reseñas en Google
-
federico fare
2Een zeer slechte ervaring en een totaal gebrek aan professionaliteit. Ondanks een duidelijke mondelinge overeenkomst koos het bureau ervoor om de gemaakte afspraken te negeren en zo een biedingsoorlog op het laatste moment uit te lokken. Er was totaal geen transparantie en geen communicatie na het verstrijken van de afgesproken deadlines. Ik raad ten zeerste af om met hen in zee te gaan als u op zoek bent naar betrouwbaarheid en respect voor afspraken.
-
Leiduinstraat 29 1
10Dennis kindly advised us at every step of the way, made sure we understood the pros and cons of each relevant property and helped us negotiate with the seller. He was very patient and answered all questions about the property, the process of closing a contract and buying our first ever apartment. Thanks to him we found the apartment of our dreams in quite a short time. Dokter Makelaars were recommended to us by our friends who worked with them and had a very good experience as w…
-
Hoofdweg 143 C
10Zeer goed geholpen door Dennis, bijna alles uit handen genomen, geholpen met belangrijke beslissingen. Hielp ook met het proactief handelen o.b.v. de bouwkundige keuring wat veel gescheeld heeft. Ook nog na de overdracht geholpen waar nodig