In Amsterdam staat WSM Real Estate B.V. bekend als betrouwbaar en deskundig in de wereld van vastgoed. Met een sterke focus op klantgerichtheid en transparante communicatie, help je wekenlang met vertrouwen doorheen de koop- of huurproces. Of je nu binnen- of buitenland bent, wij staan voor je klaar met persoonlijk advies en professionele ondersteuning. Wij bieden een breed aanbod diensten, waaronder verkoop, verhuur, aanhuur, aankoop,...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Palmgracht 56 3
1015HN Amsterdam
€ 480.000 k.k.
€ 12.000/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 40 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Rozengracht 55 2
1016LS Amsterdam
€ 750.000 k.k.
€ 7.500/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 100 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Bajo precio
Joan Melchior Kemperstraat 97 1
1051TM Amsterdam
€ 400.000 k.k.
€ 7.547/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 53 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Vendido bajo reserva
Westelijk Halfrond 207
1183HV Amstelveen
€ 495.000 k.k.
€ 5.756/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 86 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Bajo precio
Brinkstraat 33 C
3741AM Baarn
€ 299.000 k.k.
€ 5.980/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 50 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Vendido
Eerste Oosterparkstraat 35 3A
1091GT Amsterdam
€ 500.000 k.k.
€ 9.259/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 54 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (14)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
14 reseñas total
Funda
14 opiniones en Funda
-
Daniël Stalpertstraat 35 F
10zeer prettig contact, snelle opvolging, sterk advies, goede kennis van de lokale markt, kortom, een echte aanrader!
-
Saenredamstraat 36 E
10Five stars for Lex! He knows the de Pijp market inside out and got a fantastic result for my studio. Professional, communicative, and super friendly throughout. Highly recommended!
-
Stadhoudersplein 43
10Een makelaar die de tijd voor je neemt en de pro’s en contra’s goed op zijn netvlies heeft en het goed aan zijn klant presenteert. Ik had echt het gevoel van teamwork en dat het uiteindelijk resultaat een teamprestatie was. Het gehele team van WSM Real Estate heeft een betrokkenheid wat een plezierig en uitermate prettig gevoel geeft. Aandacht, service, betrokkenheid, kennis, communicatie: alles was top. Ik kan dan ook niets anders dan een goede review achterlaten en WSM Real Es…
-
Een funda gebruiker
10Zeer prettige makelaar. Fijn in de omgang, goede kennis van de markt en ben erg blij dat hij styling (nadrukkelijk) heeft aanbevolen, wat zeker heeft bijgedragen tot een hogere verkoopprijs. Communicatie is top, 24/7 is de beleving. Ik kan Lex en zijn team van harte aanbevelen en niet alleen voor verkoop, maar ook aankoop, verhuur in en buiten Amsterdam.
-
Lammert Majoorlaan 34
10Op aanraden van een zakelijke relatie ben ik in zee gegaan met Lex Sweris van WSM Real Estate: tot volle tevredenheid. Ook ik zal hem aan een ieder aanbevelen voor verkoop en verhuur. Goed gevoel van de markt, plezierig in de omgang, snelle communicatie: op naar de volgende transactie(s).