À Amsterdam, WSM Real Estate B.V. est connu pour être fiable et compétent dans le monde de l'immobilier. Avec une forte attention portée à la clientèle et une communication transparente, nous vous accompagnons avec confiance pendant des semaines à travers le processus d'achat ou de location. Que vous soyez local ou international, nous sommes prêts à vous offrir un conseil personnalisé et un soutien professionnel. Nous proposons une larg...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Palmgracht 56 3
1015HN Amsterdam
€ 480.000 k.k.
€ 12.000/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 40 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Rozengracht 55 2
1016LS Amsterdam
€ 750.000 k.k.
€ 7.500/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 100 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Sous réserve
Joan Melchior Kemperstraat 97 1
1051TM Amsterdam
€ 400.000 k.k.
€ 7.547/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 53 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Vendu sous réserve
Westelijk Halfrond 207
1183HV Amstelveen
€ 495.000 k.k.
€ 5.756/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 86 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Sous réserve
Brinkstraat 33 C
3741AM Baarn
€ 299.000 k.k.
€ 5.980/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 50 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Vendu
Eerste Oosterparkstraat 35 3A
1091GT Amsterdam
€ 500.000 k.k.
€ 9.259/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 54 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (14)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
14 avis total
Funda
14 commentaires sur Funda
-
Daniël Stalpertstraat 35 F
10zeer prettig contact, snelle opvolging, sterk advies, goede kennis van de lokale markt, kortom, een echte aanrader!
-
Saenredamstraat 36 E
10Five stars for Lex! He knows the de Pijp market inside out and got a fantastic result for my studio. Professional, communicative, and super friendly throughout. Highly recommended!
-
Stadhoudersplein 43
10Een makelaar die de tijd voor je neemt en de pro’s en contra’s goed op zijn netvlies heeft en het goed aan zijn klant presenteert. Ik had echt het gevoel van teamwork en dat het uiteindelijk resultaat een teamprestatie was. Het gehele team van WSM Real Estate heeft een betrokkenheid wat een plezierig en uitermate prettig gevoel geeft. Aandacht, service, betrokkenheid, kennis, communicatie: alles was top. Ik kan dan ook niets anders dan een goede review achterlaten en WSM Real Es…
-
Een funda gebruiker
10Zeer prettige makelaar. Fijn in de omgang, goede kennis van de markt en ben erg blij dat hij styling (nadrukkelijk) heeft aanbevolen, wat zeker heeft bijgedragen tot een hogere verkoopprijs. Communicatie is top, 24/7 is de beleving. Ik kan Lex en zijn team van harte aanbevelen en niet alleen voor verkoop, maar ook aankoop, verhuur in en buiten Amsterdam.
-
Lammert Majoorlaan 34
10Op aanraden van een zakelijke relatie ben ik in zee gegaan met Lex Sweris van WSM Real Estate: tot volle tevredenheid. Ook ik zal hem aan een ieder aanbevelen voor verkoop en verhuur. Goed gevoel van de markt, plezierig in de omgang, snelle communicatie: op naar de volgende transactie(s).