Aelmans Woningmakelaars Voerendaal
"¡El corredor más versátil!"
Al meer dan 35 jaar helpen wij klanten hun woondromen realiseren in de mooiste regio’s van Limburg. Van het Heuvelland tot het natuurrijke Peel en Maas, zijn wij actief in gebieden met een unieke sfeer. Onze makelaars en taxateurs kennen de lokale markt goed en staan voor je klaar, of het nu om verkoop, verhuur of aankoop gaat. Wij werken deskundig en betrouwbaar, met een persoonlijke aanpak die aansluit bij de behoeften van iedere klan...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Dokter Hermansstraat 16
6333CL Schimmert
€ 298.000 k.k.
€ 3.137/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 95 m²
- Área del lote
- 193 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Bergseweg 13
6367HA Voerendaal
€ 365.000 k.k.
€ 3.147/m²
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 116 m²
- Área del lote
- 505 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Wilmenweg 42
6447AX Merkelbeek
€ 795.000 k.k.
€ 2.741/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 290 m²
- Área del lote
- 1685 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Hekerdelstraat 1
6343AL Klimmen
€ 575.000 k.k.
€ 3.464/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 166 m²
- Área del lote
- 450 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Kerkplein 63 A
6367EP Voerendaal
€ 619.000 k.k.
€ 4.211/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 147 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Kerkplein 63
6367EP Voerendaal
€ 538.000 k.k.
€ 4.761/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 113 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (72)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
72 reseñas total
Funda
40 opiniones en Funda
32 reseñas en Google
-
Jos Demandt
8zeer tevreden over dienstverlening van dit makelaarskantoor. *Adequate bereikbaarheid en communicatie. * Goede kwaliteit van marketing en presentatie. *Transparante advisering m.b.t. vraagprijs en kennis van lokale woningmarkt. * Duidelijk over kostenplaatje en bijbehorende aspecten m.b.t. gehele verkooptraject. * Nakomen van afspraken gedurende het gehele traject.
-
relf ed
2 -
samanta smidtson
2 -
John Erkensstraat 11
10Komt afspraken na. Communicatie van de makelaar is heel goed. Direct na bezichtigingen updates. Houd korte lijnen met potentiele kopers
-
Kerkstraat 108
9Alles prima geregeld, zoals de fotograaf en de man voor het energie label'' en uiteraard de bezichtingen
-
Schoutstraat 2
10Vlotte duidelijke en efficiënte verkoop. Contact met de makelaar was uitermate prettig en doelmatig.
-
Ridderweg 12
10Fijne makelaar, zowel Ralph als de dames van kantoor. vragen worden snel beantwoord en ze deden er alles aan om het voor ons zo soepel mogelijk te laten verlopen. Wij voelden er meteen op ons gemak.
-
Lerschenstraat 15
10Traducido por IAEstamos extremadamente satisfechos con Aelmans, y en particular con Beate, por la venta de nuestra vivienda. Se responden las preguntas directamente y hay una rápida retroalimentación después de las visitas. ¡Solo podemos recomendar esta oficina!