Aelmans Woningmakelaars Voerendaal
"The most versatile broker!"
Al meer dan 35 jaar helpen wij klanten hun woondromen realiseren in de mooiste regio’s van Limburg. Van het Heuvelland tot het natuurrijke Peel en Maas, zijn wij actief in gebieden met een unieke sfeer. Onze makelaars en taxateurs kennen de lokale markt goed en staan voor je klaar, of het nu om verkoop, verhuur of aankoop gaat. Wij werken deskundig en betrouwbaar, met een persoonlijke aanpak die aansluit bij de behoeften van iedere klan...
Current housing stock
-
- Available
Dokter Hermansstraat 16
6333CL Schimmert
€ 298.000 k.k.
€ 3.137/m²
BSave as favorite- Living area
- 95 m²
- Land area
- 193 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Bergseweg 13
6367HA Voerendaal
€ 365.000 k.k.
€ 3.147/m²
FSave as favorite- Living area
- 116 m²
- Land area
- 505 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Wilmenweg 42
6447AX Merkelbeek
€ 795.000 k.k.
€ 2.741/m²
ASave as favorite- Living area
- 290 m²
- Land area
- 1685 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Hekerdelstraat 1
6343AL Klimmen
€ 575.000 k.k.
€ 3.464/m²
BSave as favorite- Living area
- 166 m²
- Land area
- 450 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Kerkplein 63 A
6367EP Voerendaal
€ 619.000 k.k.
€ 4.211/m²
Save as favorite- Living area
- 147 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Kerkplein 63
6367EP Voerendaal
€ 538.000 k.k.
€ 4.761/m²
Save as favorite- Living area
- 113 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
Reviews (72)
Review platforms
BronscoresTotal score
72 total reviews
Funda
40 reviews on Funda
32 reviews on Google
-
Jos Demandt
8zeer tevreden over dienstverlening van dit makelaarskantoor. *Adequate bereikbaarheid en communicatie. * Goede kwaliteit van marketing en presentatie. *Transparante advisering m.b.t. vraagprijs en kennis van lokale woningmarkt. * Duidelijk over kostenplaatje en bijbehorende aspecten m.b.t. gehele verkooptraject. * Nakomen van afspraken gedurende het gehele traject.
-
relf ed
2 -
samanta smidtson
2 -
John Erkensstraat 11
10Komt afspraken na. Communicatie van de makelaar is heel goed. Direct na bezichtigingen updates. Houd korte lijnen met potentiele kopers
-
Kerkstraat 108
9Alles prima geregeld, zoals de fotograaf en de man voor het energie label'' en uiteraard de bezichtingen
-
Schoutstraat 2
10Vlotte duidelijke en efficiënte verkoop. Contact met de makelaar was uitermate prettig en doelmatig.
-
Ridderweg 12
10Fijne makelaar, zowel Ralph als de dames van kantoor. vragen worden snel beantwoord en ze deden er alles aan om het voor ons zo soepel mogelijk te laten verlopen. Wij voelden er meteen op ons gemak.
-
Lerschenstraat 15
10Translated by AIWe are extremely satisfied with Aelmans and especially Beate regarding the sale of our home. Questions are answered immediately and there is quick feedback after viewings. We can only recommend this office!
-
Ceme Riv
2Translated by AIUseless real estate agent. Sellers beware! This agent doesn't bother to pull the highest bid from the market. Some viewings are scheduled and then it's full. Don't think with them and also rude on the phone.