Bouwhuis Makelaardij & Taxaties
Bouwhuis Makelaardij & Taxaties staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Vroomshoop. Wij zijn er voor u, vanaf de eerste stap tot en met het laatste detail. Onze focus ligt op uw wensen, zodat u zich volledig kunt richten op wat werkt voor u. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhuur en taxaties. Onze werkwijze is transparant, nuchter en gericht op resultaat. Wij zijn gecertificeerd d...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Esdoornlaan 69
7681HR Vroomshoop
€ 349.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 136 m²
- Área del lote
- 377 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Oude Hoevenweg 149
7671PL Vriezenveen
€ 499.000 k.k.
€ 5.484/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 91 m²
- Área del lote
- 5249 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
De Kamp 32
7681CP Vroomshoop
€ 305.000 k.k.
€ 2.990/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 102 m²
- Área del lote
- 271 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Koningin Beatrixlaan 6 a
7681AG Vroomshoop
€ 379.000 k.k.
€ 2.596/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 146 m²
- Área del lote
- 325 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Kleinhaar 22
7694BJ Kloosterhaar
€ 355.000 k.k.
€ 2.983/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 119 m²
- Área del lote
- 239 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Heemsteres 73
7683AM Den Ham
€ 535.000 k.k.
€ 2.972/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 180 m²
- Área del lote
- 582 m²
- Habitaciones de dormir
- 6
Reviews (47)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
47 reseñas total
Funda
24 opiniones en Funda
23 reseñas en Google
-
Korhoen 21
9Contact was goed en prettig. We kregen alles keurig door en er was constant overleg wanneer er een afpsraak was.
-
Chantal De Ruiter
10Traducido por IA"Gracias por la rápida venta de nuestra vivienda. Estamos muy satisfechos con cómo ha transcurrido todo. El contacto con todo el equipo fue agradable, claro y profesional."
-
S Veld
10⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ (en eigenlijk meer) Wat een fantastische makelaar is Bouwhuis Makelaardij in Vroomshoop. Vanaf het eerste contact zijn we ongelooflijk goed en deskundig begeleid. Vriendelijk, begripvol, menselijk én zeer vakkundig. Ze luisteren echt, denken mee en weten precies wat ze doen. Dankzij hun inzet en expertise is de verkoop tot een prachtig resultaat gekomen. Vijf sterren voelt eigenlijk tekort – absoluut een aanrader!
-
Johan Frisostraat 2
9Traducido por IAEl contacto con el agente inmobiliario transcurrió de forma excelente y según lo esperado. La venta fue bastante fluida. En resumen, muy satisfecho con este agente inmobiliario.
-
Dreef 62
9Traducido por IATuvimos un contacto agradable. Claro, concreto, sin rodeos. Bonito que Danielle也越来越多其他任务。这样她来我们这里签署临时购买合同。这个过程很熟悉,而且目光清醒
-
Vierzonenweg 32
9Traducido por IAEstamos muy satisfechos con Bouwhuis Makelaardij & Taxaties. La competencia y el conocimiento del mercado local se demostraron convincentemente durante la primera reunión. Por eso, decidimos continuar directamente. Todo el proceso transcurrió suavemente y fue acompañado de manera excelente y profesional. Estamos satisfechos con el resultado obtenido.