Cirkel Makelaars
"Su agente inmobiliario experimentado de NVM para Haarlem y sus alrededores."
Cirkel Makelaars is gevestigd in het centrum van Haarlem, vlak bij het centraal station en de binnenstad. Het kantoor staat bekend om zijn betrouwbare service, integriteit en klantgerichtheid. Met jaren ervaring in de regio Zuid-Kennemerland biedt Cirkel Makelaars ondersteuning bij aankoop, verkoop en taxaties van onroerend goed. De makelaars Jan van Son en Bas Voûte combineren samen meer dan 50 jaar ervaring in de branche. Ze zijn gesp...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Malpighistraat 4
2035WJ Haarlem
€ 525.000 k.k.
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 98 m²
- Área del lote
- 125 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Joan Maetsuykerlaan 31
2024AR Haarlem
€ 849.000 k.k.
€ 6.685/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 127 m²
- Área del lote
- 205 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Bertha von Suttnerstraat 49
2131VX Hoofddorp
€ 500.000 k.k.
€ 4.065/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 123 m²
- Área del lote
- 154 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Vrijburglaan 34
2051LD Overveen
€ 975.000 k.k.
€ 7.617/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 128 m²
- Área del lote
- 172 m²
- Habitaciones de dormir
- 6
-
- Disponible
Adriaan Loosjesstraat 23
2032MA Haarlem
€ 600.000 k.k.
€ 5.217/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 115 m²
- Área del lote
- 98 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Verspronckweg 30 ZW
2023BL Haarlem
€ 799.000 k.k.
€ 6.392/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 125 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (57)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
57 reseñas total
Funda
34 opiniones en Funda
23 reseñas en Google
-
Zocherstraat 28
9Op basis van de goede ervaringen bij de aankoop van mijn woning, nu 11 jaar geleden, heb ik opnieuw contact gezocht met Circel makelaars, ditmaal voor de verkoop. Ik ben zeer tevreden met de service en begeleiding die ik van Bas Voûte ook nu heb gekregen, waardoor de woning op korte termijn verkocht kon worden.
-
Huygensstraat 51
9Jan heeft ons goede adviesen gegeven tijdens de zoektocht. Hij is zeer vriendelijk en niet te stijf. Gewoon recht door zee en je kan best met hem lachen.
-
Renee van Dijck
2HI, Jan heeft het perfect huis gevonden. Dienstverlening matig.
-
Wouda 10
10Wij zijn ontzettend tevreden over de service van Cirkel Makelaars, en in het bijzonder over onze makelaar Bas Voute. Dankzij hem hebben wij niet alleen een nieuw huis kunnen kopen, maar ook onze vorige woning succesvol en snel kunnen verkopen. Bas heeft ons tijdens het hele proces professioneel, duidelijk en efficiënt begeleid. Alles werd snel geregeld en de communicatie was uitstekend. Hij maakte zelfs een WhatsApp-groep aan zodat we altijd snel updates kregen en gemakkelijk v…
-
1e Loosterweg 2
10Wij zijn zeer tevreden over de begeleiding van Cirkel Makelaars, en in het bijzonder van Bas Voute, tijdens de verkoop van onze woning. Bas heeft ons vanaf het begin duidelijk uitgelegd hoe onze woning het beste in de markt gepositioneerd kon worden. Hij gaf goed advies over de juiste vraagprijs, mogelijke verbeteringen om de woning aantrekkelijker te maken voor kopers en nam uitgebreid de tijd om het hele verkoopproces uit te leggen, inclusief documentatie, belastingen en hoe …