Makelaardij Boogaard
Makelaardij Boogaard staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Groenekan en de omgeving. Met een sterke kennis van de regio en een realistische benadering zorgen we ervoor dat jouw woning of de zoektocht naar een nieuw huis soepel verloopt. Wij kijken niet alleen naar de feiten, maar ook naar de emoties die bij een woningtransactie horen. Wij bieden zowel verkoop als aankoop van woningen aan en staan voor jou klaar met e...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Schutterslaan 10
3721BS Bilthoven
€ 695.000 k.k.
€ 6.881/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 101 m²
- Área del lote
- 235 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Slotemaker de Bruïnestraat 8 1
3515VN Utrecht
€ 370.000 k.k.
€ 6.607/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 56 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Graspieper 13
3738SB Maartensdijk
€ 600.000 k.k.
€ 4.348/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 138 m²
- Área del lote
- 217 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Comprado
Anne Franklaan 31
3721PK Bilthoven
€ 589.000 k.k.
€ 4.908/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 120 m²
- Área del lote
- 155 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Comprado
P.N. Kruiswijkstraat 38
3634AZ Loenersloot
€ 540.000 k.k.
€ 5.510/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 98 m²
- Área del lote
- 256 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Comprado
Nijenheim 2309
3704VH Zeist
€ 535.000 k.k.
€ 4.385/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 122 m²
- Área del lote
- 150 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (39)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
39 reseñas total
Funda
13 opiniones en Funda
26 reseñas en Google
-
Schutmeesterweg 26
10Meteen al met het adviesgesprek een goed gevoel. Makelaardij Boogaard is heel behulpzaam, open en eerlijk. Ze heeft ons het hele traject goed begeleid! Wat betreft Prijs/Kwaliteit heb je zeker waar voor je geld!
-
Pluvierenlaan 5
8Prettig en doortastend contact! Verder kennis van de markt en goed advies gegeven rondom het verkooptraject.
-
Pauline Rengers
10Makelaardij Boogaard is zeer helder en concreet en gaf ons de juiste adviezen in het proces van aankoop van ons pand. Een echte aanrader!
-
Dorpsstraat 12 k
8Fijne samenwerking met fijne uitkomst. Makelaar Marieke luisterde naar m’n wensen pasten zoeken naar appartement aan n.a.v. bezichtigingen. Legde ook alles goed uit.
-
Melkweg 101
8Traducido por IARápidas respuestas a nuestras preguntas. Buen consejo y estrategia al presentar una oferta. Mantén al dedo con el agente inmobiliario durante la venta.
-
Mirjam Peters
10Traducido por IAFue muy agradable colaborar con Marieke, quien inmediatamente entendió lo que considerábamos importante y en qué estábamos buscando. Siempre podía cambiar rápidamente y comunicaba de manera agradable y clara. También siguió pensando junto a nosotros y se quedó sentada detrás del agente inmobiliario vendedor. La podemos recomendar encantados como agente de compraventa!
-
Bo van Lavieren