Santen & Gasille Makelaars & Taxateurs
"Su confianza en nuestra dedicación."
Santen & Gasille Makelaars ha estado activa en el Westland y sus alrededores desde 1990, donde nos hemos convertido en una parte confiable del mundo inmobiliario. Nuestra competencia abarca diferentes áreas, incluyendo la construcción de viviendas, la agricultura bajo techo y edificios comerciales o oficinas. Al tener especialistas en cada sector, garantizamos una asesoría profesional al comprar o vender su vivienda. Además, ofrecemos a...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Burgemeester Kampschöerstraat 21
2681AA Monster
€ 419.000 k.k.
€ 3.775/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 111 m²
- Área del lote
- 154 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Ko van Dijkplein 36
2548ZT Den Haag
€ 550.000 k.k.
€ 4.331/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 127 m²
- Área del lote
- 120 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Beresteinlaan 443
2542JL Den Haag
€ 275.000 k.k.
€ 3.571/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 77 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Rozemarijn 125
2291GM Wateringen
€ 525.000 k.k.
€ 4.730/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 111 m²
- Área del lote
- 155 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Poeldijksevaart 15
2685EE Poeldijk
€ 800.000 k.k.
€ 4.372/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 183 m²
- Área del lote
- 193 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Alstroemeriastraat 27
2292DG Wateringen
€ 550.000 k.k.
€ 5.392/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 102 m²
- Área del lote
- 135 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (78)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
78 reseñas total
Funda
47 opiniones en Funda
31 reseñas en Google
-
Melis Stokezijde 234
10Het contact was open, deskundig en ook gezellig. Professioneel en enthousiast, ik heb heel prettig met hen samengewerkt. Absolute aanrader.
-
Hammarskjöldlaan 493
9Alles liep soepel vanaf het eerste contact. Fijne samenwerking en leuke mensen! Bij mijn 2de huis direct raak!
-
Herenstraat 120
8Contact verliep goed, makelaar was steeds goed bereikbaar. Ze belde wel steeds met een onbekend nummer
-
L. Beek
10Ik kan iedereen Santen & Gasille Makelaars in Wateringen van harte aanbevelen!! Vanaf het begin zijn wij door dit makelaarskantoor goed verzorgd en begeleid geworden met de verkoop van onze woning in Den Haag. Topadviezen gekregen en de woning is binnen de verwachte termijn verkocht. Wij willen onze extra dank uitspreken naar Inge Groenen die ons voortreffelijk en optijd over alles informeerde en ons de juiste adviezen gaf. Dank je wel Inge voor deze geweldige samenwerking. Wij hebben dit enorm gewaardeerd! Namens de familie Beek
-
Buenos Aireshof 36
10Zeer behulpzaam ook voor mensen die niet zo digitaal zijn, Goede communicatie tussen klant en makelaar. Goed bereikbaar zowel telefonisch als het kantoor. Heb de samenwerking met alle kantoorgenoten als plezierig en deskundig ervaren. Met vriendelijke groet Leen en sandra van Gilst
-
Van der Does de Willeboisstraat 18