Baljon makelaars
"Agente inmobilario de las casas más interesantes de Róterdam"
Sinds 1972 staat ons kantoor voor in de schaduw van Rotterdams meest interessante huizen. Wij combineren ervaring met een moderne aanpak om de wisselende eisen van de woningmarkt te voldoen. Onze klanten staan centraal, en dat zorgt voor een betrouwbare partner die met vertrouwen kan worden aangesteld. Met een team dat gekenmerkt wordt door kunde, integriteit en passie voor vastgoed, geven wij elke klant de aandacht die hij of zij verdi...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
de Zonnebaars 6
2661KJ Bergschenhoek
€ 550.000 k.k.
€ 3.793/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 145 m²
- Área del lote
- 146 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Aleyda van Raephorstlaan 15
3054CR Rotterdam
€ 1.195.000 k.k.
€ 6.566/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 182 m²
- Área del lote
- 264 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Heemraadssingel 237 A
3023CD Rotterdam
€ 950.000 k.k.
€ 7.480/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 127 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Ramlehweg 29 B
3061JW Rotterdam
€ 595.000 k.k.
€ 5.000/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 119 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Abraham Tuschinskistraat 60
3015GK Rotterdam
€ 755.000 k.k.
€ 8.483/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 89 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Caspar Fagellaan 1
3051HC Rotterdam
€ 1.125.000 k.k.
€ 5.984/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 188 m²
- Área del lote
- 188 m²
- Habitaciones de dormir
- 7
Reviews (285)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
285 reseñas total
Funda
200 opiniones en Funda
85 reseñas en Google
-
Provenierssingel 29 G
9Deskundig makelaarskantoor en geheel eigen signatuur waarmee ze zich echt onderscheiden van andere kantoren. Geen 9 tot 5 mentaliteit. dat werkt wel zo prettig voor ons als verkoper als voor toekomstige koper. Wij zijn erg content met Baljon als onze makelaar.
-
Ineke Timmermans
10Vriendelijk en vakkundig. Zeer prettige samenwerking.
-
Oostmaasstraat 30
10Heel vriendelijk en kennis van zaken. Goede adviezen. Niets was teveel moeite. Zeker aan te raden voor anderen.
-
Pieter Kunst
10Wij zijn erg tevreden. Wat ons vooral opviel was de deskundigheid in combinatie met het voortvarende handelen. Het hele traject gaf een georganiseerd en vertrouwd gevoel. Of we nu contact hadden met onze vaste contactpersoon of met een collega, we werden altijd even toegankelijk en professioneel geholpen. Afspraken werden consequent nagekomen, waardoor we het gevoel hadden echt in goede handen te zijn
-
Gedempte Zalmhaven 380
10Vanaf het eerste contact en bezoek was het contact zeer prettig en professioneel. Het is niet de eerste keer dat wij Baljon hebben genomen ons bezit te verkopen en zal niet de laatste keer zijn.