Klein Makelaardij
"¡Grandes en vivir!"
Klein Makelaardij is opgericht door Menno Klein, een gecertificeerde makelaar en taxateur die beëdigd is bij de NVM. Met veel ervaring in zowel stedelijke als buitengewestelijke gebieden, is Klein Makelaardij een betrouwbare partner voor de aan- en verkoop van onroerend goed in regio’s als Gouda, Reeuwijk, Haastrecht, Oudewater en Schoonhoven. Wij leggen veel nadruk op laagdrempeligheid, gezelligheid en betrokkenheid om tot een succesvo...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Leeuwerikstraat 23
2851VK Haastrecht
€ 435.000 k.k.
€ 4.065/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 107 m²
- Área del lote
- 160 m²
- Habitaciones de dormir
- 6
-
- Disponible
Eerste Hieronymus van Alphenstraat 114
2806PV Gouda
€ 425.000 k.k.
€ 4.474/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 95 m²
- Área del lote
- 103 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Waterlustlaan 61
2804KX Gouda
€ 450.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 114 m²
- Área del lote
- 130 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Provincialeweg Oost 53
2851AB Haastrecht
€ 725.000 k.k.
€ 5.142/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 141 m²
- Área del lote
- 660 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Voermanweg 278
3067JW Rotterdam
€ 335.000 k.k.
€ 4.653/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 72 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Anna van Hensbeeksingel 256
2803LM Gouda
€ 310.000 k.k.
€ 4.493/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 69 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
Reviews (53)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
53 reseñas total
Funda
28 opiniones en Funda
25 reseñas en Google
-
Kandeelstraat 39
10Naast de deskundigheid als makelaar vallen Menno en Ellen met name op waar het op persoonlijk contact, het nakomen van gemaakte afspraken en service aankomt. Oprecht, eerlijk, nauwkeurig en een gezonde dosis humor.
-
Liezeweg 4
9Het contact verliep snel en zorgvuldig. Altijd snel geholpen. Ellen is een kanjer. Contact via WhatsApp erg plezierig.
-
Stanleylaan 4
10Het contact liep heel goed , werden van iedere handeling op de hoogte gehouden.ze waren overal goed op voorbereid. Als je een vraag stelde , kreeg je daar altijd naar tevredenheid antwoord op .
-
Turfmarkt 39
10Super actieve makelaar, veel kennis van de markt. Goede communicatie, zowel voor als tijdens het verkoopproces.
-
Constantijn Huygensstraat 24
8Traducido por IAEsta inmobiliaria se llama Klein y también es pequeña, está compuesta por un solo agente inmobiliario y un asistente. Eso tiene muchas ventajas, cuando estableces contacto siempre te atiende la misma persona que está completamente familiarizada con tu dossier. Tienen también mucho conocimiento del mercado local. Mi casa se vendió rápidamente por un buen precio, el mercado de viviendas ajustado también ha ayudado bastante en eso.
-
Clarissenhof 1
10Traducido por IAEl contacto personal es bueno, agradable por WhatsApp. Rápida respuesta a las preguntas y dispuesto a actuar cuando sea necesario.