Sopar Makelaars
"Sabemos lo que es posible!"
SOPAR is sinds 1975 actief als makelaar in Purmerend en heeft zich ontwikkeld tot een jong, energiek en dynamisch team. Ons kantoor is gevestigd aan de Nieuwstraat en dient als centraal punt voor alles wat met wonen en bedrijven te maken heeft. In ons kantoor vinden klanten alle diensten onder één dak, wat de service en betrouwbaarheid verder versterkt. We leggen veel nadruk op persoonlijk contact en kwaliteit. Ieder klant krijgt toegan...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Mikadostraat 3
1448DL Purmerend
€ 675.000 k.k.
€ 4.821/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 140 m²
- Área del lote
- 164 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
John F. Kennedyplein 8
1443EC Purmerend
€ 375.000 k.k.
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 128 m²
- Área del lote
- 114 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Sportlaan 1
1442EA Purmerend
€ 325.000 k.k.
€ 4.710/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 69 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Grotenhuyshof 20
1445MM Purmerend
€ 325.000 k.k.
€ 7.065/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 46 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Alligatorstraat 35
1448WJ Purmerend
€ 450.000 k.k.
€ 4.500/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 100 m²
- Área del lote
- 127 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Kwadijk 132
1471CH Kwadijk
€ 599.500 k.k.
€ 4.344/m²
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 138 m²
- Área del lote
- 6295 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (162)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
162 reseñas total
Funda
77 opiniones en Funda
85 reseñas en Google
-
Bali 35
10Wij zijn zeer tevreden, goede en snelle communicatie. Na de bezichtigingen werden wij direct op de hoogte gebracht door de makelaar Rob. Hij heeft ons realistisch financiëel advies gegeven over de verkoopprijs. De hulp en het meedenken (wat betreft afspraken plannen, lijsten invullen etc.) van Sophie was ook fijn. Beide bedankt, en Sopar makelaars bevelen wij (in een toch al hectische tijd van uw huis verkopen) zeker aan!
-
Droogmakerij 3 a
10Vlot, vakkundig, betrokken en meedenkend. We zouden Sopar aanbevelen omdat de verkoop van ons huis goed is bevallen.
-
Klompenmakerstraat 38
10Fijne communicatie, reageren super snel en deskundig. Ik zou Sopar aan een ieder kunnen aanraden
-
Mono kapel
10Goed so
-
Margot de Waal
10Wat een goede begeleiding van Sopar bij de verkoop van het appartement van onze vader, deskundig en zeer professioneel. Dank jullie wel
-
Karavaanstraat 47
10Marc en Erika hebben veel ervaring. Begeleiding en de gesprekken heb ik als zeer prettig ervaren, communicatie via korte lijnen en direct. Op kantoor weet iedereen wie je bent en dat maakt het heel persoonlijk. Heel prettig!
-
Klaproos 20
8Zowel de makelaar die mij fantastisch heeft geholpen, als de secretaresses, waren allen even vriendelijk, geduldig en duidelijk. Zeker service gericht.
-
Kometenstraat 48