Sopar Makelaars
"Nous savons ce qui est possible !"
SOPAR is sinds 1975 actief als makelaar in Purmerend en heeft zich ontwikkeld tot een jong, energiek en dynamisch team. Ons kantoor is gevestigd aan de Nieuwstraat en dient als centraal punt voor alles wat met wonen en bedrijven te maken heeft. In ons kantoor vinden klanten alle diensten onder één dak, wat de service en betrouwbaarheid verder versterkt. We leggen veel nadruk op persoonlijk contact en kwaliteit. Ieder klant krijgt toegan...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Mikadostraat 3
1448DL Purmerend
€ 675.000 k.k.
€ 4.821/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 140 m²
- Superficie du terrain
- 164 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
John F. Kennedyplein 8
1443EC Purmerend
€ 375.000 k.k.
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 128 m²
- Superficie du terrain
- 114 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Sportlaan 1
1442EA Purmerend
€ 325.000 k.k.
€ 4.710/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 69 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Grotenhuyshof 20
1445MM Purmerend
€ 325.000 k.k.
€ 7.065/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 46 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Alligatorstraat 35
1448WJ Purmerend
€ 450.000 k.k.
€ 4.500/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 100 m²
- Superficie du terrain
- 127 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Kwadijk 132
1471CH Kwadijk
€ 599.500 k.k.
€ 4.344/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 138 m²
- Superficie du terrain
- 6295 m²
- Chambres de coucher
- 2
Avis (162)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
162 avis total
Funda
77 commentaires sur Funda
85 commentaires sur Google
-
Bali 35
10Wij zijn zeer tevreden, goede en snelle communicatie. Na de bezichtigingen werden wij direct op de hoogte gebracht door de makelaar Rob. Hij heeft ons realistisch financiëel advies gegeven over de verkoopprijs. De hulp en het meedenken (wat betreft afspraken plannen, lijsten invullen etc.) van Sophie was ook fijn. Beide bedankt, en Sopar makelaars bevelen wij (in een toch al hectische tijd van uw huis verkopen) zeker aan!
-
Droogmakerij 3 a
10Vlot, vakkundig, betrokken en meedenkend. We zouden Sopar aanbevelen omdat de verkoop van ons huis goed is bevallen.
-
Klompenmakerstraat 38
10Fijne communicatie, reageren super snel en deskundig. Ik zou Sopar aan een ieder kunnen aanraden
-
Mono kapel
10Goed so
-
Margot de Waal
10Wat een goede begeleiding van Sopar bij de verkoop van het appartement van onze vader, deskundig en zeer professioneel. Dank jullie wel
-
Karavaanstraat 47
10Marc en Erika hebben veel ervaring. Begeleiding en de gesprekken heb ik als zeer prettig ervaren, communicatie via korte lijnen en direct. Op kantoor weet iedereen wie je bent en dat maakt het heel persoonlijk. Heel prettig!
-
Klaproos 20
8Zowel de makelaar die mij fantastisch heeft geholpen, als de secretaresses, waren allen even vriendelijk, geduldig en duidelijk. Zeker service gericht.
-
Kometenstraat 48