Sopar Makelaars
"Wij weten wat er mogelijk is!"
SOPAR is sinds 1975 actief als makelaar in Purmerend en heeft zich ontwikkeld tot een jong, energiek en dynamisch team. Ons kantoor is gevestigd aan de Nieuwstraat en dient als centraal punt voor alles wat met wonen en bedrijven te maken heeft. In ons kantoor vinden klanten alle diensten onder één dak, wat de service en betrouwbaarheid verder versterkt. We leggen veel nadruk op persoonlijk contact en kwaliteit. Ieder klant krijgt toegan...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Mikadostraat 3
1448DL Purmerend
€ 675.000 k.k.
€ 4.821/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 140 m²
- Perceeloppervlakte
- 164 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
John F. Kennedyplein 8
1443EC Purmerend
€ 375.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 128 m²
- Perceeloppervlakte
- 114 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Sportlaan 1
1442EA Purmerend
€ 325.000 k.k.
€ 4.710/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 69 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Grotenhuyshof 20
1445MM Purmerend
€ 325.000 k.k.
€ 7.065/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 46 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Alligatorstraat 35
1448WJ Purmerend
€ 450.000 k.k.
€ 4.500/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- 127 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Kwadijk 132
1471CH Kwadijk
€ 599.500 k.k.
€ 4.344/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 138 m²
- Perceeloppervlakte
- 6295 m²
- Slaapkamers
- 2
Reviews (162)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
162 reviews totaal
Funda
77 reviews op Funda
85 reviews op Google
-
Bali 35
10Wij zijn zeer tevreden, goede en snelle communicatie. Na de bezichtigingen werden wij direct op de hoogte gebracht door de makelaar Rob. Hij heeft ons realistisch financiëel advies gegeven over de verkoopprijs. De hulp en het meedenken (wat betreft afspraken plannen, lijsten invullen etc.) van Sophie was ook fijn. Beide bedankt, en Sopar makelaars bevelen wij (in een toch al hectische tijd van uw huis verkopen) zeker aan!
-
Droogmakerij 3 a
10Vlot, vakkundig, betrokken en meedenkend. We zouden Sopar aanbevelen omdat de verkoop van ons huis goed is bevallen.
-
Klompenmakerstraat 38
10Fijne communicatie, reageren super snel en deskundig. Ik zou Sopar aan een ieder kunnen aanraden
-
Mono kapel
10Goed so
-
Margot de Waal
10Wat een goede begeleiding van Sopar bij de verkoop van het appartement van onze vader, deskundig en zeer professioneel. Dank jullie wel
-
Karavaanstraat 47
10Marc en Erika hebben veel ervaring. Begeleiding en de gesprekken heb ik als zeer prettig ervaren, communicatie via korte lijnen en direct. Op kantoor weet iedereen wie je bent en dat maakt het heel persoonlijk. Heel prettig!
-
Klaproos 20
8Zowel de makelaar die mij fantastisch heeft geholpen, als de secretaresses, waren allen even vriendelijk, geduldig en duidelijk. Zeker service gericht.
-
Kometenstraat 48
9Zeer tevreden met Sopar makelaar .Dit is het derde huis dat ik via Sopar heb verkocht en een huis dat ik heb aangekocht. Altijd bereikbaar en vriendelijk. Duidelijke uitleg over de gang van zaken. Kortom beveel ik zeer zeker Sopar aan als makelaar voor aankoop zowel verkoop.