bijBart Makelaars
"¡En Bart Makelaars su deseo de vivir es lo más importante!"
bijBart Makelaars staat uw woonwens voorop. Vanuit Vriezenveen bied ik persoonlijke begeleiding bij de aankoop of verkoop van uw woning. Of u nu op zoek bent naar een droomhuis of uw huidige woonruimte wilt verkopen, ik zorg voor een frisse en transparante aanpak. Met expertise in nieuw- en bestaande woningen, ondersteun ik u bij elke stap van het proces. Mijn dienstverlening omvat onder andere verkoop, aankoop, taxaties en verhuur. Met...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Boerhaavelaan 6
7671HA Vriezenveen
€ 875.000 k.k.
€ 3.017/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 290 m²
- Área del lote
- 943 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Verzetstraat 4
7671GK Vriezenveen
€ 425.000 k.k.
€ 3.602/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 118 m²
- Área del lote
- 503 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Linthorstlaan 28
7671GZ Vriezenveen
€ 495.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 155 m²
- Área del lote
- 470 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Koningsweg 5
7671CC Vriezenveen
€ 495.000 k.k.
€ 4.342/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 114 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
De Taling 13
7671TZ Vriezenveen
€ 390.000 k.k.
€ 3.223/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 121 m²
- Área del lote
- 303 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Kerkstraat 13
7671HE Vriezenveen
€ 585.000 k.k.
€ 2.340/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 250 m²
- Área del lote
- 590 m²
- Habitaciones de dormir
- 6
Reviews (45)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
45 reseñas total
Funda
26 opiniones en Funda
19 reseñas en Google
-
Kerkstraat 4 a
10Als erfgenamen van het huis van onze ouders zijn wij tijdens het hele verkoopproces ontzorgd door Bart van BijBart makelaars. Zijn deskundigheid en lokale marktkennis gaven ons veel vertrouwen. De begeleiding was persoonlijk, met een uitstekende prijs/kwaliteit verhouding. We zijn zeer tevreden over het verkoopresultaat en kijken terug op een prettig en transparant traject. Absoluut een aanrader!
-
Garvesingel 68
9Topbegeleiding! Open houding, eerlijke, rustige benadering en veel ruimte voor eigen inbreng (zoals zelf de bezichtigingen doen). Goed overleg en prettige communicatie gaf vertrouwen in elkaar tijdens het hele proces. Goede backoffice. Een vernieuwende makelaar die we iedereen aanraden.
-
Westeinde 17 m
9BijBart Makelaars leverde een heel prima dienstverlening bij de verkoop van het appartement Westeinde 17M Vriezenveen. Warm aanbevolen.
-
Gozem Gritterstraat 45
9Het contact met de makelaar was erg goed, bijBart makelaars regelt alles zeer goed en zorgvuldig van A tot Z. Wij zijn erg blij met Bart en met het geleverde resultaat.
-
Molenstraat 26
10Traducido por IA¡Buena comunicación, te mantiene bien informado durante el proceso de venta. Incluso después de las horas laborales responde a los mensajes. Consejo experto, agente inmobiliario confiable y amable, buena y clara comunicación. ¡Recomendado!