Ditters - Ede
"Makelaardij, hipotecas y seguros"
En Ditters, el hogar está en el centro, con un enfoque en la comodidad de vivir sin preocupaciones. Ya sea que compre, venda o necesite ayuda con tareas hipotecarias y de seguros, nos encargamos de un enfoque fluido y directo. Con especialistas en cada área bajo un mismo techo, ofrecemos asesoramiento personalizado y conocimiento amplio del mercado. Nuestras cinco oficinas en Amersfoort, Arnhem, Ede, Veenendaal y Wageningen nos dan un p...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Wandscheerstraat 19
6717KP Ede
€ 599.000 k.k.
€ 4.279/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 140 m²
- Área del lote
- 254 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Ketelstraat 15
6713AM Ede
€ 675.000 k.k.
€ 5.357/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 126 m²
- Área del lote
- 262 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Nachtegaallaan 15
6713BV Ede
€ 510.000 k.k.
€ 4.766/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 107 m²
- Área del lote
- 201 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Twijnstraat 17
6717GH Ede
€ 419.500 k.k.
€ 4.034/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 104 m²
- Área del lote
- 205 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Pienemanstraat 76
6717WG Ede
€ 425.000 k.k.
€ 4.048/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 105 m²
- Área del lote
- 128 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Balgzand 1
6718MK Ede
€ 615.000 k.k.
€ 4.100/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 150 m²
- Área del lote
- 197 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (273)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
273 reseñas total
Funda
219 opiniones en Funda
54 reseñas en Google
-
Nico van Ree
10Wij zijn maximaal tevreden over het werk wat makelaardij Ditters voor ons heeft gedaan met de verkoop van ons appartement. Fam. N.van Ree Ede.
-
Nienhof 68
9Ditters makelaars zijn deskundig en begeleiden je als verkoper met oog voor jouw persoonlijke wensen en de lokale markt. Lees nog wel even de tekst over je te verkopen woning na, daar was nog wel een slagje te maken. Maar met de begeleiding van Ditters makelaars hebben wij kopers gevonden die begrijpen wat het betekent om een woning van een dierbare los te moeten laten. Dat maakt het proces een stuk gemakkelijker.
-
Mark
10 -
Simon Pattinasarany
10Ik heb een zeer positieve ervaring gehad met de verkoop van mijn huis. Vanaf het eerste moment ben ik uitstekend begeleid door Jan van Doorn en Anoushka Wijnberger. De communicatie was helder en snel, waardoor ik altijd goed op de hoogte was van de voortgang. De foto van het huis voor de verkoop is heel professioneel opgezet. Wat ik vooral waardeer is de professionele begeleiding gedurende het hele proces. Er werd actief meegedacht en ik kreeg goed advies, wat uiteindelijk heeft geleid tot een mooie verkoopprijs. Ook de snelheid waarmee alles is verlopen, heeft mijn verwachtingen overtroffen. Kortom: een betrouwbare en deskundige makelaar die ik zeker aanbeveel!
-
Van den Boschlaan 3