Prisma ERA Makelaars Enschede
"Fuerte por servicio"
Bij Prisma ERA Makelaars in Enschede staat service centraal. Wij zijn trots op onze erkenning als Topmakelaar van het jaar 2025 in Twente, wat getuigt van onze expertise en resultaten op Funda. Onze klanten zijn voor ons van groot belang, daarom hebben wij het Prismaatje ingesteld. Dit initiatief helpt klanten met het administratieve deel van hun verkoopproces, zoals het invullen van formulieren en het aanvragen van een energielabel. De...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Frederikastraat 89
7543CT Enschede
€ 299.000 k.k.
€ 3.082/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 97 m²
- Área del lote
- 111 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
De Klomp 24
7511DJ Enschede
€ 225.000 k.k.
€ 2.296/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 98 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Boekelose Stoomblekerij 69
7548EE Enschede
€ 400.000 k.k.
€ 4.255/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 94 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Het Sander 20
7522AM Enschede
€ 350.000 k.k.
€ 4.023/m²
A++Guardar como favorito- Superficie construida
- 87 m²
- Área del lote
- 138 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Wethouder Nijhuisstraat 82
7545NK Enschede
€ 299.000 k.k.
€ 3.785/m²
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 79 m²
- Área del lote
- 228 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Kanaalstraat 327
7547AT Enschede
€ 495.000 k.k.
€ 2.415/m²
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 205 m²
- Área del lote
- 398 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (119)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
119 reseñas total
Funda
81 opiniones en Funda
38 reseñas en Google
-
Marcel Zweers
10Traducido por IAEl personal es amable y te mantiene bien informado sobre las acciones que tendrán lugar. También se hace un informe detallado después de las visitas. No podemos decir otra cosa que estar muy satisfechos con el compromiso y las actividades realizadas por la oficina.
-
Salamanderstraat 73
10Medewerkers zijn vriendelijk en behulpzaam. We zijn zeer content over de inzet die ze verricht hebben voor de verkoop. Ze houden je goed en duidelijk op de hoogte van de activiteiten en brengen netjes verslag uit na de bezichtigingen.
-
Rondostraat 108
10Rob heeft een brede kennis en heeft altijd voor ons klaargestaan, ook bij vragen tussendoor heeft hij ons goed begeleid.
-
Peter Verheijen
10 -
Tonnie Nanninga
10De aankoop van het appartement en de verkoop van onze woning verliep prima bij prisma Makelaar. Een aanrader.
-
Ravenhorsthoek 68
10Vanaf dag 1 verliep zowel de aankoop van het appartement als de verkoop van onze eigen woning uitstekend. Wij zijn zeer tevreden over prisma makelaars.
-
Ahuislanden 90
10Over het algemeen zeer tevreden over hoe de verkoop is verlopen. De makelaar heeft goede kennis van de wijk en geeft deskundig advies. Soms mag de informatie verstrekking wel iets proactiever, maar vragen worden altijd goed en duidelijk beantwoord.
-
Oostwal 9 AP10